Jump to content

חלון ההעברות בינואר- נושא חיזוק ע''ש עוז ראלי

maynard_prica

Recommended Posts

מקפיץ ומזכיר את מה שאני כותב בכל הדיונים האלה: מאי 1999 - פליקס חלפון, קפטן הפועל תל-אביב, מניף את גביע המדינה בהנפה שתיזכר לדורות ב"שדים".

יולי/אוגוסט 1999 - פליקס חלפון חותם במכבי תל-אביב וזוכה לשירת "הוא צהוב הוא צהוב" במשחק הראשון.

פרופורציות וכאלה.

כל מי שמשכנע את עצמו ששכטר זה בסדר כי הוא לא "סמל" אני בטוח שהיה יכול לשכנע את עצמו גם אם היו רוצים להביא את אבוטבול או טועמה בשיא יכולתם.

כל הדיבורים של "מה הייתם מעדיפים עם שכטר בליגת האלופות או בלי שכטר ובלי ליגת האלופות" זה דמגוגיה בשני שקל, אף אחד לא אמר ששכטר מבטיח ליגת האלופות...במיוחד שהוא לא מראה יכולת נורמלית כבר 3 שנים, על סמך מה בדיוק להביא אותו?!?!! באותה מידה אני יכול לשאול "מה אתה מעדיף שדור מיכה יקבל דקות או ששכטר יקבל את הדקות של דור מיכה?"

גם על ההחתמה של בן חיים לא הייתי כזה מאושר, וליודע מה עם אחרים לי אישית הבאה של שכטר תגרום לכך שאני יתחבר הרבה פחות לקבוצה השנה מה לעשות זה לא משהו רציונלי שאתה בוחר.

תבינו שלא צריך לוותר על הזהות שלנו בשביל הכל...עם כל הכבוד לג'ורדי ויש הרבה מאוד כבוד, מכבי הייתה פה גם לפניו, והוא לא יהיה פה לנצח כמו שאתם יודעים (אולי אפילו עונה הבאה כבר לא יהיה פה).

קיצר לדעתי האישית שכטר זה קו אדום ואני מקווה שג'ורדי לא יחצה אותו...יכול להיות שהוא יעשה את זה ויצליח ויכול להיות גם שהוא יביא אותו ויהיה כישלון, נכון שלג'ורדי יש הרבה הצלחות אבל גם הוא טועה לפעמים.

תנו לי מגן ימני זר ומבחינתי סבבה החלון הזה

מה שכטר עשה שזהבי לא עשה?? למה אתה הופך אותו לכזה סמל אדום??

זהבי גדל שם וזיין אותנו, והיום כולם חולים עליו (אני מהמר שגם אתה), אז מה בדיוק סיפור השנאה הזה.

ולגבי גורדי אנחנו צריכים להתפלל שהוא יישאר כאן לנצח, אבל ברור שזה לא יקרה אז צריך להנות וללמוד כל זמן שהוא כאן, אם יש משהו אחד

שמפחיד אותי זה היום שאחרי גורדי.

וואלה לא קרוב אפילו לחשוב שאני שיא החכמה והצדק, אני גם בטוח שאני טועה המון.

גם לי יש ערכים שאני מוכן להלחם עליהם, והראשון בהם הוא שמכבי לא תחזור להתנהל לפי גחמות כאלה ואחרות. אני לא חושב ששכטר הוא ערך, הוא סתם עוד שחקן,

זה שהוא פעם חגג בהפועל זה לא מתאים, והייתי שמח ומעדיף שזה לא היה קורה, אבל הוא באותה מידה יכל לחגוג בבית"ר או בחיפה, זה סתם מקריות שהוא נפל שם כשחקן

או אפילו חולשה של מכבי שלא הביאה אותו אז כי היינו קבוצה רופסת חסרת ניהול. אני לא חושב שהוא הסמל של הפועל, הוא סתם עוד שחקן שהגיע להפועל בתקופה שהם היו טובים,

לא רואה אותו כל כך שונה מזהבי או אניימה שאני מאוד שמח ששניהם הגיעו למועדון, כי יכול להיות שבלעדיהם לא הייתי לוקח אליפות עונה שעברה.

מבחינתי לא נחצים גבולים שבאים שחקנים שאני רואה אותם כמו שראיתי את אניימה וזהבי וכמו שאני רואה את שכטר, ואני שמח שאתה יודע את מי אני אוהד ואת מי אני אקלל.

