Jump to content

נושא משחק:מכבי-עכו

הילד בן 30

Recommended Posts

מכבי תל אביב-הפועל עכו, בלומפילד, שבת, 19.15, ספורט 1.

מכבי מגיעה למשחק אחרי שבוע חלומי מבחינתה בו השיגה 3 ניצחונות יוקרתיים. כולל בדרבי פיו פיו ועליה לשלב הבא בליגה האירופית.

מכבי תגיע למשחק ללא ייני המוצהב וללא מונס דאבור הפצוע, ותנסה לשחזר את פתיחת המשחק החלומית ממשחק פתיחת העונה בחוץ מול העכואים.

עכו ששיפרה את מעמדה בליגת העל ומעולם לא ניצחה אותנו בבלומפילד בליגה,תנסה להפתיע ולגנוב נקודות.בקבוצה הצפונית הבטיחו פרמיות כפולות לשחקנים עבור ניצחון על מכבי.

הרכבים משוערים:

מכבי- god knows.

הפועל עכו: דודו גורש, שניר משען, אדי גוטליב, משה מישאלוב, אלירן דנין, מירקו אורמוש, יובל שבתאי, ז'וליאנו ספדאסיו, סטיבן כהן, גיא דיין, ננאד מרינקוביץ' (אליאור סיידר).

יש לי תחושה רעה לגבי המשחק הזה, הרבה יותר מאשר מלפני אחד משלושת המשחקים האחרונים.

מכבי אחרי שבוע וחצי גדול שכלל שלושה נצחונות גדולים באמת, יש לי תחושה שתהיה ירידת מתח בקרב השחקנים ועכו זאת קבוצה שיכולה למרר לנו את החיים, מקווה מאוד שאתבדה.

משער:

חואן פאבלו;זיו,טיבי,קרלוס,בן הרוש;אלברמן,ראדי,זהבי;טל בן חיים,יצחקי,פריצה.

תכלס לא חושב שאי פעם סוזה העלה את ההרכב המשוער.

זה בערך ככה:

פאבלו, *, טיבי, קרלוס, *,*,*, זהבי,*,*,*

יש לי תחושה רעה לגבי המשחק הזה, הרבה יותר מאשר מלפני אחד משלושת המשחקים האחרונים.

מכבי אחרי שבוע וחצי גדול שכלל שלושה נצחונות גדולים באמת, יש לי תחושה שתהיה ירידת מתח בקרב השחקנים ועכו זאת קבוצה שיכולה למרר לנו את החיים, מקווה מאוד שאתבדה.

4

הגיע הזמן שדור מיכה וגל אלברמן יתחילו לקבל דקות.

ולתת דחוף צ'אנסים לגאל ב2-3 משחקים הקרובים. אם הוא לא מצליח להשתלב (כמו שהתחיל לפני הפציעה בכתף)

לא יהיה מנוס מהשאלתו לחצי עונה לאחת מהבני יהודות..

לא, עכו בבית. חייבים לנצח.

טוב, אז נסתפק ב-3 בלבד.

טיבי ויצחקי עם 4 צהובים = אם הם מקבלים צהוב הם יעדרו מול מכבי חיפה.

מיכה חייב לפתוח במשחק הזה. אם אלטמן או גאל יפתחו על חשבונו זה יטריד ממש.

הייתי פותח בהתקפה עם פריצה טל ודור, זהבי מאחוריהם. וגם אלברמן חייב לפתוח לצד מיטרוביץ׳ וראדי/איינבינדר.

כרגיל, מכבי תהיה חייבת לשים גול מהיר אחרת היא תיגרר למשחק שאנחנו לא רוצים לראות.

חייב להביס!

די כבר עווד לא ראינו תבוסה אחת השנה. עונה כזאת מגעילה

אין לך בושה הקבוצה שלך מוליכה בגאון את הליגה, ניצחה 3-0 בקריעת אליעזר, 1-0 בדרבי ועברה שלב בליגה האירופית יותר מזה?!?!

הגיע הזמן שדור מיכה וגל אלברמן יתחילו לקבל דקות.

ולתת דחוף צ'אנסים לגאל ב2-3 משחקים הקרובים. אם הוא לא מצליח להשתלב (כמו שהתחיל לפני הפציעה בכתף)

לא יהיה מנוס מהשאלתו לחצי עונה לאחת מהבני יהודות..

לא, עכו בבית. חייבים לנצח.

אני חושב שלא רק שמיכה חייב לשחק כמו הגיע הזמן לתת ליצחקי לראות קצת ספסל-אוהב אותו והכל,ובאמת שיש לו עונה מצויינת, אבל לפעמים הוא ראש בקיר וזה מעצבן בדרבי הוא לבד יכל לדאוג לשניי שערים

אני חושב שלא רק שמיכה חייב לשחק כמו הגיע הזמן לתת ליצחקי לראות קצת ספסל-אוהב אותו והכל,ובאמת שיש לו עונה מצויינת, אבל לפעמים הוא ראש בקיר וזה מעצבן בדרבי הוא לבד יכל לדאוג לשניי שערים

האמת שלאור כמות ההחמצות המטורפות שלו בשלושת המשחקים האחרונים

ובגלל שאם הוא מקבל צהוב הוא לא יכול לשחק נגד חיפה,

יעשה בשכל סוזה אם יושיב אותו על הספסל מחר ויפתח עם מיכה פריצה וטבח.