Jump to content

חלון ההעברות בינואר- נושא חיזוק ע''ש עוז ראלי

maynard_prica

Recommended Posts

שיט, זה התחיל.

איפה ברונו שיתן מידע על בן שהר

לא ברונו, אבל קרוב משפחה שלו טוען שאמא של שהר נמצאת במגעים עם ג'ורדי (עוד לפני הידיעה בוואן)...

שוב זה מתחיל..

פשכצקי וה״ הדלפות״ מחדר ההלבשה של מכבי שנטען שם שמכבי פגעו בזרים רק בפריצה ובקרלוס( מה שבינתיים נכון) עד שמגיע הרגע שבו רשום שגם מיטרוביץ לא הייתה פגיעה וללא המאמן גם לא היה משחק.

קשה לי להאמין שמישהו רשם את זה, דווקא השנה כשהרוב שותפים במשחקים לא צריך להיות מניע אפילו זה רק המצאות של פשכעצקי

לא ברונו, אבל קרוב משפחה שלו טוען שאמא של שהר נמצאת במגעים עם ג'ורדי (עוד לפני הידיעה בוואן)...

לא חושב שגורדי היה ׳׳ בא במגעים׳׳ עם בתיה שהר, הוא יותר בקטע של בר רפאלי וכאלה

למעט מגן ימני, שגם זה בסימן שאלה, אני באמת לא מבין למה מכבי צריכה חיזוק. גם ככה הקישור וההתקפה של הקבוצה עמוסים באופן קיצוני. העומס הזה יתבטא עוד יותר כאשר אירופה הופכת להיות פחות משמעותית. רק במשחק האחרון בן חיים, ויצחקי ואייבנדר לא ראו דקת מגרש וזה עוד בזמן שדאבור פצוע. נניח שמכבי מביאה חלוץ וקשר. אז במקום מי הם ישחקו? סתם "להביא" זה טפשי. כסף מבוזבז, פרצופים חמוצים על הספסל וביציע. יש רק 11 שחקנים על המגרש. מה יוסיפו לנו בן סהר ודומיו שאין לנו גם ככה פרט לשחקנים אהובים ומוכחים שלא יראו דשא? בהנחה שזהבי הוא באנקר, אז בין אלברמן, אייבנדר, מיטרוביץ', ראדי, אלטמן, מיכה, יצחקי, בן חיים, דאבור (כשיחלים) ופריצה - יש לנו 10 שחקנים על 5-6 מקומות בהרכב. יבוא עוד שחקן לחלק הקדמי, יש כאלה שמדברים על שניים - את מי בדיוק תוציאו? ולמה? מה בדיוק בן סהר, דמארי, חמד, בן בסט וגם עטר - שכולם שחקנים טובים וראויים, כן? - יתנו לקבוצה שלנו מעבר למה שכבר יש לה?

מבחינתי, מכבי צריכה לשחרר שחקנים יותר מאשר להוסיף. אייבנדר ומיטרוביץ' גם ככה מוסיפים מעט. אפשר לשחרר לפחות אחד מהם (בעיני זה צריך להיות אייבנדר) בקלות, מבלי שמכבי תאבד שום דבר. בהנחה ומצליחים באמת למצוא מגן ימני טוב, ונדמה לי שאף אחד מהתחליפים הישראלים הקיימים לא טוב יותר מייני, ולבטח לא מאפשר ורסטיליות כמוהו (במעבר לשלושה בלמים תו"כ משחק) - אז בעצם ייני יוצא מההרכב כמגן. במצב כזה, אפשר להחזיר את הקפטן לרוטציה כקשר אחורי, ואז גם את החבר השני בצמד איבנדורוביץ' יכול לסיים את הקדנציה פה. ייני יהיה טוב מכל אחד מהם. ואם מישהו דואג כי חסר עוד שחקן, אז גם לוגסי יכול להישאר.

