Jump to content

מחירי הכרטיסים למשחק נגד בני יהודה

YNWA

Recommended Posts

הנהלת בני יהודה החליטה לגבות מאיתנו 100 שקלים לכרטיס (במקום 50 שקלים, כמו שהיא עושה בכל משחק ליגה בשנים האחרונות, ומקבלת על זה ובזכות זה גם כספים מההתאחדות לכדורגל)

ג'קי בן זקן הגה את הקומבינה, איך מצד אחד רצה להעלות את המחיר שלנו, ומצד שני לא להעלות לקהל שלו

גם בני יהודה למדו את הטריק, והקומבינה אומרת שאוהדי בני יהודה שיקנו כרטיס ב100 שקל פשוט יקבלו גם כרטיס למשחק הבא בחינם.

זה חוקי אבל מאד מלוכלך, ומצחיקים (ומביכים את עצמם) כל ה'אובייקטיבים' למינהם שרושמים פה שאם מכבי לוקחת להם, אז מגיע לנו שיקחו גם לנו

מכבי לוקחת את המחיר הזה לכל הקבוצות, לא לקבוצה ספציפית כי יש לה קהל

אני לא חושב שיש לזה תקדים עולמי, אני לא חושב שריאל מדריד מגיעים לגיחון הם משלמים יותר מהמחיר שגיחון דורשת באופן קבוע לאוהדי קבוצת החוץ

את הכסף הגדול מהקבוצות הגדולות הם עושים מעצם הגעת הקהל, אבל במדינת הקומבינה זה לא מספיק, צריך לשלש מחיר הכרטיס

אנחנו כאן כדי לממן את מכבי (ובשמחה, עד גבול מסוים כמובן), לא קבוצות אחרות.

אנחנו משלמים על כל ניקוב בממוצע 65 שקלים, כך שמצחיק עד מגוחך לצפות שנמכור כרטיסים ב40 שקל (איפה הכדאיות של המנוי?)

גם בסכנין כל שנה לוקחים לנו פי 5, גם בקריית שמונה לוקחים לנו פי 10
ודוגמא נוספת טריה ומקוממת מאד שאני אישית כבר הרגשתי צורך לצלם
במחזור הראשון בעכו (כתוצאה מהמשחק הקודם אצלנו? או שגם הם פנו למכבי ומכבי לא הסכימה?)
על דלפק המכירה רשום כרטיס לקבוצה אורחת 30 ש''ח, בפועל שילמנו 80
1471764_10202087762492824_1668841976_n.j
מישהו צריך לשים לזה סוף, אירגונים, התאחדות, בתי משפט, לא יכול להיות שלכל הקבוצות ימכרו במחיר אחד
ומאיתנו יקחו פי 2 וחצי
מן הראוי שבמדינת קומבינה כמו שלנו יהיה סעיף בתקנון שאומר שהמחירים צריכים להיות אותם מחירים נגד כל הקבוצות
אבל כנראה שזה לא משרת את הכיס של בעלי הקבוצות הקטנות, שיושב ראש האירגון אוהד שרוף של אחת מהן

אני אישית לא מתכוון להגיע למשחק הזה ואני מקווה שעוד אוהדים יעשו כך.

קצת 'מבעס' שזה קורה בתקופה טובה וסביר שיגיע הרבה קהל בכל זאת

ובכל זאת, אני מספיק נאיבי להאמין שלקהל כן אכפת מהאחר או מהילד שלא יכול לקנות כרטיס ב100 שקל, ומנוי אמא שלו כן הרשתה לעצמה לקנות לו, אולי יזו כאן משהו, קהל מאוחד יכול לעשות להם בית ספר

כל הקבוצות עושות לנו את התרגיל הזה ומנצלים אותנו

ואני חושב שמספיק משחק אחד שהקהל יחליט לשים לזה סוף והקבוצות יפסידו כסף, וכל שאר הבעלים יבינו

נמאס, פשוט נמאס.

סעמק למה לא מחיר אחיד בנוהל?

ובכללי לדעתי שיהיה חוק שכל הקבוצות ימכרו במחיר אחיד כרטיסים לא משנה מי הקבוצה ואיזה אצטדיון. שלא יהיה פעם 100 פעם 88 ופעם 55.. שיהיה תמיד 55 !

תגיד מה שתגיד, זה אשמת מכבי.

בני יהודה ביקשו מהגדולות מחירים דומים כשבני יהודה באה אליהם, מכבי לא הסכימה ואנחנו אוכלים אותה.

