Jump to content

מולטימדיה והתפאורה והתמונות

אלירןMTA

Recommended Posts

שמעו לא יודע איך עוברים על זה לסדר היום כאילו כלום.. זו ללא ספק התפאורת פלקטים הכי טובה שנראתה בישראל. סופסוף הם צפופים ומייצרים ציור אחיד ובלי חורים וטעויות, ועוד ציורים לא קלים בכלל עם שילובים של צבעים. מדהים. מתבאס שלא ראיתי את זה בלייב בגלל הפריסה

לדעתי התפאורת פלקטים הכי טובה ומתואמת ( בפער עצום ) היתה מול אפועל ניקוסיה

אתמול הדגל היה עצום

אבל לדעתי דגלים קטנים הרבה יותר מרשימים , כמו פרנקפורט שאירחו אותנו . זה נראה מאסיבי וגם הקהל יותר בעניין של להניף דגל קטן מאשר להחזיק פלקט

רק תמשיכו לעשות את זה רק בחימום, הסתרתם להרבה אנשים אתמול אחרי שהרבה ביקשו להוריד.

אני לא יודע על מה אתה מדבר. אני הנפתי את הדגל רק עד שריקת הפתיחה ואף אחד לא ביקש ממני להוריד. אחרי זה גם ניסיתי להניף בגול אבל לצערי החכה נשברה. אולי אתה מתבלבל עם הדגל ב11

מבחינתי התפאורה אתמול הוכיחה שוב שאת מה שתמיד היה ידוע. איכות הציור והאמצעים הם אף פעם לא גולת הכותרת, הקסם הוא במחשבה.

המוסיקה היה מה שלקח את הכל לנקסט לבל לטעמי, והצליחה לחבר את כל הקונספט.

מחשבה, יצירתיות, מקוריות... כשמחברים את כל אלה עם כישרון ותקציב - גם השמיים הם לא הגבול.

באמת שחושב שהשיר הזה חייב להיכנס למהלך המשחק על אף קושי הביצוע בישיבה של כולם-אולי בתחילת המחצית השנייה לא יודע

עוד שתי שירים שיתפסו כמו "שוב אני שם תצעיף" ויהיה פסיכי. הגוש שמה לכיוון שער 13(שער 11 הכי שמאלה) משפיע על שער 13 וזה פשוט נותן אווירה פסיכית! אבל מה שהולך בשער 10 קצת יותר מדאיג נהיה שמה מת קרחות אפילו יושבים שמה במשחק

אם כל הכבוד לפרויקטים של כולם מעירך אבל מה שהולך שמה זוועה!

עוד שתי שירים שיתפסו כמו "שוב אני שם תצעיף" ויהיה פסיכי. הגוש שמה לכיוון שער 13(שער 11 הכי שמאלה) משפיע על שער 13 וזה פשוט נותן אווירה פסיכית! אבל מה שהולך בשער 10 קצת יותר מדאיג נהיה שמה מת קרחות אפילו יושבים שמה במשחק

אם כל הכבוד לפרויקטים של כולם מעירך אבל מה שהולך שמה זוועה!

כל מילה שער 10 נהיה בית קברות וחבל כי יכולה להיות לו את אותה השפעה על שער 8 כמו שיש לצד השני על 13