Jump to content

דילים לבאזל

איתמר

Recommended Posts

• 2 weeks later...

אני וחברים בדקנו את העניין, וכרטיס לשאלקה-ריאל עולה בסביבות 300 דולר. אבל אני מאמין שהם יוציאו כרטיסים יותר זולים.

אם אתה מתכנן קח בחשבון שהתענוג יעלה לך יחסית יקר.

אז ככה, תהיה בעיה לשלב את באיירן - שאלקה לדעתי.

בכל האתרים רשום שתאריך המשחק (1/3 יום שבת) לא סופי.

בגלל ששאלקה משחקים נגד ריאל ביום רביעי שלפני, אני מאמין שהמשחק באיירן-שאלקה יהיה ביום ראשון, ואז זה פחות יסתדר לכולם עם הטיסות.

הדיל שאני סגרתי הוא כזה:

טיסות הלוחזור של אל-על - תל אביב - פרנקפורט מיום רביעי (26/2) עד יום ראשון (2/3) - 395$

לוקחים שם רכב.

ותופסים את המשחקים הבאים:

שאלקה - ריאל

באזל - מכבי

דורטמונד - נירנברג. (אמור להיות באמת ביום שבת 1/3)

סה"כ יוצא 1700 ק"מ בחמישה ימים. בלי אף לילה בשווייץ היקרה.

מגיעים למשחק, ומיד אחריו חוזרים לגרמניה לישון בפרייבורג (בין שליש לחצי מחיר מאשר לילה בבאזל) סה"כ שעה נסיעה.

יש מבצעים של טיסות אל-על ל24 שעות הקרובות.

מילאנו, ציריך, פרנקפורט ומינכן גם במבצע...

http://www.elal.co.il/ELAL/Hebrew/Deals/Deals/Campaigns_items/He_ELAL_Fun_Day_Campaign_261213.htm

אז ככה, תהיה בעיה לשלב את באיירן - שאלקה לדעתי.

בכל האתרים רשום שתאריך המשחק (1/3 יום שבת) לא סופי.

בגלל ששאלקה משחקים נגד ריאל ביום רביעי שלפני, אני מאמין שהמשחק באיירן-שאלקה יהיה ביום ראשון, ואז זה פחות יסתדר לכולם עם הטיסות.

הדיל שאני סגרתי הוא כזה:

טיסות הלוחזור של אל-על - תל אביב - פרנקפורט מיום רביעי (26/2) עד יום ראשון (2/3) - 395$

לוקחים שם רכב.

ותופסים את המשחקים הבאים:

שאלקה - ריאל

באזל - מכבי

דורטמונד - נירנברג. (אמור להיות באמת ביום שבת 1/3)

סה"כ יוצא 1700 ק"מ בחמישה ימים. בלי אף לילה בשווייץ היקרה.

מגיעים למשחק, ומיד אחריו חוזרים לגרמניה לישון בפרייבורג (בין שליש לחצי מחיר מאשר לילה בבאזל) סה"כ שעה נסיעה.

איך הדלקת אותי יא אללה בשביל מה זה טוב, ועכשיו עוד הטיסה ירדה ל295 דולר

עם כרטיסים מובטחים לשאלקה ולדורטמונד (שני התאריכים סגורים בוודאות) מעכשיו, אתה סוגר תדיל באיזה 2600 שקל (טיסות וכרטיסים למשחקים)

דלק + רכב לקילומטרז' הזה (יש תוספת כסף על קילומטרז' הרי) ייצא לך איזה 150 יורו לראש

תוציא לינה עוד 50 יורו לראש ללילה (או שאתה מתכוון לקנות כרטיסים למשחקים במחירים מפגרים ולישון במלונה?) זה עוד 200 יורו

קיצר אתה מגיע ל4 וחצי אלף לפני כלום

+אתה הולך להיות 4 שעות ביום בממוצע בכביש ולמחרת המשחק של מכבי לסוע 6 שעות לדורטמונד, +לשלם אגרות בכבישים

זה חולני אחושרמוטה

ואי כוס אמק בשביל מה עשית את זה עכשיו

אתה צריך למות

דלק + רכב לקילומטרז' הזה (יש תוספת כסף על קילומטרז' הרי) ייצא לך איזה 150 יורו לראש

ב-SIXT אין הגבלת קילומטרז', בגלל זה לקחתי אותם בפרנקפורט.