תגיד מה שתגיד, זה אשמת מכבי.

בני יהודה ביקשו מהגדולות מחירים דומים כשבני יהודה באה אליהם, מכבי לא הסכימה ואנחנו אוכלים אותה.

מכבי אשמה בכל מקרה בגלל שהם גובים מחירים מטורפים כבר שנים גם כשהיינו הכי פח. במקרה הזה מה רצית שיעשו ? שימכרו כל השנה ב100 ואז כשתגיע לבני יהודה יורידו ל40 ? הממוצע למנוי זה בערך 60-70 למשחק והוא יצא מופסד

דמאיו צודק, זה שהוא בא לקראתנו בשנים האחרונות זה לא אומר שכל שנה הוא צריך לצאת פראייר. מחיר 100 שקל זה גזל והתופעה ששוחטים קבוצות שיש להם קהל גדול לעומת משחקים מול קבוצות עם 50 אוהדים היא בזויה, אבל אל לנו לבוא בטענות כל עוד הקבוצה שלנו לוקחת את אותם מחירים לקהלים אורחים.

בכל העולם הדברים עובדים ככה, שאוהד של גיחון מגיע למדריד הוא משלם את המחיר הקבוע של ריאל מדריד

ושאוהד של ריאל מדריד נוסע לגיחון הוא משלם את המחיר של משחק החוץ של גיחון

איך יורידו את המחיר ל30 שקל נגד עכו לצורך העניין, אם אתה קונה ניקוב ב65 שקל, זה ביזנס

זה בכל העולם עובד ככה, מוכרים לכם לוקש שאצלנו לא בסדר

ואתם אוכלים את זה בצורה הכי הזויה שיכולה להיות

תדברו עם אוהדי אייאקס, כרטיס למשחק ליגה מסריח במרכז עולה שם 60-70 יורו (להצדיק את המנוי)

נראה לכם שהם משלמים 60 יורו למשחק חוץ נגד קבוצה שאין לה קהל??????

בכל העולם הדברים עובדים ככה, שאוהד של גיחון מגיע למדריד הוא משלם את המחיר הקבוע של ריאל מדריד

ושאוהד של ריאל מדריד נוסע לגיחון הוא משלם את המחיר של משחק החוץ של גיחון

איך יורידו את המחיר ל30 שקל נגד עכו לצורך העניין, אם אתה קונה ניקוב ב65 שקל, זה ביזנס

זה בכל העולם עובד ככה, מוכרים לכם לוקש שאצלנו לא בסדר

ואתם אוכלים את זה בצורה הכי הזויה שיכולה להיות

תדברו עם אוהדי אייאקס, כרטיס למשחק ליגה מסריח במרכז עולה שם 60-70 יורו (להצדיק את המנוי)

נראה לכם שהם משלמים 60 יורו למשחק חוץ נגד קבוצה שאין לה קהל??????

דבר ראשון, בספרד יש קטגוריות מחירים לפי יריבות. מחיר כרטיס לקלאסיקו לא זהה למחיר כרטיס נגד לבאנטה.

דבר שני, אני מצפה ממכבי למכור כרטיס ב-50 ש״ח לשער 4 לאוהדים שלנו (היציע הכי ״מבאס״ במשחקים שלנו. אין בו לא אווירה ולא זווית צפיה טובה). וכשבאה קבוצה כמו בני יהודה, שמציעה הסכם שכזה, אני מצפה שימכרו לאוהדים שלהם לשער 5 גם ב-50 ש״ח.

אף אוהד מכבי בעל מנוי לא היה מתלונן אם מכבי היתה מוכרת לשערים 4-5 כרטיסים ב-59 ש״ח, כי כולם מבינים שהיציעים האחרים בבלומפילד שווים יותר משער 4.

דבר ראשון, בספרד יש קטגוריות מחירים לפי יריבות. מחיר כרטיס לקלאסיקו לא זהה למחיר כרטיס נגד לבאנטה.

דבר שני, אני מצפה ממכבי למכור כרטיס ב-50 ש״ח לשער 4 לאוהדים שלנו (היציע הכי ״מבאס״ במשחקים שלנו. אין בו לא אווירה ולא זווית צפיה טובה). וכשבאה קבוצה כמו בני יהודה, שמציעה הסכם שכזה, אני מצפה שימכרו לאוהדים שלהם לשער 5 גם ב-50 ש״ח.

