Jump to content

חלון ההעברות בינואר- נושא חיזוק ע''ש עוז ראלי

maynard_prica

Recommended Posts

אני רוצה את שכטר בעיקר כדי שהם יאכלו את הלב על זה שאצלנו יהיה החלוץ הטוב בליגה.

אם אפשר רק להשאיל כדי שיחזור אליהם ויהיה צחוקים זה נהדר.

מכבי צריכה להתנות את הקנייה של שכטר בזה שהפועל יעלו את מחירי המנויים בעוד 8%.

"דרשנו 750 אלף ומכבי הציעו רק 500. נשלים את היתר ע"י העלאת מחיר המנויים בעונה הבאה"

למי ששאל - כן, שכטר יוכל לשחק באירופה (לא שזה השיקול בהבאה שלו אם יגיע...)

מבחינה מקצועית, שכטר יוכל לשחק במכבי חלוץ שני, עם הפנים אל השער. לדעתי הוא יותר טוב מיצחקי, אבל זה כבר הקדמת המועד.

ההתרון בשכטר שהצד הטוב ביותר שלו הוא חלוץ על קו ימין

בקשר לבן בסט, רוב הסיכוים שזה לא רלוונטי, טולוז תדרוש עליו סכומים גבוהים ומכבי לא תביא שחקן לחצי עונה בהשאלה, הרי שחקן כמו בן בסט יעדיף להגיע רק בהשאלה לחצי עונה

רק לי יש הרגשה שלוזון קונה את דמארי באיזה 800 אלף יורו מהפועל ומוכר אותו למכבי אחרי שבוע ב 1.5 מיליון פלוס כמה שחקנים רק בשביל שהפועל לא תרגיש רע עם עצמה?

רק לי יש הרגשה שלוזון קונה את דמארי באיזה 800 אלף יורו מהפועל ומוכר אותו למכבי אחרי שבוע ב 1.5 מיליון פלוס כמה שחקנים רק בשביל שהפועל לא תרגיש רע עם עצמה?

חחחחח תסריט חלומי

אומרים שבשתיים תיהיה מסיבת עיתונאים של חיים רמון, הוא בטח יבכה שאין כסף ושרבש מאמן ענק, יכול ליהיות שידברו על העזיבות של שכטר ודמארי.

אם אני לא טועה שחקן לא יכול לעבור פעמיים באותו חלון העברות.

אבל יש מצב שזו תקופת צינון לקראת המעבר שלו בקיץ.

השאלה מה קורה אם הוא אפילו לא נרשם בפתח תקווה

כמעט בטוח שיכול עד פעמיים.

נראה כמו רכש לא מספיק טוב., מיותר ויקר מידי אבל וזה אבל גדול זה מה שאמרתי לגבי בן הרוש והיום אני חושב שהוא הרכש הכי טוב שהגיע בקיץ האחרון. אז כנראה שג'ורדי יודע מה הוא עושה. ההיצע בשוק השיראלי דליל מאוד וחלוץ זר לא משתלם להביא כדי שיעלה מהספסל. מה גם שהעניינים עם דאבור לא ברורים וגם אם יסגרו זה יהיה עם סעיף העברה נמוך לחו"ל (מדברים על כ-750 אלף יורו), לא סכום שימנע את מעברו בקיץ כנראה..

למרות הכל כמובן שיש אופציות עדיפות בשוק כמו בן בסט, וחמד אבל שניהם לא יגיעו. כמו גם דמארי שעדיף על שכטר אבל לוזון כרגיל מבקש מליארד יורו. לכן האופציות הראליות לעמדה הזוו:

* שכטר

* שהר

* ביטון

* תמוז

אחד מהם כנראה יגיע. לדעתי שווה להמר על ביטון. סקורר שתמיד ישאר סקורר בכל קבוצה שבא הוא משחק. חלוץ אמצע שלא יעשה בפרצופים כשלא יפתח בהרכב. וגם מכביסט. הסיבה היחידה שבגללה שכטר עדיף זה הפרצוף של אוהדי הפועל ביום שהוא ילבש צהוב. חוץ מזה, מקצועית, אני לא מחזיק ממנו כזה שחקן ענק. בכושרו הנוכחי הוא אחד החלוצים החלשים בליגה. כישרון של חלוץ ענק עם אופי יוסי שבחוני.. לא מגיעים רחוק ככה. זהבי לעומתו תמיד היה בעל אופי מכביסטי.