טוב לדעת רק חבל שיש להם מחיר של אחושרמוטה גרמנים :| יוצא אפילו יותר מ5 רק הבסיס

תוסיף 2000 שקל אתה עושה חודש בתאילנד

(ומי שיגיד לי שעדיף משחק של מכבי על תאילנד בתול בוודאות אז תזהרו בכלל להגיב)

אני שוקל להקפיץ תנושא אנשים שצריך להרוג ולשים את OHADN, אני דורש לראות כרטיסי טיסה וכרטיסים למשחקים שהוא לא מחרטט וסתם הרס לי תחיים עכשיו

זה בערך החלום שלי להיות במשחק חוץ של ריאל בגרמניה ולהיות במשחק של דורטמונד

טוב לדעת רק חבל שיש להם מחיר של אחושרמוטה גרמנים :| יוצא אפילו יותר מ5 רק הבסיס

תוסיף 2000 שקל אתה עושה חודש בתאילנד

(ומי שיגיד לי שעדיף משחק של מכבי על תאילנד בתול בוודאות אז תזהרו בכלל להגיב)

אני שוקל להקפיץ תנושא אנשים שצריך להרוג ולשים את OHADN, אני דורש לראות כרטיסי טיסה וכרטיסים למשחקים שהוא לא מחרטט וסתם הרס לי תחיים עכשיו

זה בערך החלום שלי להיות במשחק חוץ של ריאל בגרמניה ולהיות במשחק של דורטמונד

כרטיס טיסה כבר יש, וגם סגרנו אאודי A4 בלי הגבלת קילומטראז׳ לכל התקופה.

כשיהיו כרטיסים למשחקים אעדכן אותך ;-)

בסה״כ הכל כולל הכל עם מלונות בזבובוזים, כרטיסים, טיסות, רכב ודלק יצא (בעתיד) בסביבות ה 5000-5300

איך הדלקת אותי יא אללה בשביל מה זה טוב, ועכשיו עוד הטיסה ירדה ל295 דולר

עם כרטיסים מובטחים לשאלקה ולדורטמונד (שני התאריכים סגורים בוודאות) מעכשיו, אתה סוגר תדיל באיזה 2600 שקל (טיסות וכרטיסים למשחקים)

תוציא לינה עוד 50 יורו לראש ללילה (או שאתה מתכוון לקנות כרטיסים למשחקים במחירים מפגרים ולישון במלונה?) זה עוד 200 יורו

קיצר אתה מגיע ל4 וחצי אלף לפני כלום

+אתה הולך להיות 4 שעות ביום בממוצע בכביש ולמחרת המשחק של מכבי לסוע 6 שעות לדורטמונד, +לשלם אגרות בכבישים

זה חולני אחושרמוטה

ואי כוס אמק בשביל מה עשית את זה עכשיו

אתה צריך למות

4 שעות בכבישים בגרמניה זה חוויה, זה לא לנסוע לעובדה שאתה חייל באוטובוס.

כרטיס טיסה כבר יש, וגם סגרנו אאודי A4 בלי הגבלת קילומטראז׳ לכל התקופה.

כשיהיו כרטיסים למשחקים אעדכן אותך ;-)

בסה״כ הכל כולל הכל עם מלונות בזבובוזים, כרטיסים, טיסות, רכב ודלק יצא (בעתיד) בסביבות ה 5000-5300

בוא תסביר לי איך הגעת למחיר הזה, כי במחיר הזה הייתי מזמין גם

טיסה שילמת 1400 שקל, לינה 1000 שקל, דלק ורכב לאדם אם אתם 2 יוצא לכם לא פחות מ150 יורו לראש (אם זה אאודיA4 אז גם 250 יורו, יותר דלק ויותר עלות לרכב) עוד 1000 שקל, הגעת כבר ל3 וחצי

כרטיס לריאל שאלקה לא תמצא בפחות מ200 יורו (יש עכשיו ב220$ לפני קומישנס שזה חודשיים לפני, המחיר יעלה עם הזמן ולא יירד) זה עוד 1,000 שקל