אף אוהד מכבי בעל מנוי לא היה מתלונן אם מכבי היתה מוכרת לשערים 4-5 כרטיסים ב-59 ש״ח, כי כולם מבינים שהיציעים האחרים בבלומפילד שווים יותר משער 4.

ראשית - לא קראת את כל ההודעה שלי (ואני מבין , היא ארוכה ולא מסוגננת בכלל התסכול) ואני לא רוצה לטחון קמח, כתבתי דברים שמסבירים למה מה שפה ומה ששם זה לא דומה, ובכל זאת בקצרה שער 11 ושער 4 רואים בדיוק אותו דבר ולמי שקנה מנוי מראש ב60-65 שקל לניקוב מגיע שישמר הערך של המנוי שלו שהמינימום זה שמחיר כרטיס הוא לפחות ב20-30% מעל מחיר הניקוב (ואתה מוזמן לבדוק אותי, יש קטגוריות סבבה, אין שום משחק של ריאל מדריד שנמכר כרטיס מתחת למחיר ממוצע של ניקוב, חד משמעית)

שנית - אתה יכול לצפות, אני רוצה שמכבי תשמור על הערך של המנוי שלי, השנה מכבי רצה אז סלמתק, וכשמכבי לא רצה? אני ימכור ניקוב ב30 שקל נגד עכו אם אני לא יכול לבוא כי הם הורידו את המחיר? זין בעין, זו גם דעת הקהל הרווחת לפחות בפורום, כשהיה על זה דיון פה בזמנו, זה מה שהרוב כתב

ראשית - לא קראת את כל ההודעה שלי (ואני מבין , היא ארוכה ולא מסוגננת בכלל התסכול) ואני לא רוצה לטחון קמח, כתבתי דברים שמסבירים למה מה שפה ומה ששם זה לא דומה, ובכל זאת בקצרה שער 11 ושער 4 רואים בדיוק אותו דבר ולמי שקנה מנוי מראש ב60-65 שקל לניקוב מגיע שישמר הערך של המנוי שלו שהמינימום זה שמחיר כרטיס הוא לפחות ב20-30% מעל מחיר הניקוב (ואתה מוזמן לבדוק אותי, יש קטגוריות סבבה, אין שום משחק של ריאל מדריד שנמכר כרטיס מתחת למחיר ממוצע של ניקוב, חד משמעית)

שנית - אתה יכול לצפות, אני רוצה שמכבי תשמור על הערך של המנוי שלי, השנה מכבי רצה אז סלמתק, וכשמכבי לא רצה? אני ימכור ניקוב ב30 שקל נגד עכו אם אני לא יכול לבוא כי הם הורידו את המחיר? זין בעין, זו גם דעת הקהל הרווחת לפחות בפורום, כשהיה על זה דיון פה בזמנו, זה מה שהרוב כתב

סלח לי אבל זה לא רציני להשוות בין שער 11 לשער 4. רשמתי את זה גם הודעה שלי, ששכר 4 הוא שער ״מבאס״ לא רק בגלל זווית הצפיה, אלא גם כי שער מת.

שער 11 זה ה-יציע של מכבי, הלב של בלומפילד, והוא לא בר השוואה בעיני לשער 4. ערך המנוי שלך לא היה נפגע אם היו מוכרים כרטיס לשכר 4 ב-50 ש״ח.

ובני יהודה הם האחרונים שאפשר לקרוא להם חמדנים. כבר חמש שנים הכי זולים בליגה. שנה שעברה יכלו למלא את האיצטדיון נגדנו גם ב-100 ש״ח לכרטיס ועדיין מכרו ב-50.

פנו למכבי עם בקשה לגיטימית, והנהלת מכבי זלזלה בנו כשסרבה להם.

סלח לי אבל זה לא רציני להשוות בין שער 11 לשער 4. רשמתי את זה גם הודעה שלי, ששכר 4 הוא שער ״מבאס״ לא רק בגלל זווית הצפיה, אלא גם כי שער מת.

שער 11 זה ה-יציע של מכבי, הלב של בלומפילד, והוא לא בר השוואה בעיני לשער 4.

מבחינת דרגת מחיר שער 11 ושער 4 זה אותו מחיר, עידוד זה דבר שלא כל אחד מתחבר אליו, בוא לשער 7, רק מתים להעיף את מי שמעודד משם, מוכנים לשלם גם יותר ואין להם בעיה לעבור ל13 בשביל לא לשבת 'עם מעודדים', אז באותה מידה אני יכול להגיד לך ששער 4 אמור להיות יותר יקר כי לא 'מעודדים' שם

לי אין בעיה לשבת ב4 אם המנוי יעלה 500-600 שקל אני חותם על זה עכשיו (אתה אומר חצי מחיר לא?)