מכבי צריכה חיזוק כי היא שואפת להגיע לליגת האלופות ומה שיש כרגע לא מספיק והחיזוק צריך להיות רק ב-2 תותחים או בכלל לא

ליד זהבי ואלברמן צריך שחקן טוב ברמה של זהבי

כנראה זר כי אני לא מכיר ישראלי כזה

וחלוץ ברמה,אחד כזה שיודע לתת גול משתי הזדמניות(לפריצה נגד באזל היו 2 הזדמניות פז לתת שער חוץ יקר)

זאת רק דעתי האישית כמובן

למעט מגן ימני, שגם זה בסימן שאלה, אני באמת לא מבין למה מכבי צריכה חיזוק. גם ככה הקישור וההתקפה של הקבוצה עמוסים באופן קיצוני. העומס הזה יתבטא עוד יותר כאשר אירופה הופכת להיות פחות משמעותית. רק במשחק האחרון בן חיים, ויצחקי ואייבנדר לא ראו דקת מגרש וזה עוד בזמן שדאבור פצוע. נניח שמכבי מביאה חלוץ וקשר. אז במקום מי הם ישחקו? סתם "להביא" זה טפשי. כסף מבוזבז, פרצופים חמוצים על הספסל וביציע. יש רק 11 שחקנים על המגרש. מה יוסיפו לנו בן סהר ודומיו שאין לנו גם ככה פרט לשחקנים אהובים ומוכחים שלא יראו דשא? בהנחה שזהבי הוא באנקר, אז בין אלברמן, אייבנדר, מיטרוביץ', ראדי, אלטמן, מיכה, יצחקי, בן חיים, דאבור (כשיחלים) ופריצה - יש לנו 10 שחקנים על 5-6 מקומות בהרכב. יבוא עוד שחקן לחלק הקדמי, יש כאלה שמדברים על שניים - את מי בדיוק תוציאו? ולמה? מה בדיוק בן סהר, דמארי, חמד, בן בסט וגם עטר - שכולם שחקנים טובים וראויים, כן? - יתנו לקבוצה שלנו מעבר למה שכבר יש לה?

מבחינתי, מכבי צריכה לשחרר שחקנים יותר מאשר להוסיף. אייבנדר ומיטרוביץ' גם ככה מוסיפים מעט. אפשר לשחרר לפחות אחד מהם (בעיני זה צריך להיות אייבנדר) בקלות, מבלי שמכבי תאבד שום דבר. בהנחה ומצליחים באמת למצוא מגן ימני טוב, ונדמה לי שאף אחד מהתחליפים הישראלים הקיימים לא טוב יותר מייני, ולבטח לא מאפשר ורסטיליות כמוהו (במעבר לשלושה בלמים תו"כ משחק) - אז בעצם ייני יוצא מההרכב כמגן. במצב כזה, אפשר להחזיר את הקפטן לרוטציה כקשר אחורי, ואז גם את החבר השני בצמד איבנדורוביץ' יכול לסיים את הקדנציה פה. ייני יהיה טוב מכל אחד מהם. ואם מישהו דואג כי חסר עוד שחקן, אז גם לוגסי יכול להישאר.

אני לא יודע מי יבוא או מי ילך ( עוד לא ברונו), אבל ג'ורדי יחתים שחקנים בינואר במחשבה על עונה הבאה כבר (ע"ש פריצה וזהבי), אם ג'ורדי יראה הזדמנות, לשחקן שזו ממש מציאה להביא אותו בינואר - מעולה.

ככה יש לו חצי שנה להתחבר לקבוצה, ובמוקדמות ליגת אלופות הוא כבר יהיה חלק מהמערכת.

אני לא יודע מי יבוא או מי ילך ( עוד לא ברונו), אבל ג'ורדי יחתים שחקנים בינואר במחשבה על עונה הבאה כבר (ע"ש פריצה וזהבי), אם ג'ורדי יראה הזדמנות, לשחקן שזו ממש מציאה להביא אותו בינואר - מעולה.

