Jump to content

חלון ההעברות בינואר- נושא חיזוק ע''ש עוז ראלי

maynard_prica

Recommended Posts

בן בן יאיר פורח

אבל הוא לא יחזור למכבי לדעתי

אני לא אומר אם צריך או לא צריך להשאיל את מרגול

אבל 95% מהשחקנים שעוזבים בהשאלה, לא חוזרים

לתשומת ליבם של לוגאסי ומרגוליס

זה ברור שדמארי עדיף בהרבה, הוא אולי השחקן הכי טוב בארץ מחוץ למכבי (ביחד עם גולסה לדעתי), אבל זה שהוא יקר מאוד ושהוא אמר שהוא בחיים לא ישחק במכבי די הוריד אותו בהקשר שלנו, אפילו שכל שחקן שפוי לא יגיד בזמן שהוא בהפועל שהוא ישחק במכבי, הוא יכל לומר שהוא לא נכנס לשמועות ושהוא שחקן של הפועל ת"א,

עד הראיון איתו דווקא קישרו אותו אלינו (שוב תקשורת = 70% שקר)

ג'ורדי ניסה להביא את שכטר בקיץ אפילו שהוא אמר שלא (שכטר הראה מלא הודעות בפלפון של ג'ורדי) והכלב חתם בסוף בהפועל, אחרי המשחק נגד באר-שבע שהפועל הפסידו הוא היה כמעט סגור ורק איומים של האוהדים מנעו מהעסקה לצאת לפועל, שכטר לא התנגד לעסקה ! הוא רצה לעבור, משם זה היה כבר ברור שבינואר אם הפועל תגיע למצב כמו שהיא היום הוא מועמד חזק אם כל זה שהוא בכושר נוראי, שוב הוא בקבוצה שהסיכוי להצליח בא אפסי

עצה שלי: תחשוב פעמיים לפני שאתה כותב הודעות למה בשבוע האחרון אתה פולט שטויות בקצב שלא מבייש את פרימו,אה ואם אפשר גם להפסיק לדחוף את שכטר ודאמרי למכבי בכל תגובה שלך (פיקטבי של רמון?) תודה!

לא ראיתי את כל המשחקים, אז אני זורם עם זה.

אבל מאיפה באה האמונה האוניברסלית הזאת שמדובר בשחקן גדול? מה כולם רואים ואני לא? כדרורים מול הפועל עכו? אפשר לחשוב אנחנו בליגה הברזילאית. בכדורגל היום דריבל זאת אחת התכונות הפחות חשובות, בכנות. זה בונוס, ועדיין מי ישמע שחקנים גדולים באירופה לא יחטפו בראש מהמאמן אם ינסו דריבלים במקום למסור.

רק לסופרסטארים יש ארבעה דריבלים במשחק. עדיפים שלושה שחקנים שיתמסרו ביניהם ויגיעו לרחבה מדריבליסט אחד.

שוב, יש לכם את חן עזרא להראות לכם איך נראה שחקן טוב שמחזיק קבוצה בימים רעים. ורמוט לא עושה את זה אף פעם. שחקן שהכישרון שלו לא בא לידי ביטוי, הכישרון הזה שווה לתחת.

כמה נקודות ורמוט הגדול שווה להפועל העונה?

מה? כדרור זו התכונה הכי חשובה בכדורגלן.

זה כל הקסם בכדורגל.

חבל לי שאם היית מאמן היית מעדיף שחקנים אפורים.

לא מדבר איתך על שחקן ראש בקיר, אבל אם הוא יודע לכדרר, תן לו שיפרפר את כולם.

זה מה שהכי הייתי רוצה ממכבי, לראות יותר פעולות כמו שיצחקי עושה, הדריבל של מיכה. מתגעגע לעטר.

לא על חשבון תכליתיות, אבל זה כ״כ חשוב במשחק.

בן בן יאיר פורח

אבל הוא לא יחזור למכבי לדעתי

אני לא אומר אם צריך או לא צריך להשאיל את מרגול

אבל 95% מהשחקנים שעוזבים בהשאלה, לא חוזרים

לתשומת ליבם של לוגאסי ומרגוליס

כי כל מי שיצא להשאלה בשנים האחרונות מלכתחילה היה צפוי שלא יחזור ורד הפתיע וחזזר אבל כל השאר היו ונשארוו פחים

זה כל הקסם בכדורגל.

זה מה שהכי הייתי רוצה ממכבי, לראות יותר פעולות כמו שיצחקי עושה, הדריבל של מיכה. מתגעגע לעטר.

אני לא חושב ששחקנים בסגנון ברקוביץ' הם אפורים, ולא שאינייסטה או שאבי מפורסמים על יכולת הכדרור שלהם.