אתה מתעסק ברגש, אני מדבר ברמת הביזנס, ומהבחינה הזאת אתה לא יכול למכור מנוי במחיר X וכרטיסים בפחות מהערך הנקוב, זה חלטורה

אם אתם באמת חושבים שמגיע לנו, אז כנראה שבאמת מגיע לנו רק מעצם המחשבה שלנו שזה בסדר שדופקים אותנו

ברור שזה לא צריך להיות קר ובמשחקים מסוימים אפשר וצריך להוריד מחירים כדי למשוך קהל, אבל לא כתוצאה מג'קי או מגורם חיצוני אחר

מבחינת דרגת מחיר שער 11 ושער 4 זה אותו מחיר, עידוד זה דבר שלא כל אחד מתחבר אליו, בוא לשער 7, רק מתים להעיף את מי שמעודד משם, מוכנים לשלם גם יותר ואין להם בעיה לעבור ל13 בשביל לא לשבת 'עם מעודדים', אז באותה מידה אני יכול להגיד לך ששער 4 אמור להיות יותר יקר כי לא 'מעודדים' שם

לי אין בעיה לשבת ב4 אם המנוי יעלה 500-600 שקל אני חותם על זה עכשיו (אתה אומר חצי מחיר לא?)

אתה מתעסק ברגש, אני מדבר ברמת הביזנס, ומהבחינה הזאת אתה לא יכול למכור מנוי במחיר X וכרטיסים בפחות מהערך הנקוב, זה חלטורה

אם אתם באמת חושבים שמגיע לנו, אז כנראה שבאמת מגיע לנו רק מעצם המחשבה שלנו שזה בסדר שדופקים אותנו

אם אתה הולך להמשיך לטעון ששער 4 ושער 11 זהים, אין טעם לויכוח הזה.

אם אתה מתכוון להמשיך להתיחס למשפט אחד ספציפית מכל הודעה שאני כותב ולהוציא אותו מהקשרו

כנראה שבאמת אין טעם לויכוח הזה :thumbs: , כל הפואנטה סביב שער 11 - כי הוא הכי זול, השער של 'העם' שם צומחים אירגונים ופנאטיות, יותר מזה, אם מנויים לשער 4 היו עולים חצי מחיר הוא היה סולד אאוט לפני 11.

לא אנחנו המצאנו את זה אתה יודע :)

אבל סבבה, מבחינתי הגענו למבוי סתום, אתה מקבל את המצב, אני לא, END OF STORY

למה שמכבי תמכור לאוהדי בני יהודה במחיר מצחיק כאשר אוהדי מכבי קונים מנוי במחיר גבוה יותר?

לבני יהודה מותר למכור באיזה מחיר שהיא רוצה, השאלה היא אם אוהדי מכבי יקבלו גם כרטיס חינם למשחק הבא שלהם והאם זה בכלל חוקי לעשות קומבינה שכזאת.

סעמק.. ללכת עם 2 אחים יעלה 300 ש״ח, כבד! אבל תכלס מגיע לנו.. אי אפשר למכור כרטיס ב100 ולצפות שהיריבה תתחשב בנו ותמכור לנו ב50 כשיגיע תורה.

אגב, גם את מכבי אי אפשר להאשים במקרה הזה! כשיש רק 1500 כרטיסים למכירה כל שבוע (לפעמים פחות) והביקוש אדיר אז באמת שאי אפשר לצפות למחירים זולים יותר..

שיעשה 100 שקל ובמקום 13 אלף צופים יהיה לו 8-9 אלף אוהדים במגרש.

נשמע שהחישוב הוא פשוט 100 שקל כפול 8 אלף צופים יותר מ 50 שקל כפול 13, אבל בתוך ה 8 אלף שיבואו ב 100 שקל יש מלא נוער וחיילים שגם ככה ישלמו 50 שקל.

בקיצור הוא לא סתם עושה רעש עכשיו, אני לא בטוח שהוא רוצה למכור במחיר הזה.

להודיע חד משמעית לדמאיו שהוא לא יכול להשאיל את אבו זיאד בינואר,

ואם אפשרי לפתוח את חוזה ההשאלה של רפי הבולדוג שמושאל בחינם