Jump to content

ערן זהבי

Chris

Recommended Posts

וואו כמה ביצים יש לבן אדם.

כל השחקנים של הפועל שיגעו אותו לפני הפנדל,וזה פשוט לא הזיז לו.

באמת שכמו שזה שמעלי אמר יש הבדל גדול בין יצחקי לזהבי,שניהם מוכשרים בטירוף רק שאחד לא רואה בעיניים והשני לא מרוכז.

אני יודע שאני וזהבי זו מערכת יחסים של אינטרסים.. בלי רגשות, פיזי לגמרי.. נפגשים פעם פעמיים בשבוע, לפעמים שלוש פעמים בשמונה ימים, נותנים עבודה ו הולכים כל אחד לביתו.. אני יודע כשהוא בבית הוא לא חושב עליי, ואני יודע שאני לא אמור לחשוב עליו.. אבל לפעמים זה לא נשלט, רגש הוא לא רציונאלי, וזה חזק ממני.. אני מפציר בעצמי לא לפתח רגשות, אבל אני יודע שאנחנו שידוך משמים! הבנאדם צהוב!! זורם לו הצהוב בדם!! המכביזם נשמע בכל צעקה מבט לתנועה שהוא עושה!! שיתמסר לזה כבר!!

אני יודע שיש כאלה שנכון לעכשיו עדיין יכעסו עליי, אבל היום השתכנעתי: מכביסט.

לא אכפת לי גם אם "יבגוד" בנו בעתיד. עכשיו הוא מספק לנו רגש שאף שחקן אחר לא יכול. זה הרבה מעבר לגולים ולבישולים הבלתי נגמרים שלו.

שהפועל יקראו לו סמל לכדורגל מודרני על זה שהוריד בשכר כדי לשחק במכבי ת"א, בפועל הוא הכי אנטי כדורגל מודרני שקיים. הוא לא מלוקק ומנסה להיות נחמד, הוא היחיד שיעיז לחגוג ככה מול יציע של יריבה בדרבי היום.

אני כל כך אוהב אותו. אני מקווה שתהיה לו ילדה, ושלי יהיה ילד, או להיפך, או לשנינו יהיו ילדים הומואים, או ילדות לסביות, כדי שאוכל לנסות להפגיש ולשדך ביניהם, ולהיות קרוב משפחה שלו.

קבלו את החגיגה מהצד האדום

https://m.facebook.com/photo.php?v=10201080845524609

מצחיק שעם כל האיחולים שאוהדי הפועל מאחלים לו מהיום שחתם במכבי, הם לא מבינים למה הוא לא מכבד אותם. איחלתם לו שימות לו הילד ושיקרעו לו הרצועות, חבורת בהמות מטונפות. למה שיתנצל?

לא רוצה לבאס אבל הריאיון שלו לחדשות הספורט הזכיר לי שהסיכוי שנראה אותו במכבי בעונה הבאה לא גדול.

כתב: מה אחוז הניצחונות שלך בדרבי משני הצדדים?

ערן: אל תנחס יש לי עוד 3 דרבים עד סוף העונה.

קבלו את החגיגה מהצד האדום

https://m.facebook.com/photo.php?v=10201080845524609

מצחיק שעם כל האיחולים שאוהדי הפועל מאחלים לו מהיום שחתם במכבי, הם לא מבינים למה הוא לא מכבד אותם. איחלתם לו שימות לו הילד ושיקרעו לו הרצועות, חבורת בהמות מטונפות. למה שיתנצל?

באמת שאני לא מבין למה הם מצפים שמישהו ישמור להם כבוד אחרי האיחולים לילד שלו.

אהבה של הורה לילד זה הדבר הכי חזק בעולם. זאת הסיבה, הרבה מעבר להיותו מכביסט, שאין לי ספק ששורה בחיים לא יתקרב לוולפסון.

אתם אשכרה מתפלאים שאבא לוקח ללב את זה שקהל, שאותו אבא סיפק לו את הרגע הכי מאושר בחייו, מדבר ככה על התינוק שלו? אתם באמת לא מבינים למה מבחינתו זה יותר אמוציונלי מחציית כביש?

לא מבין איך מתעלמים מהחגיגות הבאמת מרגשות, כנראה הרגעים היחידים שאני באמת רוצה לזכור מהמשחק הזה -

שורה על עיגול האמצע בשריקת הסיום.

לבבות לבבות לבבות.

אני יודע שיש כאלה שנכון לעכשיו עדיין יכעסו עליי, אבל היום השתכנעתי: מכביסט.

לא אכפת לי גם אם "יבגוד" בנו בעתיד. עכשיו הוא מספק לנו רגש שאף שחקן אחר לא יכול. זה הרבה מעבר לגולים ולבישולים הבלתי נגמרים שלו.

שהפועל יקראו לו סמל לכדורגל מודרני על זה שהוריד בשכר כדי לשחק במכבי ת"א, בפועל הוא הכי אנטי כדורגל מודרני שקיים. הוא לא מלוקק ומנסה להיות נחמד, הוא היחיד שיעיז לחגוג ככה מול יציע של יריבה בדרבי היום.

אני כל כך אוהב אותו. אני מקווה שתהיה לו ילדה, ושלי יהיה ילד, או להיפך, או לשנינו יהיו ילדים הומואים, או ילדות לסביות, כדי שאוכל לנסות להפגיש ולשדך ביניהם, ולהיות קרוב משפחה שלו.

יצא לי פיפי.הרגת אותי.

ג'ק ואבי בנימין, תגובתכם? סתם מעניין אותי אם זה אקט מספק בשביל המחילה הקדושה מכם או שעד שהוא לא ידרוס אוהד הפועל ויחזור עליו ברוורס שום דבר לא יעזור

מאוהב, פשוט מאוהב בשחקן הזה.. כמו שאחרים רשמו פה זה כל כך נכון אנחנו כל כך לא רוצים להתחבר אליו ריגשית ולאהוב אותו ממש כי אנחנו יודעים שהוא שכיר חרב, אבל אי אפשר להתעלם מזה שהבן אדם פשוט מסב אושר בלתי ניגמר יש לו ביצים של בת יענה והוא חוגג אחרי גולים בדרבי כמו שאף אחד לא חגג..הבן אדם הזה יש לו אופי של מכביסט אמיתי ואם לא היה לו עבר אדום יכל להיות סמל של המכביזם

שחקן מרגש.. וכשבסוף העונה הוא יעבור לאירופה אני יעמוד וימחא לו כפיים ובטוח שייתן לנו את הכבוד שאנחנו נותנים לו..

EZ7

כרגיל ענק

הכי מצחיק שהם רושמים שאנחנו נאכל את הלב שהוא הביא להם אליפות בטדי , פחחח

אני אשמח לספר לנכדים שלי עוד 30 שנה שמי שהתחיל את השושלת אליפויות שלנו הביא להפועל את האליפות האחרונה שלהם