Jump to content

הצעיף של הפנאטיקס

eliran ben ezri

Recommended Posts

אחי זה לא יקר היום גקט חלק הכי מעפן בעולם עולה מינימום 60-70 תוסיף שיש על זה סמל איכות. וגם אם זה יקר קח בחשבון שהכל חוזר אילך בתפאורות וראינו בדרבי פשוט אין מילים..

חבל אין קפוצון צהוב רגיל ויפה ב50 שקל כמו בשנה שעברה.

לא כולם מתחברים לקפוצון נינג'ה.

סתכל בצד שמאל של התמונה ..... אותו דבר רק לא נינג׳ה.

לפני שאתם מתלוננים תבדקו את עצמכם,כמה תלונות נחנקנו

סתכל בצד שמאל של התמונה .....

אותו דבר רק לא נינג׳ה.

לפני שאתם מתלוננים תבדקו את עצמכם.

כמה תלונות נחנקנו....

תגיד לי אתה מטומטם?מה רשמתי?שחבל שאין כמו שנה שעברה משו רגיל ב50?בןא תראה לי איפה עוד "התלוננתי"

וזה עדיין 100 ולא 50..מי שיש לו לבריאות.

תגיד לי אתה מטומטם?מה רשמתי?שחבל שאין כמו שנה שעברה משו רגיל ב50?בןא תראה לי איפה עוד "התלוננתי"

וזה עדיין 100 ולא 50..רבע משכורת של חיילים

בסדר אנחנו לא מכריחים אותך לקנות,אם לא תקנה אחרים יקנו לא אמרתי שרק אתה מתלונן אמרתי שלא משנה מה יהיו את האלה שמתלוננים בפורום. ולא מבינים שלכסף יש תמורה ובגלל זה המחירים הללו אם היינו מסתפקים בבינוניות היינו שמים ב50₪ והתפאורות היו חצי רמה למטה....( תסתכל בדרבי,פרנקפורט,נגד עכו) ובנוסף אמרת לא כולם מתחברים לקפוצון ניגנה אז הראתי לך שיש את אותו סגנון של סווצרט, רק לא בנינגה אלא בקפוצון רגיל אם אתה שואל אותי זה נקרא להתלונן.

בסדר אנחנו לא מכריחים אותך לקנות,אם לא תקנה אחרים יקנו אבל אתה לא יכול להגיד שלכסף אין תמורה( תסתכל בדרבי,פרנקפורט,נגד עכו) ובנוסף אמרת לא כולם מתחברים לקפוצון ניגנה אז הראתי לך שיש את אותו סגנון של סווצרט, רק לא בנינגה אלא בקפוצון רגיל אם אתה שואל אותי זה נקרא להתלונן.

גבר, הכל טוב בטיעונים שלך, אבל גם הסווטשירט השמאלי כאן הוא נינג'ה, פשוט עם ריצ'רץ' צהוב ולא כחול..

גבר, הכל טוב בטיעונים שלך, אבל גם הסווטשירט השמאלי כאן הוא נינג'ה, פשוט עם ריצ'רץ' צהוב ולא כחול..

תסתכל טוב..... רואים בבירור שזה עם שרוכים ולא ריצ׳רץ׳

וזה עדיין 100 ולא 50..מי שיש לו לבריאות.

אבל גבר מתלונן,

היה קפוצ'ון (אולטראס ת"א) צהוב, שיצא. ב50 שקל.

לי הוא נראה זהה לכחול הכהה שמימינו, רק בצהוב.

בסדר את ההבדל תראה שתראה את זה במציאות. בוודאות זה לא נינג׳ה פשוט קפוצ׳ון שמשכו את השרוכים