Jump to content

מולטימדיה והתפאורה והתמונות

אלירןMTA

Recommended Posts

אני לא מתרכז בדברים האלה בדרך כלל, אבל תפאורה מדהימה. הרעיון, הביצוע (הבחירה מה לצייר, והציור עצמו), המוזיקה, הפלקטים.

מדהים.

המון כבוד לכל מי שעבד על זה.

העידוד היה סבבה לגמרי,זה טבעי שלא יהיה אטרף 90 דק' כשלא שיחקנו ממש טוב והיה מתח אבל היו רגעי אטרף מדהימים, הקונטרה,שנים רבות,אגדות נרקמות,התופים נותנים ת'קצב,המורי הזקן ועוד.. אהבתי את הדגל בשער 7. דגל פריסה גאוני,מתוחכם, הארגון פשוט מבריק. רק כשחזרתי הביתה קלטתי איזה יפה יצא הפלקטים,חשבתי סתם שירבוב של צבעים. היה חסר לי מ-כ-ב-י ,הקונפטי היה מגניב אבל היה חסר דיגלונים.

הצד השמאלי של שער 10 לכיוון 9-בושה!!!!!

העידוד היה סבבה לגמרי,זה טבעי שלא יהיה אטרף 90 דק' כשלא שיחקנו ממש טוב והיה מתח אבל היו רגעי אטרף מדהימים, הקונטרה,שנים רבות,אגדות נרקמות,התופים נותנים ת'קצב,המורי הזקן ועוד.. אהבתי את הדגל בשער 7. דגל פריסה גאוני,מתוחכם, הארגון פשוט מבריק. רק כשחזרתי הביתה קלטתי איזה יפה יצא הפלקטים,חשבתי סתם שירבוב של צבעים. היה חסר לי מ-כ-ב-י ,הקונפטי היה מגניב אבל היה חסר דיגלונים.

הצד השמאלי של שער 10 לכיוון 9-בושה!!!!!

תודה (על הדגל ב7). אני מקווה שאוכל להביא אותו עוד הרבה משחקים.

שמעו לא יודע איך עוברים על זה לסדר היום כאילו כלום.. זו ללא ספק התפאורת פלקטים הכי טובה שנראתה בישראל. סופסוף הם צפופים ומייצרים ציור אחיד ובלי חורים וטעויות, ועוד ציורים לא קלים בכלל עם שילובים של צבעים. מדהים. מתבאס שלא ראיתי את זה בלייב בגלל הפריסה

ד"א שאפו לאולטרס הפועל על העתקת דגל פריסה שלנו מלפני כמה שנים (היד עם הצעיף, דגל שנפרס במספר משחקים).

הם ניסו לעשות דרבי סינסים ... לא הלך...

רק עכשיו אני רואה את הפלקטים.

מטורף!

דבר אחד שכאב לי מאוד-

הלוואי שחצי ממי ששר וקפץ במחצית בעומר אדם היה עושה את זה במשחק עצמו.

ואני באמת לא מבין מה הייתה החגיגה במחצית ב1-0 שהמשחק פתוח.

תודה (על הדגל ב7). אני מקווה שאוכל להביא אותו עוד הרבה משחקים.

רק תמשיכו לעשות את זה רק בחימום, הסתרתם להרבה אנשים אתמול, אחרי שהרבה ביקשו להוריד.