כדרור זה לא טקטיקה, זה לא משחק קבוצתי, זה לא עושה לי את זה. בכנות, גם כל התרגילים למיניהם באופן כללי לרוב לא עושים לי את זה. אני אוהב שיתוף פעולה, כימיה קבוצתית ותיאום. יוהאן קרויף אמר פעם שטכניקה זה לא לדעת להקפיץ כדור, זה לדעת למסור כדור במהירות והעצמה הנכונים למקום הנכון.

אני לא מתלהב אף פעם ממהלכי קטרגל.

גם ברצלונה מכדררת פחות מקבוצות אחרות בסדר הגודל שלה. היא אפורה? מתי ראית את ראדה פריצה מכדרר? הוא אפור? כדרור זאת התכונה הכי פחות חשובה אולי. הולך סבבה עם מהירות כמו אצל טב"ח. ועדיין, אצלו זה טוב כי זה אפקטיבי, לא כי זה אטרקטיבי. בעיני לפחות. ברקוביץ' השחקן הישראלי הכי אטרקטיבי שזכור לי, ולא נצרב לי בזיכרון אף מהלך שלו מכדרר ועובר שחקן, רק מסירות אומן שלו.

שחקן שעושה תנועה בלי כדור לברוח מהשומר שלו ומגיע לכדור אדיר של שחקן אחר שמסר אותו לשטח ריק בעיני אטרקטיבי פי מיליון מאיזה כוכב יוטיוב ברזילאי.

צר לי, אך ורמוט בשיאו מכדרר טוב יותר מזהבי בשיאו.

כן אבל בכל פעם שהוא מול שוער במשחק גדול הוא עושה במכנסיים. רק על טיטולים ילך לנו ים כסף.

זה כל הקסם בכדורגל.

אם יש משהו שאני שונא אצל ברק יצחקי זה את הדריבל המתנשא שלו. ביום שהוא יבין שעדיף לשחרר כדור לשחקן קרוב ולא לתקוע את ההתקפה בניסיון כדרור שעלול להיות כושל, הוא באמת יהיה שחקן גדול.

אני לא אומר שזה לא יכול להיות מועיל במצבים מסוימים, אבל באופן כללי משחק קבוצתי > משחק אישי.

לדעתי צריך לבצע את ההפרדה בין סוגים שונים של דריבל.

הדריבל היותר נפוץ הוא של רוחב/פוזה , אין בו כמעט שום פן של יעילות התקפית, הוא נחמד לפעמים להשתחררויות והטעיות לשחקנים, אבל ההשפעה שלו על המשחק היא די שולית.

יצחקי קלאסי. גם עטר היה אוהב את השטויות האלה. זה סך הכל נחמד ומוסיף קצת צבע למשחק. אבל אין בו התגברות אמיתית על ההגנה.

לעומת זאת, הדריבל של שחקנים כמו ורמוט ועזרא הוא שונה בתכלית. זה דריבל שמתבצע על שטחים קטנים תוך כדי שהם נעים עם הכדור קדימה, ובכך, הם מצליחים באמת לבטל שחקני הגנה ולייצר יתרון

מספרי בנקודות קריטיות במגרש. אין הרבה שחקנים שיש להם את היכולת הזו. במכבי כרגע לצורך העניין, אין אפילו אחד כזה.

אני לא חושב שהיה לנו כזה כבר שנים (זיזוב לא נחשב).

לדעתי צריך לבצע את ההפרדה בין סוגים שונים של דריבל.

הדריבל היותר נפוץ הוא של רוחב/פוזה , אין בו כמעט שום פן של יעילות התקפית, הוא נחמד לפעמים להשתחררויות והטעיות לשחקנים, אבל ההשפעה שלו על המשחק היא די שולית.

יצחקי קלאסי. גם עטר היה אוהב את השטויות האלה. זה סך הכל נחמד ומוסיף קצת צבע למשחק. אבל אין בו התגברות אמיתית על ההגנה.

לעומת זאת, הדריבל של שחקנים כמו ורמוט ועזרא הוא שונה בתכלית. זה דריבל שמתבצע על שטחים קטנים תוך כדי שהם נעים עם הכדור קדימה, ובכך, הם מצליחים באמת לבטל שחקני הגנה ולייצר יתרון

מספרי בנקודות קריטיות במגרש. אין הרבה שחקנים שיש להם את היכולת הזו. במכבי כרגע לצורך העניין, אין אפילו אחד כזה.

אני לא חושב שהיה לנו כזה כבר שנים (זיזוב לא נחשב).

אני חושב שלזהבי יש את הדריבל הזה שאתה מדבר עליו. הוא יודע להשתחרר מעולה משחקנים בתוך הרחבה \ תחת שטח מצומצם בעזרת כדרור והטעייה. גם לדור מיכה אגב יש את זה, 100% דריבל יעיל אצלו.