אני לא מכיר אותך אישית, אם אתה יושב ב11 אתה כנראה מכיר אותי בפנים (אני מנוי כבר 14 שנה בערך), ואני אלה שרבו עם האנשים שקיללו את נימני, ועד היום רב איתם ולא יכול להסתכל עליהם בכלל.

אני לא חושב שמכבי כדורגל תהפוך למכבי כדורסל, אבל כן הלוואי וניקח מהם הרבה דברים (ואנחנו לוקחים ובגלל זה אתה נהנה עכשיו שאתה רואה את מכבי, המקצוענות הזאת שהייתה בכדורסל הגיע לכדורגל).

אז אם ג'ורדי אומר שמחר מחתימים את כל ההרכב של הפועל ומפסיקים לשחק בצהוב, הכל בסדר?

נכון, אסור לחזור להתנהל על פי גחמות, אבל צריכים להיות קווים אדומים. שחקן כמו איתי שכטר לא יכול לשחק במכבי.

יש גבול לכל דבר. אתם יכולים להגיד כמה שאתם רוצים ששכטר זה לא סמל של הפועל, שהוא זונת קהל, וכו'.

אם הוא היה כזה שכיר חרב, הוא היה עושה את המעשה החכם לקריירה שלו ומגיע בקיץ למכבי ולא להפועל.

שכטר הוא הסמל של הפועל המודרנית, הבכיין והצוללן האולטימטיבי. אין כיום דבר שמזוהה עם הפועל בשבילי יותר מאיתי שכטר ושי אבוטבול.

אם שכטר מגיע לפה, זה כבר בבחינת להשתין על הקהל ועל המועדון, ואת זה אי אפשר לקבל. אני לא מאלה ששורפים את קרית שלום ומקלל שחקנים של הקבוצה שלו, אני מאמין שאם שכטר יגיע אני באיזשהו שלב אפסיק להגיע למשחקים, כי היום זה שכטר ושבוע הבא זה מישהו יותר גרוע אפילו.

מבחינתי, ברגע שהקבוצה מאבדת את הזהות שלה, לי אין מה לעשות שם. יש גבול לכמה החלטות יכולות להיות קרות ומחושבות נטו.

אז אם ג'ורדי אומר שמחר מחתימים את כל ההרכב של הפועל ומפסיקים לשחק בצהוב, הכל בסדר?

נכון, אסור לחזור להתנהל על פי גחמות, אבל צריכים להיות קווים אדומים. שחקן כמו איתי שכטר לא יכול לשחק במכבי.

יש גבול לכל דבר. אתם יכולים להגיד כמה שאתם רוצים ששכטר זה לא סמל של הפועל, שהוא זונת קהל, וכו'.

אם הוא היה כזה שכיר חרב, הוא היה עושה את המעשה החכם לקריירה שלו ומגיע בקיץ למכבי ולא להפועל.

שכטר הוא הסמל של הפועל המודרנית, הבכיין והצוללן האולטימטיבי. אין כיום דבר שמזוהה עם הפועל בשבילי יותר מאיתי שכטר ושי אבוטבול.

אם שכטר מגיע לפה, זה כבר בבחינת להשתין על הקהל ועל המועדון, ואת זה אי אפשר לקבל. אני לא מאלה ששורפים את קרית שלום ומקלל שחקנים של הקבוצה שלו, אני מאמין שאם שכטר יגיע אני באיזשהו שלב אפסיק להגיע למשחקים, כי היום זה שכטר ושבוע הבא זה מישהו יותר גרוע אפילו.

מבחינתי, ברגע שהקבוצה מאבדת את הזהות שלה, לי אין מה לעשות שם. יש גבול לכמה החלטות יכולות להיות קרות ומחושבות נטו.

כשאתה אומר קהל?

מבחינתי ג'ורדי לא משתין עלי גם אם הוא מחתים את שכטר...

מי לא יכול לקבל? אתה?

דברו כבר בשם עצמכם ואל תעשו דמגוגיות בבקשה

מקפיץ ומזכיר את מה שאני כותב בכל הדיונים האלה: מאי 1999 - פליקס חלפון, קפטן הפועל תל-אביב, מניף את גביע המדינה בהנפה שתיזכר לדורות ב"שדים".

יולי/אוגוסט 1999 - פליקס חלפון חותם במכבי תל-אביב וזוכה לשירת "הוא צהוב הוא צהוב" במשחק הראשון.

פרופורציות וכאלה.

פליקס אמנם היה קפטן בהפועל ומזוהה מאוד עם הפועל, אבל מעולם לא היה דמות "שנואה" בקרב הקהל של מכבי.

