Jump to content

נושא ציטוטים מבאזל 2.0

Chris

Recommended Posts

הם נתנו לנו בבית שלושה שערים על הראש בחצי שעה, ובחוץ יצאנו במזל רק עם שער אחד ברשת במחצית הראשונה.

אבל לא, הם לא יכולים להשפיל אותנו..

קצת מודעות עצמית, גבר.

מודעות עצמית לא קשור בכלל למצב פה ״גבר״ ואנחנו שמנו להם 3 זה אומר שאם היו יותר מרוכזים בהגנה והיה 3-0 אז היינו משפילים אותם? מזה משנה מה הייתה התןצאה חשוב כמה נגמר ולשים לבאזל 3 גולים זה לא השפלה

אני חושב שאף אחד לא יפול מהכיסא אם ננצח 2-0 בבית.

הפתעה מטורפת. רדו לקרקע ומהר. אין סיבה שלא ננצח בבית? באזל קבוצה 7 רמות מעלינו , ובלי סלאח ושני הבלמים(במשחק הראשון , למרות שהביאו בלם אחד בינואר שישחק) הם עדיין כמה רמות מעלינו.

זה שנתנו חצי שעה מהסרטים(והשווינו ל3-3 , אבל מהרגע שהיה אסור להם לקבל גול לא הגענו למצב) סינוור פה המון אנשים

אנשים הזויים בחיי.

הזויים.

אנשים הזויים משני צדי המתרס.

נכון, באזל פייבוריטים ברורים, אבל להגיד שהם 7 רמות מעלינו זו גם הגזמה.

ההימור שלי הוא שנסיים את המשחק בארץ בתיקו ונפסיד בבאזל.

אם נשיג את הנקודה הזאת, היא עשויה להיות מאוד משמעותית לקראת מוקדמות האלופות בשנה הבאה.

אנשים הזויים משני צדי המתרס.

נכון, באזל פייבוריטים ברורים, אבל להגיד שהם 7 רמות מעלינו זו גם הגזמה.

ההימור שלי הוא שנסיים את המשחק בארץ בתיקו ונפסיד בבאזל.

אם נשיג את הנקודה הזאת, היא עשויה להיות מאוד משמעותית לקראת מוקדמות האלופות בשנה הבאה.

על זה בדיוק אני מדבר.

אנחנו לא נקבל בהכרח 5 חתיכות אבל גם לא נחלק להם 3,2.

וגם אם ננצח 2,3-0 זה יהיה הזוי לחלוטין

תראו, אין לי בעיה עם אמונה, זה מצרך בסיסי במשחקים כאלה אבל כל מי שטוען שבאזל לא לפחות 2 רמות מעלינו פשוט חי בסרט. לפני המשחק זה סבבה לדבר אבל תזכרו שאם מכבי חלילה תעשה תוצאות לא טובות אל תתלוננו אח"כ כאילו שיחקנו נגד ב"ש והיינו צריכים לתת בראש.

באזל גם ללא סלאח 2 רמות מעל מכבי (ואני מפרגן למכבי). 3 שחקני הרכב שלהם שווים כמו כל התקציב שלנו, הם קבוצה עם מסורת מטורפת, יש להם שחקנים חזקים, מהירים,מיומנים ומוכשרים מרוב השחקנים שלנו. קבוצה שרצה כבר כמה שנים ביחד, שנה שעברה הגיעה למעמד שמכבי בנתיים רק חולמת עליו וגם העונה הגיעה לליגת האלופות, ניצחה פעמיים את צ'לסי והיתה קרובה מאוד לעלות לשמינית.

אז שוב, אין לי בעיה עם זה שיש כאן אנשים שחיים בסרט שמכבי פייבוריטית או שהסיכויים לא רעים (נניח 60-40 לבאזל) רק אל תתלוננו אחרי המשחק.

הסיכויים הם 30-70 לבאזל והכל תלוי בהם. צריכים להתפלל שנתפוס אותם ביום רע מאוד בבלומפילד ולהתבנקר בחוץ. אין דרך אחרת.

ואגב מת שנעבור ואוכל את הכובע.

שמעו יש ה אנשים הזייה שיחטפו כאפה אחושרמוטה ביום חמישי

אנשים חיים בסרט שאנחנו ברצלונה, וזה יגיע להם בבום אם לא ניראה משו (זה אופציה באותה מידה שזה אופציה שניראה טוב)

שמעו יש ה אנשים הזייה שיחטפו כאפה אחושרמוטה ביום חמישי

אנשים חיים בסרט שאנחנו ברצלונה, וזה יגיע להם בבום אם לא ניראה משו (זה אופציה באותה מידה שזה אופציה שניראה טוב)

טוב מה יהיה עם החוסר אמונה הזה?

הרסתם את הנושא ואת האווירה לגמרי

סבבה שאתם לא מאמינים שאפשר לעבור, אבל לא נמאס כל רגע לקרוא לאותם אנשים אופטימיים "הזויים" ו-"חסרי מושג"

פה בבלומפילד השאיפה היא לנצח כל משחק.. באזל היא לא באיירן מינכן, היא כן קבוצה שאפשר לנצח, אף אחד לא אמר שאנחנו הולכים להשפיל אותם ולשלוט במשחק כאילו הם מעלות תרשיחא, אבל עם משחק נכון אנחנו יכולים לעקוץ שער או שניים בבית מבלי לספוג.. אני לא מבין את הלחץ של אנשים פה להדגיש שאין סיכוי, אם לא נאמין בטח שלא יהיה סיכוי, אף אחד פה לא יתאבל אם לא נעבור שלב אז תפסיקו עם הפסימיות

ואם הזכרנו כבר את מעלות תרשיחא אז קחו אותם כדוגמא שקבוצה מליגה ב' שזה אשכרה ליגה חובבנית !! ניצחה קבוצת צמרת בליגה הלאומית שמתמודדת על העליה לליגת העל..

אני לא רואה מצב שבו אנחנו סופגים ככה שלושה שערים מהירים פה בבלומפילד כמו במשחק הקודם..

ודרך אגב לא נראה לי שאותם אנשים פסימיים פה האמינו שניתן רבעייה לקבוצה גרמנית, אז תאמינו, לא אמרתי תסמנו את זה כמטרה לחיים שלכם ואם לא נעבור לא תצאו מהבית, פשוט תאמינו שאפשר

ויקי, לנצח 2-0 זה לא סנסציה ולא הזוי. זאת הפתעה, זה תוצאה לא צפויה. אבל זאת לא "סנסציה" זה לא טירוף חושים.

בנוסף, אם אתה מנצח 2-0 יש לך סיכוי גבוה מאוד לעבור שם. אז.. תפסיקו לגמד אותנו

זה נורא לא פחות מאלו שמגמדים אותם

הדקות הראשונות היו קריטיות.

בכל פעם שמכבי נדרשה העונה להתמודד עם יריבות שניסו להמם אותנו ישר משריקת הפתיחה, היא ספגה שער מוקדם. (פעמיים מול באזל, פעם אחת מול פרנקפורט בחוץ).

לצערנו או לשמחתנו, אף קבוצה בליגה עוד לא ניסתה, או יותר נכון האמינה ביכולתה לפתוח חזק מאוד נגד מכבי ולהוציא אותה מאיזון בדקות הראשונות.

אני מאמין שבאזל תנסה להשיג שער מוקדם כדי להוציא לנו ולהתמודדות כולה את הרוח מהמפרשים, מקווה שהשחקנים יהיו ערוכים לזה.