Jump to content

חלון ההעברות בינואר- נושא חיזוק ע''ש עוז ראלי

maynard_prica

Recommended Posts

אם באמת שחררו את ורד בחינם (ולא כחלק מעסקת חבילה) אז זה חתיכת ביזיון. הם דופקים לנו דרישות מופרכות, עושים לנו את המוות בכל מו"מ ועושקים אותנו על בסיס קבוע ואנחנו בתמורה מחלקים להם מתנות? בוא תחרבנו עלינו עוד קצת

אנחנו משחררים להם שחקנים בחינם כל הזמן (דהןX2, ביטון, ברסקי, ורד), ובתמורה הם דורשים 2.5 מיליון על כל שחקן, ומעלים את מחיר הכרטיסים בשבילנו ב100%

seems legit

נמני עם סקופ מטורף, מכבי כנראה תביא מגן וחלוץ, אם המגן ישראלי אז החלוץ זר, אבל אם החלוץ ישראלי אז המגן זר. שמעתם את זה כאן קודם.

מיטרוביץ חלש זה היכולת שלו מתאים לליגה לאירופה פשוט לא.. חייב לעזוב לפי דעתי

גם לליגה הוא לא מתאים, בשלושת המשחקים האחרונים שלנו בליגה הוא היה היה חלש אצלנו. הבדל עצום בינו לבין אלברמן.

נמני עם סקופ מטורף, מכבי כנראה תביא מגן וחלוץ, אם המגן ישראלי אז החלוץ זר, אבל אם החלוץ ישראלי אז המגן זר. שמעתם את זה כאן קודם.

יש מצב שזה סקופ גדול יותר מהסקופ של ברונו

נתן היום כמה כדורים גדולים, כרגיל.

מה???????

אתה באמת?הבן אדם לא זז על המגרש,משחק רק לרוחב,ולא מדייק גם בזה!חייב להגיע זר במקומו,זה פשוט אובר קרדיט מה שהולך איתו.

אני גם לא יוצא מגדרי בנוגע למיטרוביץ',

הוא בסך הכל שחקן בסדר גמור,

אני לא חושב שהוא חלש מאוד ואני לא חושב שהוא מספיק טוב כדי להיות אחד מתוך חמישיית זרים.

אם היה ישראלי, אחלה, אבל הוא לא - ואכן ניתן למצוא זרים טובים יותר ממנו,

וכן, יש לו מדי פעם כדורי עומק יפים, בעיקר לזהבי שעושה תנועה נהדרת ללא כדור.

אבל - צריך להיות ריאליים. הוא לא יעזוב בינואר, הסיכויים לכך קלושים,

ולכן יש לנו מקום לזר אחד - כנראה מגן או חלוץ כמו שאמרו כאן.

אפשר עוד להתפלפל המון לקראת החלון הזה,

לכולם ברור שחייבים מגן,

ויש המון סימני שאלה לגבי העומס שעשוי להיווצר עם הבאת קשר/חלוץ,

גם אם מדובר בהכנות כבר לקראת העונה הבאה,

אבל בכל מקרה...

חלון העברות, איזה כיף. התגעגעתי(:

אם באמת שחררו את ורד בחינם (ולא כחלק מעסקת חבילה) אז זה חתיכת ביזיון. הם דופקים לנו דרישות מופרכות, עושים לנו את המוות בכל מו"מ ועושקים אותנו על בסיס קבוע ואנחנו בתמורה מחלקים להם מתנות? בוא תחרבנו עלינו עוד קצת

ג'ורדי לא טיפש. אני די בטוח שזה הולך להתקזז עם מה שישלמו על ראלי בקיץ. מעין מחווה של רצון טוב כשהם בדרך לרדת ליגה, כדי שיהיה לנו מה להזכיר להם במשא-ומתנים הבאים. אולי גם יש שם סיכום בע"פ שישחררו את ראלי רק למכבי תמורת שחרור של ורד בחינם.

אני גם לא יוצא מגדרי בנוגע למיטרוביץ',

הוא בסך הכל שחקן בסדר גמור,

אני לא חושב שהוא חלש מאוד ואני לא חושב שהוא מספיק טוב כדי להיות אחד מתוך חמישיית זרים.

אם כך מזל שבמכבי יש רק ארבעה זרים ויש מקום לעוד אחד.

אגב, סולארי השלים גיור? מה קורה עם האזרחות שלו? בכיף אני לוקח אותו למכבי.

אם כך מזל שבמכבי יש רק ארבעה זרים ויש מקום לעוד אחד.

אגב, סולארי השלים גיור? מה קורה עם האזרחות שלו? בכיף אני לוקח אותו למכבי.

ג'קי ירצה עליו חצי ירושלים

אז אנחנו יותר לא ניכנס למשא ומתן עם אף אחד?

מתי החוזה שלו נגמר?

מאשדוד? מה הטעם? פעם אחרונה שעשינו איתם עסקה זה נגמר בעזרן. וגם אז שילמנו עליו סכום גדול.

הייתי מביא מגן ימני זר, מעביר את שרן למקומו הטבעי ליד ערן וגל, ומנסה להביא את עדן בן בסט. הוא בקושי שחקן סגל בטולוז והוא יכול להיות החלוץ הכי מפחיד בליגה.

מאשדוד? מה הטעם? פעם אחרונה שעשינו איתם עסקה זה נגמר בעזרן. וגם אז שילמנו עליו סכום גדול.

היה גם יותר גרוע מזה לפני שנתיים:

הבאנו את צ'קול תמורת כמה מאות אלפי דולרים ואיזה חלוץ מהנוער שהיה אמור להיות כישרון גדול.

מסי וסגן של הכודילראבק בברצלונה בריב חייבים לקפוץ על המציאה

יש בעיה עם הסעיף שחרור שלו שעומד על 249 מילין יורו, מכבי מוכנה לשלים רק 240 מיליון יורו

יש בעיה עם הסעיף שחרור שלו שעומד על 249 מילין יורו, מכבי מוכנה לשלים רק 240 מיליון יורו

אי אפשר להתקדם עם מיץ' הקמצן הזה

בנתיים תמוז בריאיון בספורט 5 אומר שהוא כמעט בוודאות יעזוב את רוסיה בינואר אבל שהוא לא רוצה לחזור לארץ כרגע. אני לא רואה אותו מקבל יותר מדי הצעות אחרי שכמעט לא שיחק ועם החוזה הגבוהה שלו. מצד שני, מעדיף את בן בסט (חלום לא ריאלי) או דודו ביטון (יש סיכוי) עליו.

עוד מספורט 5: ניבאלדו נבחן במכבי פ״ת חחחח

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.