גרשון, טועמה, בלילי, אבוקסיס. פליקס חלפון לא, כנ"ל שלום תקווה.

שכטר הוא טינופת שאין שחקן בהפועל חוץ מאבוטבול שאני שונא יותר ממנו.

כשאתה אומר קהל?

מבחינתי ג'ורדי לא משתין עלי גם אם הוא מחתים את שכטר...

מי לא יכול לקבל? אתה?

דברו כבר בשם עצמכם ואל תעשו דמגוגיות בבקשה

אז אין בעיה, על חלק גדול מהקהל.

רועי יא אח אני מבין מה אתה אומר

ואני מסכים בסך הכל

אבל בעניין שכטר אני לא מסכים.

נכון שהוא לא סמל של הפועל (למרות שהוא מתחיל להיות כרגע) כמו שי אבוטבול.

אבל אני לא רוצה אותו מכמה סיבות

1. אישית לא סובל אותו ואישית לא מוכן לסלוח לו

2. ריבוי שחקני הפועל שמגיעים למכבי וזה מתחיל כבר לעצבן

ויותר מזה אני חושש שמתחילה פה כבר מגמה שתיגמר בזה שאבוטבול אחרי עונה טובה פתאום נרצה להביא אותו

3. הוא אפס. אין לו הרכב במכבי. ודאבור יותר טוב ממנו

4. הדימוי שלנו כקבוצה עם ערכים אמיתיים יתדרדר וכמה שזה על הזין- זה לא.

5. ייצור פילוג בקהל ובעיות מיותרות, שבאמת לא שוות בגלל שחקן פח כמוהו.

6. יום שישי רואים אותך? והאם אתה בא לאמסטרדם?

אני גם מסכים שדאבור יותר טוב ממנו, אני מבין את אלה שלא מוכנים לסלוח לו,

באמת שכן, אם זה תלוי בי אני לא מביא אותו למכבי (גם בגלל הקהל וגם בגלל שהוא לא מצליח לחזור ליכולת שלו).

אני רק אומר, שזה לא משהו ששווה להילחם עליו במידה וג'ורדי מחליט שזה השחקן שחסר למכבי כדי להיות קבוצה טובה יותר.

יום שישי עוד שבועיים, תן לסיים את התקופת מבחנים המגעילה הזאת, וברור שאני בא לאמסטרדם, אני אקח אותך לכל המקומות השווים :)

ואתה חושב שג'ורדי משתין עליך?

ואתה חושב שהוא לא רוצה את טובת מכבי?

ברור לי שהוא רוצה את טובת מכבי.

אני רק כתבתי, יש גבול לכמה ההחלטות יכולות להיות קרות ומחושבות, בלי שום התייחסות לזהות של המועדון.

ההבדל בין כדורגל לחברה כלכלית

זה שבכדורגל הרבה פעמים לוקחים החלטות מהלב. אין מה לעשות

אם לא היינו מחליטים מהלב והנשמה לא היינו באים כל משחק במשך 10 השנים האחרונות

כי אין דרך רציונאלית להסביר את מה שעברנו ולקחנו על עצמנו באותן תקופות.

ברור לי שהוא רוצה את טובת מכבי.

אני רק כתבתי, יש גבול לכמה ההחלטות יכולות להיות קרות ומחושבות, בלי שום התייחסות לזהות של המועדון.

אחי מה שאני מנסה להגיד שאצל חלק הגבול זה שי אבוטבול (אני למשל)

אצל חלק זה שכטר (אתה למשל)

אצל חלק זה היה זהבי (היום הם שרים הכי חזק ביציע לזהבי והפסיקו כבר לשרוק לו בוז)

ואצל חלק זה כל מי שהוא לא גדל במחלקת הנוער..

דווקא בגלל זה אני לא אוהב שעושים הכללות ודמגוגיות

עוד סיבה שלא צריך להביא את שכטר חוץ מכל מה שכבר ציינו פה.

הוא ודאבור רצים על כדור,יהיה אחד במופעים הביזאריים בתולדות הכדורגל

כדאי שמשהו יתנהל טוב, אסור שהוא יתנהל מהלב.

אנחנו בתור אוהדים באים מאהבה, אבל אסור שגורדי יעשה את זה, הוא חייב להיות קר ומדויק בהחלטות שלו

אנחנו בתור אוהדים באים מאהבה, אבל אסור שגורדי יעשה את זה, הוא חייב להיות קר ומדויק בהחלטות שלו

מצויין.

אז אם בסוף מועד ההעברות ההרכב שלנו ייכלול את איתי שכטר, ישראל זגורי, שי אבוטבול וסלים טועמה, אתה מבסוט או לא?