ככה יש לו חצי שנה להתחבר לקבוצה, ובמוקדמות ליגת אלופות הוא כבר יהיה חלק מהמערכת.

בסדר, אני מסכים. אבל מי מהשחקנים המועמדים עונה על ההגדרה "ממש מציאה"? כי בעיני, ממש מציאה צריך להיות שדרוג לעומת מה שיש עכשיו. שדרוג אמיתי. מישהו מהמוזכרים נותן לך משהו כזה? זו שאלה קריטית - את מי מהשחקנים הנוכחיים של מכבי אתה חושב ששווה לספסל/לשחרר לטובת מי מהמועמדים לחיזוק? ולמה? כרגע זה נראה כאילו כולם נלהבים לרכש בלי לחשוב אם הרכש הזה באמת נחוץ.

בסדר, אני מסכים. אבל מי מהשחקנים המועמדים עונה על ההגדרה "ממש מציאה"? כי בעיני, ממש מציאה צריך להיות שדרוג לעומת מה שיש עכשיו. שדרוג אמיתי. מישהו מהמוזכרים נותן לך משהו כזה? זו שאלה קריטית - את מי מהשחקנים הנוכחיים של מכבי אתה חושב ששווה לספסל/לשחרר לטובת מי מהמועמדים לחיזוק? ולמה? כרגע זה נראה כאילו כולם נלהבים לרכש בלי לחשוב אם הרכש הזה באמת נחוץ.

אני מסכים איתך ב100 % בשביל בן שהר או דודו ביטון לא שווה לעשות שום שינוי בסגל.

אבל , וזה אבל חשוב, אני בטוח שלג'ורדי יש תוכניות אחרות לגמרי. צריך לחכות ולראות.

אם באמת בן שהר יבוא, כמה שהוא שחקן נחמד, הוא לא יותר טוב מפריצה/דאבור. אבל אם יבוא מישהו אחר מוכח, זה כבר סיפור אחר.

אני מסכים איתך, הסגל הנוכחי מספיק. אבל כמו שאמרו אחרים, מכבי שואפת להתחזק לקראת העונה הבאה ואני מאמין שיובאו שחקנים רק אם הם אכן יוכלו לחזק אותנו.

בנוסף, מאמין שיהיו שחקנים שישוחררו/יושאלו בינואר. ראינו שמאנה כבר שוחרר, כמו כן מאמין שבמינימום גאל או לוגסי יושאלו לקבוצה אחרת, מה שישחרר מקום לשחקן שיוכל לתרום לנו יותר בטווח המיידי.

שמועות חזקות מסתבבות שגולס סגור במכבי(לא מאתרי ספורט) ,אם זה נכון,ב1 בינואר מכבי יכולה להודיע רשמית על ההחתמה שתצא לפועל ב1 ביולי?

שמועות חזקות מסתבבות שגולס סגור במכבי(לא מאתרי ספורט) ,אם זה נכון,ב1 בינואר מכבי יכולה להודיע רשמית על ההחתמה שתצא לפועל ב1 ביולי?

כן, העסקה תתממש עם סיום החוזה שלו בחיפה.

חומץ בלסמי - אני מסכים איתך ועם רוח הדברים והחשש לעומס בסגל,

אבל - שים לב איך יכולה להראות המציאות:

מגן ימני יכול להגיע ולהיות גם בעונה הבאה, לא ליצור עומס על העמדה, אלא תחרות על עמדת המגן הימני,

כאשר בן הרוש וזיו מתמודדים על העמדה בשמאל (וייני יכול לשחק גם בשמאל לעתים ובתפקידים אחרים וזיו בימין) - אין עומס.

על גולסה יוכלו להכריז כחיזוק לקישור לקראת העונה הבאה (לא ברור אם זהבי, ראדי, מיטרוביץ' ואיינבינדר ישארו - לכו תדעו),

כך שלא יווצר יתר-עומס על העמדה הזו בעונה הנוכחית.

