Jump to content

נושא ציטוטים מבאזל 2.0

Chris

Recommended Posts

יאללה ציטוטים..

charliesheenFCB כותב: "מכבי נמצאת בכושר טוב, ועדיין, אנחנו צריכים לעבור אותם. את הדרישה הזאת חייבת להיות לנו כשאנחנו פ.צ באזל אפילו שאנחנו לא משחקים כדורגל יותר מידי יפה".
הבחור מוסיף הימור:
2-1 למכבי בבית, 3-0 לבאזל בבית שלה.

קצת ממה שהולך אצלם בפורום:

- Davide Calla, ווינגר שהגיע מאראו בחלון ההעברות של ינואר לא יוכל לשחק מולנו כי פיספס את ההרשמה לליגה האירופית

1-1. משחק קל בטוח לא יהיה

2-1 למכבי. תוצאה שאני אוכל לחיות איתה.

השנה מעניינת אותי רק האליפות, ועושה רושם שאת מוראט יאקין גם כן. הוא גם הוכיח את זה בשבת, אם זה לא היה ככה הוא היה מחליף את שטרלר אחרי מקסימום 60 דקות.

אליפות קלה והעפלה ישירה לצ'מפיונס, זאת המטרה היחידה. הליגה האירופית - nice to have.

אתה צודק שאליפות צריכה להיות המטרה היחידה השנה. כל השאר פחות חשוב.

אי ההחלפה של שטרלר לטעמי היא דווקא לא סימן לכך. לאי ההחלפה של שטרלר יש רק סיבה אחת והיא מוראט יאקין.

תמיד אותו דבר איתו. או שהוא לא עושה חילופים כשצריך, או שהוא עושה חילופים רעים.

(הגרסה השוויצרית ל"כששטרלר טוב הוא מוציא אותו, כשהוא לא טוב הוא לא מוציא אותו. מוראט בשבילי אתה קצת לא מאמן")

מכבי בכושר טוב, ניצחו את 5 המשחקים האחרונים (לא הייתה להם פגרת חורף). יחס שערים 12-1.

מ13 המשחקים האחרונים מכבי ניצחה 12 והפסידה 1. יחס שערים 32-8.

הם רעננים, טריים ובאים במצב רוח טוב. למרות זאת אנחנו צריכים לעבור אותם, זו צריכה להיות הדרישה ממועדון כמו באזל, גם אם אנחנו לא משחקים כדורגל יפה במיוחד.

הימור:

מכבי - באזל 2:1

באזל - מכבי 0-3

לפי ההערכות לא נמכרו יותר 10-12 אלף כרטיסים לגומלין

(הגרסה השוויצרית ל"כששטרלר טוב הוא מוציא אותו, כשהוא לא טוב הוא לא מוציא אותו. מוראט בשבילי אתה קצת לא מאמן")

4singleyellowrose.jpg

פביאן שר כרגע פצוע אבל אמור לחזור למשחק השני. בכל מקרה במשחק הראשון הוא לא יישחק בגלל צהובים.

לגבי הקשר החדש שלהם קאלה זה כבר היה ידוע שהוא לא נרשם בזמן. הם מגיעים למעשה עם שחקן כנף טבעי אחד שזה שטוקר המקולל. במקום שטרלר צפוי לשחק ג'ובאני סיו, שגם הוא מתאושש מפציעה.

פביאן שר כרגע פצוע אבל אמור לחזור למשחק השני. בכל מקרה במשחק הראשון הוא לא יישחק בגלל צהובים.

לגבי הקשר החדש שלהם קאלה זה כבר היה ידוע שהוא לא נרשם בזמן. הם מגיעים למעשה עם שחקן כנף טבעי אחד שזה שטוקר המקולל. במקום שטרלר צפוי לשחק ג'ובאני סיו, שגם הוא מתאושש מפציעה.

במקום סלאח משחק שאקה?

אני מאמין שההתרגשות מהליגה האירופית תגיע אצל רוב הקהל רק אחרי המשחק הראשון. אני גם יכול להבין את זה, למרות שאני מתרגש כבר עכשיו.

יהיה בוודאות משחק קשה עם המון מלחמה. צריך רק להבקיע וכל השאר כבר יסתדר מעצמו.

אם בגומלין יהיה מינוס 5 מעלות, זה יתרון בשבילנו.

לי באופן אישי לא משנה התוצאה של שני המשחקים האלה. אל תבינו אותי לא נכון, אני אוהב את באזל יותר מהכל, אבל אני מאמין שעדיף אם נעוף.

אני יודע שהדעה הזאת לא תתקבל פה, אבל לדעתי עומס של 3 מסגרות (אירופה, גביע, ליגה) לא יעשה טוב לקבוצה שלנו השנה. מבחינה כלכלית בכל מקרה כבר הסתדרנו בשנים האחרונות.

חוץ מזה מכבי באים בטירוף למפגש הזה ואני חושב שאנחנו יכולים לוותר על התענוג של עוד שחקנים פצועים בסגל. הקרב על האליפות עוד לא נגמר.

אליפות והעפלה ישירה לצ'מפיונס חייבות להיות העדיפות הראשונה.

להחזיר את הגביע לבאזל גם יהיה לא רע.

למרות סדר העדיפויות, עם התקציב שלנו הדחה בשלב הזה תהיה אכזבה. גם הדחה בשמינית הגמר תהיה אכזבה.