עוד סיבה שלא צריך להביא את שכטר חוץ מכל מה שכבר ציינו פה.

הוא ודאבור רצים על כדור,יהיה אחד במופעים הביזאריים בתולדות הכדורגל

:clap: :clap: :clap: :clap:

וברור שאני בא לאמסטרדם, אני אקח אותך לכל המקומות השווים :)

לא יודע למה אבל הרגשתי כמו ילדה קטנה שמנסים לאנוס אותה כשקראתי את המשפט הזה

יש לך מזל שכבר עברנו דברים יותר קשוחים

שכטר מעניין לי את הזין, מה שבאמת מפחיד אותי זה שכבר נשמעים פה איומים אם שכטר יבוא. אוהד שיהרוס את העונה ובכלל יגרום לבעיות בגלל שחקן מושתן אחד הוא לא אוהד.

מצויין.

אז אם בסוף מועד ההעברות ההרכב שלנו ייכלול את איתי שכטר, ישראל זגורי, שי אבוטבול וסלים טועמה, אתה מבסוט או לא?

השחקנים שרשמת כאן לא טובים לדעתי אבל תרשום כאן:

אניימה זהבי שכטר ונאטכו ואני קונה.

אחי מה שאני מנסה להגיד שאצל חלק הגבול זה שי אבוטבול (אני למשל)

אצל חלק זה שכטר (אתה למשל)

אצל חלק זה היה זהבי (היום הם שרים הכי חזק ביציע לזהבי והפסיקו כבר לשרוק לו בוז)

ואצל חלק זה כל מי שהוא לא גדל במחלקת הנוער..

דווקא בגלל זה אני לא אוהב שעושים הכללות ודמגוגיות

אז בהנחה שעל שכטר יש יותר קונצנזוס באנטי מאשר זהבי(ובצדק לדעתי)

אל תתפלא אם ה5 אנשים ששרו נגד זהבי ושרקו לו בוז יהפכו לכמה אלפים.גם אם זה לא כולם.

לא תריך את זה.לא צריך לירות לעצמנו ברגל ובטח שלא בשביל שכטר שלדעתי אין שום סיבה מקצועית להביא אותו.

גם גורדי עושה טעויות ועשה,אבל זו תהיה טעות ראשונה מסוגה ביחסים עם הקהל.

ואם אתה חושב שזה לא חשוב ושאין לזה מקום במכבי של 2013 ואין שום גבול שאי אפשר לחצות אותו בעניין הזה אז חבל לי.

ואנחנו צריכים להיות קרים כמוהו? זאת אומרת שאם הוא מביא גם את ורמוט ואבוטבול זה בסדר מבחינתך? כי ג׳ורדי חושב שזה טוב למכבי..

ואתה חושב שג'ורדי משתין עליך?

ואתה חושב שהוא לא רוצה את טובת מכבי?

מה הקשר?

אני לא קובע מה הגבול, הקהל כקהל קובע. ולכן אני לא מחליט האם הרכישה של שכטר היא כן חציית הגבול ו"השתנה" על הקהל, או לא.

אם אומרים לך עכשיו שג'ורדי עושה טרייד. מביא להפועל את שרן+מיכה ולוקח את ורמוט+שכטר.

אז אולי זה טובת מכבי (זה לא, אבל נגיד). אבל זה לא להשתין לנו בפנים? זה מאוד להשתין לנו בפנים.

ג'ורדי קרוייף הוא איש מקצוע, קר ומקצועי. נקי מרגש, מהחלטות שקשורות למסורת, למהות.

ויש לזה הרבה מאוד יתרונות. אבל גם קצת חסרונות. ראית אותם בדרבי 4-2 שנה שעברה שהוא עלה עם פידלף, או בהפסד בגביע.

לקהל יש מקום (אמנם קטן, אבל יש) גם ב"החלטות" של מועדון. רק במקרים נדירים, אבל לפעמים צריך להשמיע קול.

צריך להתחשב גם בנו, גם בדעה שלנו שלום.

אז אם הקהל כקהל מחליט שלא רוצים את שכטר, כדי שזה ישמע.

אחרי שהוא יגיע (אם וכאשר) לא יודע אם יהיה כבר מה לעשות, רק לפגוע במכבי ובזה אף אחד לא מעוניין.

למה ספרת?

חחחח איזה מגניב ומתחכם אתה.

יש לי כמה אוהדי מכבי, מספיק להיות מדגם מייצג.

הרוב לא רוצה אותו. תסובב את זה איך שבא לך.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.