Jump to content

נושא ציטוטים מבאזל 2.0

Chris

Recommended Posts

הדקות הראשונות היו קריטיות.

בכל פעם שמכבי נדרשה העונה להתמודד עם יריבות שניסו להמם אותנו ישר משריקת הפתיחה, היא ספגה שער מוקדם. (פעמיים מול באזל, פעם אחת מול פרנקפורט בחוץ).

לצערנו או לשמחתנו, אף קבוצה בליגה עוד לא ניסתה, או יותר נכון האמינה ביכולתה לפתוח חזק מאוד נגד מכבי ולהוציא אותה מאיזון בדקות הראשונות.

אני מאמין שבאזל תנסה להשיג שער מוקדם כדי להוציא לנו ולהתמודדות כולה את הרוח מהמפרשים, מקווה שהשחקנים יהיו ערוכים לזה.

מכבי פ"ת עלתה בשבת בלחץ על ההגנה של מכבי וניסתה אבל בליגה הם לא קרובים אלינו ברמה.

אתם מנסים להוריד פה לחץ, בהרכב מלא וחזק מכבי לא נופלת מבאזל במשחק נוקאאוט, בטח שלא בבלומפילד.

מכבי פ"ת עלתה בשבת בלחץ על ההגנה של מכבי וניסתה אבל בליגה הם לא קרובים אלינו ברמה.

אתם מנסים להוריד פה לחץ, בהרכב מלא וחזק מכבי לא נופלת מבאזל במשחק נוקאאוט, בטח שלא בבלומפילד.

למכבי פ"ת אין את העוצמה והפיזיות במרכז המגרש צפונה על מנת להפעיל לחץ, לא רק על מכבי, אלא על אף קבוצה בליגה.

אני לא מדבר איתך על קו הגנה גבוה. את זה גם באר שבע ניסו לעשות בבלומפילד, אני מתכוון ללחץ אגרסיבי של כמה שחקנים יחד על הבלמים ומובילי הכדור.

לבאזל יש את הכלים לעשות את זה, ולהצליח לשבש את המתודיות של המשחק השוטף של מכבי. ל

האמת שאם אני מתייחסים לנקודה הזו, אני חושב שלמכבי של סוזה יש סיכוי הרבה יותר טוב להצליח להתמודד עם לחץ שכזה, מאשר מכבי של אוסקר.

לגבי המשפט השני שלך, אני לא מסכים בכלל. כן, יש לנו סיכויים סבירים לנצח בבלומפילד, אבל אני מאמין שבאזל יוציאו פה תוצאה שתספיק להם כדי לסיים את הסיפור די בקלות בבית.

ואם הזכרנו כבר את מעלות תרשיחא אז קחו אותם כדוגמא שקבוצה מליגה ב' שזה אשכרה ליגה חובבנית !! ניצחה קבוצת צמרת בליגה הלאומית שמתמודדת על העליה לליגת העל..

אני לא רואה מצב שבו אנחנו סופגים ככה שלושה שערים מהירים פה בבלומפילד כמו במשחק הקודם..

ודרך אגב לא נראה לי שאותם אנשים פסימיים פה האמינו שניתן רבעייה לקבוצה גרמנית, אז תאמינו, לא אמרתי תסמנו את זה כמטרה לחיים שלכם ואם לא נעבור לא תצאו מהבית, פשוט תאמינו שאפשר

תרשיחא היה מכור, כן

ויקי, לנצח 2-0 זה לא סנסציה ולא הזוי. זאת הפתעה, זה תוצאה לא צפויה. אבל זאת לא "סנסציה" זה לא טירוף חושים.

בנוסף, אם אתה מנצח 2-0 יש לך סיכוי גבוה מאוד לעבור שם. אז.. תפסיקו לגמד אותנו

זה נורא לא פחות מאלו שמגמדים אותם

תכלס

סנסציה זה אם אנחנו מנצחים פה קבוצה כמו ולנסיה/אייאקס/פורטו/שחטאר/פיורנטינה/נאפולי (קבוצות יותר טובות מבאזל בהרבה לדעתי ויגיעו רחוק אם לא יזלזלו במפעל)

ואייאקס סיימה במקום השלישי בבית שכולל את בארסה ומילאן.. ניצחה את בארסה, והודחה בגלל טעות שיפוט קריטית בתוספת הזמן מול מילאן, אייאקס פייבוריטית ברורה..

בלי לדבר על רמתה של אייקס (כי אני באמת לא יודע), לסיים מתחת למילאן זה לא כזה כבוד גדול השנה.

בלי לדבר על רמתה של אייקס (כי אני באמת לא יודע), לסיים מתחת למילאן זה לא כזה כבוד גדול השנה.

כנראה שלא ראית את המשחקים של איאקס נגד מילאן , בשני המשחקים הם שלטו ללא ספק והשופט גנב להם את המשחק .

הרבה אנשים עשו פה מבאזל באיירן מינכן. (הם ממש לא)

ומצד שני הרבה אנשים פה בטוחים שאנחנו קבוצה דרג ב' באירופה. (גם אנחנו ממש לא)

האמת, אין לי שמץ של מושג מה יקרה בסיכום שני המשחקים, אני אופטימי ומאמין שאפשר לעבור אותם.

וגם אם לא נעבור, מוריד את הכובע כבר עכשיו בפני השחקנים על עונה גדולה באירופה.

לבוא בטירוף בחמישי, הקבוצה צריכה אותנו.

מת על העניין הזה שאנשים אשכרה ממעיטים בערך של קבוצה שהגיעה שנה שעברה לחצי גמר ליגה אירופאית, הייתה כבר בשלבים מאוחרים בצ'מפיונס ליג, לוקחת 5 אליפויות רצוף במדינה שלה, עם שחקנים בקליבר שהיינו מתים שיום אחד כאן.

אבל יאללה, בואו נשווה את זה למכבי - ב"ש.

הם פייבוריטים עלינו בכל יום ובכל מגרש.

והגיע הזמן שתכניסו את זה לראש.

וכן, אפשר לעבור אותם, אבל קצת כבוד למועדון הרבה יותר גדול מאיתנו וקצת צניעות לא תזיק, אולי אפילו תעזור.

פאבלו ייני טיבי קרלוס בן הרוש אלברמן ראדי זהבי בן חיים מיכה או יצחקי ופריצה..

רק שפתאום לא נראה את אייבינדר או מיטרוביץ בהרכב.

שנה הבאה במקום מיטרוביץ צריך להגיע לכאן זר ברמה!

יאללה אני מהמר 2-1 לנו

אתם פאקינג מכבי,תאמינו ביכולת של הקבוצה.

אפשר לנצח,צריך לנצח,הניצחון שלנו.זה מה שיש בראש,שום דבר אחר לא מתקבל על הדעת.

נותנים בראש.

אני מכבי,מי אתם בכלל?

אתם פאקינג מכבי,תאמינו ביכולת של הקבוצה.

אפשר לנצח,צריך לנצח,הניצחון שלנו.זה מה שיש בראש,שום דבר אחר לא מתקבל על הדעת.

נותנים בראש.

אני מכבי,מי אתם בכלל?

חשבת על לעסוק בנאומי מוטיבציה כקריירה?

יש לך את זה