ונשארנו עם עמדת החלוץ - שאכן יכולה להפוך להיות עוד יותר עמוסה ממה שהיא כרגע, אבל בינתיים דאבור פצוע לחודש לפחות,

ועד שהוא יתאושש, העומס הזה יהיה למשך 3 וחצי חודשים - לא נוראי.

כך שיש תסריט, אם מכבי תביא רק מגן וחלוץ, שהעומס יווצר רק בהתקפה ולתקופה קצרה.

לגבי עניין ה-"מציאות", אם ג'ורדי רואה בבן שהר כשחקן שהוא רוצה,

אזי זו הזדמנות קלאסית להביא אותו - כי בינואר שהר יעזוב את הרטה, ואחרי זה לך תדע מה יהיה,

כך שיתכן שמבחינת ג'ורדי בן שהר הוא מטרה - והוא אכן היה מועמד לא פעם להגיע מאז הגעת ג'ורדי -

וחלון ההעברות הזה, לאחר שבן לא שיחק בהרטה והם יוותרו עליו בקלות - הוא צ'אנס מצוין להחתים אותו.

ג'ורדי לא טיפש. אני די בטוח שזה הולך להתקזז עם מה שישלמו על ראלי בקיץ. מעין מחווה של רצון טוב כשהם בדרך לרדת ליגה, כדי שיהיה לנו מה להזכיר להם במשא-ומתנים הבאים. אולי גם יש שם סיכום בע"פ שישחררו את ראלי רק למכבי תמורת שחרור של ורד בחינם.

הוא בהחלט לא טיפש. עומר ורד כרגע בהשאלה לבני יהודה לחצי עונה בחינם למרות שהוא שחקן חופשי הוא עדיין שחקן בית של מכבי שכמובן מעבר בארץ הוא תמורת דמי השבחה . אף אחד לא משחרר אף אחד בחינם . אלא אם הוא ייצא לחו"ל שנה הבאה.

הוא בהחלט לא טיפש. עומר ורד כרגע בהשאלה לבני יהודה לחצי עונה בחינם למרות שהוא שחקן חופשי הוא עדיין שחקן בית של מכבי שכמובן מעבר בארץ הוא תמורת דמי השבחה . אף אחד לא משחרר אף אחד בחינם . אלא אם הוא ייצא לחו"ל שנה הבאה.

איך בדיוק אפשר להשאיל שחקן שהוא לא שלך?

מכבי תצטרך לשלם על גולסה בכל מקרה דמי השבחה בסוף העונה.

בהתחשב בזה שהוא עבר בכל נבחרות ישראל ומשחק כבר כמה שנים בליגת העל ולפי מקרי העבר, אני משער שהסכום ינוע בין מיליון וחצי לשני מילון שקל או לחילופין 300-400 אלף יורו.

עכשיו בהנחה שבאמת רוצים את גולסה, אז למה לא להביא אותו כבר בינואר ב-400-500 אלף יורו? עדיף מאשר להביא אותו בקיץ אחרי שהוא יהיה יותר מחצי שנה בחוץ וגם ככה מכבי תצטרך לשלם.

מכבי תצטרך לשלם על גולסה בכל מקרה דמי השבחה בסוף העונה.

בהתחשב בזה שהוא עבר בכל נבחרות ישראל ומשחק כבר כמה שנים בליגת העל ולפי מקרי העבר, אני משער שהסכום ינוע בין מיליון וחצי לשני מילון שקל או לחילופין 300-400 אלף יורו.

עכשיו בהנחה שבאמת רוצים את גולסה, אז למה לא להביא אותו כבר בינואר ב-400-500 אלף יורו? עדיף מאשר להביא אותו בקיץ אחרי שהוא יהיה יותר מחצי שנה בחוץ וגם ככה מכבי תצטרך לשלם.

קצת קשה לעשות עסקים עם הקסקט

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.