יהיה משחק קשה. מכבי ת"א חזקים יותר מהפעם הקודמת שהתמודדנו מולם. הם בכושר טוב כרגע.

תמונה אחת שווה יותר מאלף מילים

cms-image-004305569.jpg

לא הבנתי למה התכוון ההוא בתגובה האחרונה עם התמונה

גם אני לא בדיוק. אני משער שהוא התכוון לפרצוף האדיש של יאקין

במקום סלאח משחק שאקה?

לא בדיוק. שאקה משחק קשר אחורי. לפי מה שראיתי קאלה משחק במקום סלאח באגף הימני. הכי סביר לדעתי שדלגאדו ישחק שם, למרות שדלגאדו הוא לא שחקן כנף אלא קשר קדמי / מאחורי החלוץ. במשחקים האחרונים לפי מה שראיתי באינטרנט הם עלו עם קשר אחורי (שאקה או אלנאני או סרז' דייה) כשמלפניו שני קשרים מרכזיים (פריי ודיאז, בסבירות גבוהה) ועם שלישייה קדמית שכללה את שטוקר (באנקר באגף שמאל), קשר ימני (דלגאדו שמושך יותר לאמצע או קאלה, שכאמור לא יכול לשחק) וחלוץ מרכזי (שטרלר או סיו).

יכול מאוד להיות שיאקין יבחר לפתוח עם דיוויד דגן המנוסה כקשר ימני, כי דלגאדו מתאושש מפציעה.

בהגנה אין להם מחליף ראוי לסאפארי המגן השמאלי, אבל באגף ימני יש להם גם את פיליפ דגן וגם את ווסר. במרכז ההגנה הם בבעיה כל זמן שפביאן שר ייעדר, כי סוצ'י, למיטב ידיעתי והבנתי לא יכול לשחק בליגה האירופית אחרי שכבר שיחק במדי קבוצתו הקודמת (ספרטק מוסקבה). זה משאיר אותם עם אייטי וגסטון סאורו, שזה עדיין ציוות לא רע בכלל פלוס.

בגדול סביר מאוד להניח שהם ישחקו עם שלישייה חזקה מאוד באמצע (שלושה מבין שאקה, אלנאני, דייה, פריי ודיאז), שטוקר בשמאל, חלוץ מרכזי ודלגאדו/דגן בימני.

לא בדיוק. שאקה משחק קשר אחורי. לפי מה שראיתי קאלה משחק במקום סלאח באגף הימני. הכי סביר לדעתי שדלגאדו ישחק שם, למרות שדלגאדו הוא לא שחקן כנף אלא קשר קדמי / מאחורי החלוץ. במשחקים האחרונים לפי מה שראיתי באינטרנט הם עלו עם קשר אחורי (שאקה או אלנאני או סרז' דייה) כשמלפניו שני קשרים מרכזיים (פריי ודיאז, בסבירות גבוהה) ועם שלישייה קדמית שכללה את שטוקר (באנקר באגף שמאל), קשר ימני (דלגאדו שמושך יותר לאמצע או קאלה, שכאמור לא יכול לשחק) וחלוץ מרכזי (שטרלר או סיו).

יכול מאוד להיות שיאקין יבחר לפתוח עם דיוויד דגן המנוסה כקשר ימני, כי דלגאדו מתאושש מפציעה.

בהגנה אין להם מחליף ראוי לסאפארי המגן השמאלי, אבל באגף ימני יש להם גם את פיליפ דגן וגם את ווסר. במרכז ההגנה הם בבעיה כל זמן שפביאן שר ייעדר, כי סוצ'י, למיטב ידיעתי והבנתי לא יכול לשחק בליגה האירופית אחרי שכבר שיחק במדי קבוצתו הקודמת (ספרטק מוסקבה). זה משאיר אותם עם אייטי וגסטון סאורו, שזה עדיין ציוות לא רע בכלל פלוס.

בגדול סביר מאוד להניח שהם ישחקו עם שלישייה חזקה מאוד באמצע (שלושה מבין שאקה, אלנאני, דייה, פריי ודיאז), שטוקר בשמאל, חלוץ מרכזי ודלגאדו/דגן בימני.

לפי מה שהבנתי מהפורום שלהם סוצ'י יוכל לשחק מולנו

לומר את האמת,לא יכלנו לבקש יריבה חזקה כזו במצב יותר טוב מזה.

הם באים בחיסרון של 4-5 שחקני מפתח,שבעים מהליגה האירופית(אני רק משער) ונוכח הפציעות וההרחקות הם גם לדעתי יעדיפו להתעסק יותר באליפות(העפלה בטוחה לצמפיונס) ובגביע.

לא יכלנו לבקש מצב טוב יותר כדי לתת תוצאה בבית שתוכל להשאיר סיכוי לגומלין.

יאללה מכבי!

מנג׳ר, סוצ׳י יכול לשחק נגדנו.

צודק, לפי סעיף 18.20 לתקנון הליגה האירופית (כן, אשכרה קראתי את זה) הוא יכול לשחק מולנו. באסה.

גם בעולם מכבי פייבוריטים

28lc1w0.png

אגב, קטע הזוי ששמתי לב אליו - הימור על מי יכבוש במשחק: משום מה מרגוליס מופיע ברשימה הזאת, ועם יחס ממש נמוך. יותר נמוך מזהבי אפילו.

w0qdc8.jpg