אני חושב שלזהבי יש את הדריבל הזה שאתה מדבר עליו. הוא יודע להשתחרר מעולה משחקנים בתוך הרחבה \ תחת שטח מצומצם בעזרת כדרור והטעייה. גם לדור מיכה אגב יש את זה, 100% דריבל יעיל אצלו.

לזהבי יש את זה בקטנה, הוא יותר באסכולה של ההטעיות, פחות דריבל קלאסי.

למיכה לדעתי אין את זה בכלל האמת. האו נעזר בדריבל כדי לפנות לעצמו שטחים לביצוע פעולות חכמות, אני לא זוכר מתי ראיתי אותו אשכרה חולף על פני שחקן ומשאיר אותו מאחור.

עם זאת, מסכים איתך שהדריבל שלו כן אפקטיבי עבורו, כיוון שהוא משיג בו את מה שהוא רוצה/צריך.

אבל שום דבר לא יכול להתחרות עם האפקט של דריבליסט שמסוגל להשאיר שחקנים מאחוריו.

למיכה לדעתי אין את זה בכלל האמת. האו נעזר בדריבל כדי לפנות לעצמו שטחים לביצוע פעולות חכמות, אני לא זוכר מתי ראיתי אותו אשכרה חולף על פני שחקן ומשאיר אותו מאחור.

עם זאת, מסכים איתך שהדריבל שלו כן אפקטיבי עבורו, כיוון שהוא משיג בו את מה שהוא רוצה/צריך.

מה?

לפני שבועיים?

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=NuQqO4dspag#t=1377

יש שחקנים עם דריבל לא אפקטיבי - כמו שרשמו פה, יצחקי ועטר למשל, וגם כלומניקים כמו זגורי.

יש שחקנים עם דריבל סופר אפקטיבי - זהבי (למשל כשעבר את הבלם של באזל בבלומפילד וכבש או שעבר 3 שחקנים של ניקוסיה בבלומפילד והוציא פנדל); דור מיכה (חלק גדול מהבישולים שלו מגיעים אחרי דריבל טוב - למשל, הבישול לזהבי בדרבי בשנה שעברה).

לטל בן חיים, אגב, אין דריבל טוב. אפילו גרוע. גרוע מאד. לא חושב שראיתי אותו עובר העונה שחקן על דריבל. מהירות זה לא דריבל. להעיף כדור 30 מטר קדימה ולרוץ זה לא דריבל. דריבל זה זריזות וחדות. כשטל בן חיים נכנס לרחבה ומנסה לעבור את המגן שלו, זה בדרך כלל נגמר באיבוד קל. אגב, בעונה שעברה, גם עטר היה מאבד ככה כדורים. בגלל זה עדיף לאותם שחקנים לא להסתבך יותר מדי, ואם הם ימניים שמשחקים בצד שמאל - להרים או למסור ברגל שמאל.

בטריק הזה הוא אלוף, אבל גם פה הפעולה שלו מתבצעת לרוחב המגרש. כמו שאמרתי בהודעה הקודמת, אני מסכים איתך שזה אפקטיבי עבורו, אבל זה לא עונה להגדרה של דריבל עומק.

לפחות לא לזה שאני מתכוון אליו.

לטל בן חיים, אגב, אין דריבל טוב. אפילו גרוע. גרוע מאד. לא חושב שראיתי אותו עובר העונה שחקן על דריבל. מהירות זה לא דריבל. להעיף כדור 30 מטר קדימה ולרוץ זה לא דריבל. דריבל זה זריזות וחדות. כשטל בן חיים נכנס לרחבה ומנסה לעבור את המגן שלו, זה בדרך כלל נגמר באיבוד קל. אגב, בעונה שעברה, גם עטר היה מאבד ככה כדורים. בגלל זה עדיף לאותם שחקנים לא להסתבך יותר מדי, ואם הם ימניים שמשחקים בצד שמאל - להרים או למסור ברגל שמאל.

שוב, אין כמו יוטיוב -

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=5RSGqPZ0wO8#t=34

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=5RSGqPZ0wO8#t=90

לדעתי שחקן 50-50 עם ערך מוסף של דריבל על שטח קטן סטייל ברונו הייס ישדרג אותנו מאוד.

לדעתי שחקן 50-50 עם ערך מוסף של דריבל על שטח קטן סטייל ברונו הייס ישדרג אותנו מאוד.

במילה אחת - גולסה.

[url=http://one.co.il/Article/227755.html]http://one.co.il/Article/227755.html[/

ישששששש אני ברונו החדש!!!!

עכשיו כשזה פורסם בוואן- אין סיכוי שזה יקרה.

אתר חארטה, תפסיקו להתייחס להנפצות שלהם

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.