אגב, אל תצפו ממנו שיחגוג אחרי שער לרשת של הפועל בדרבי.. תחשבו על שחקן מכבי שמבקיע בדרבי ולא חוגג כי הוא מכבד את הפועל.. לא נראה טוב ומאוד מבאס.

Snufkin אני לא יכול לצטט אותך כי אני מהפלאפון, אבל אחרי האיחולי **** ושימות לו הילד הוא יחגוג אליהם כמו גדול, האוהדים שלהם גם ככה קיללו אותו כבר כמה פעמים וכמה כמעט הלכו איתו מכות.

לא רואה את שכטר מגיע לפה.

פשוט לא שווה את הכסף, את הזמן והמאמץ של המו"מ.

מדובר בשחקן גמור, שנשען על תהילת עבר שלעולם לא תשוב. נכון שבמערכת של מכבי הוא יכול להראות יותר טוב,אבל השאלה אם זה שווה את כל החרא שכרוך בהבאה שלו.

התושבה היא לא, לגמרי לא.

היחידי שהייתי מביא מהפועל הוא דאמרי, אפילו הייתי משקיע המון כסף עליו, מדובר בחלוץ אדיר(בקנה מידה ישראלי) שיכול לשדרג את החוד שלנו.

אמניקה שחקן שנקנה על ידי פנר ואחרי שבוע עבר לספרטק מוסקבה

עדיף להתרכז בלהשאיר את מונאס מאשר להחתים את שכטר.

הוא יכול להשתקם במכבי, בהפועל אין לו שום סיכוי. אז שיישאר שם ויחליש אותם.

בהפועל שכטר לא ישאר הבנאדם מרוויח הכי הרבה שמה, לדעתי רק בשביל להיפטר מהחוזה שלו הם ימכרו אותו בפחות ממה שקנו אוותו.

שכטר השנה אם יבוא והוא לא יוכל לעזור לנו עוד חודשיים שלוש אחרי שהוא יכנס לכושר ברמה שלנו וישנה את צורת החשיבה ההפועלית שלו.

אם באמת יבוא רק שנה הבאה נוכל לראות ממנו משו.

צריך להביא אותו כדי שכל המנויים יוכלו את הלב על המאה שקל ששילמו עליו.

מובן עכשיו ששחקנים חותמים בהפועל רק כי הם יודעים שהם יוכלו להתקדם למכבי משם לטופ האירופי

מדובר בשחקן גמור, שנשען על תהילת עבר שלעולם לא תשוב. נכון שבמערכת של מכבי הוא יכול להראות יותר טוב,אבל השאלה אם זה שווה את כל החרא שכרוך בהבאה שלו.

אני רק רוצה לדעת על סמך מה אתה קובע דבר כזה. אתה המאמן שלו, הפיזיותרפיסט שלו, אמא שלו, מה?

אתה רואה אותו מנסה לחזור לכושר משחק בביצה הרקובה הזאת שנקראת הפועל ת"א וקובע על סמך זה?

איך אתה מתיימר לגמור שחקן בגיל 26 בכזאת קלות?

שכטר הוא החלוץ הישראלי עם הפוטנציאל הגבוה ביותר, כן גם מחמד ובן בסט. בשיאו יש לו יכולת יציאה מהמקום יחד עם כוח פיזי הכי טובים בארץ. במכבי אפשר להחזיר אותו לשיאו או קרוב לכך. אל תספידו כל כך מהר בלי לדעת כלום.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.