כרטיס לדורטמונד עוד 70-80 יורו (סולד אאוט חבר), אלא אם כן אתה מתכוון לסוע את כל הנסיעה הזאת רק בשביל אולי למצוא כרטיס בחוץ

לא אמיתי החשבון שלך בקיצור

בוא תסביר לי איך הגעת למחיר הזה, כי במחיר הזה הייתי מזמין גם

טיסה שילמת 1400 שקל, לינה 1000 שקל, דלק ורכב לאדם אם אתם 2 יוצא לכם לא פחות מ150 יורו לראש (אם זה אאודיA4 אז גם 250 יורו, יותר דלק ויותר עלות לרכב) עוד 1000 שקל, הגעת כבר ל3 וחצי

כרטיס לריאל שאלקה לא תמצא בפחות מ200 יורו (יש עכשיו ב220$ לפני קומישנס שזה חודשיים לפני, המחיר יעלה עם הזמן ולא יירד) זה עוד 1,000 שקל

כרטיס לדורטמונד עוד 70-80 יורו (סולד אאוט חבר), אלא אם כן אתה מתכוון לסוע את כל הנסיעה הזאת רק בשביל אולי למצוא כרטיס בחוץ

לא אמיתי החשבון שלך בקיצור

אביב רכב לא עולה כ"כ הרבה.

בפרנקפורט לקחנו מרצדס E קלאס ויצא בערך 110 יורו (לא כולל דלק, שמנו פול טנק פעם אחת ועוד רבע מיכל לפני שדה התעופה בחזור) .

נו זה 200 יורו אפילו יותר, טנק ורבע זה איזה 80 ליטר, כמה עולה ליטר יורו וחצי? ונסעתם הרבה פחות + חצי מהזמן + לא שילמתם אגרות

להם זה יעלה כפול אם לא יותר, הם שוכרים גם לכפול זמן

פחות או יותר המחיר שרשמתי תאמין לי

עירקים טובים במספרים

YNWA היקר,

לפני כ4 חודשים עשיתי דיסלדורף-באזל-דיסלדורף (אותו טיול שמדובר פה +-)

ועלה לי הכל כולל הכל כולל בזבוזים (כולל וייסקי בדיוטיפרי) - 2400 שקל.

חזרה בשישי זאת אומרת לא חמישי בלילה, שישי ממש? יעני לא לשומרי שבת?

בקשההה עזרהה!!?!! אף פעם לא הייתי בחו"ל בכלל אני מת להיות למשחק הזה, אני צריך לדעת יותר פרטים איך מי מו אני ועוד חבר רוצים לבוא אבל מפחדים להסתבך..

נשמע דיל מדליק באטרף.

צריך לקחת בחשבון בעיה אחת, אירופה בחורף בשנים האחרונות היו הרבה סופות שלגים קשות ואז סוגרים אפילו את האוטוסטרדות.

הסכנה אומנם לא גדולה אבל צריך לדעת שיש סיכון קטן.

בקשההה עזרהה!!?!! אף פעם לא הייתי בחו"ל בכלל אני מת להיות למשחק הזה, אני צריך לדעת יותר פרטים איך מי מו אני ועוד חבר רוצים לבוא אבל מפחדים להסתבך..

אם אתה עדיין בחור צעיר, אז רוב הדילים העצמאיים פה הם לא בשבילך ( למשל לא תוכל להשכיר רכב באירופה בגלל הגיל ).

יש את הדיל של השטיח המעופף שהוא סבבה מבחינת מחיר וכדאי לך ללכת עליו.

מראש אני מציע לך קצת לקרוא על העיר כדי לדעת איפה אתה נוחת.

להביא איתך בגדים חמים ( מאוד) כי ברגיל יש שם מינוס כמה מעלות.

להביא כסף ( ומצב רוח מתאים ) כי שווייץ יקרה מאוד, קולה יכולה לעלות 30 שקל ויותר, וכשקר בא לך לאכול ולשתות הרבה ובא לך לשבת בבית קפה להתחמם וזה לא זול שם.