Jump to content

גל אלברמן

GoMta

Recommended Posts

הנעת הכדור הסבלנית זה מה שיפה וזה גם מה שפירק הגנות עונה שעברה, השנה, אנחנו מאוד מתקשים מול בונקר.

מספיק להסתכל בסטטיסטיקות (החסרות מאוד בארץ) על מנת לראות ששנה שעברה, במשחקים חלשים, בעטנו לשער היריב כמעט כפול ממה שאנחנו בועטים השנה.

וחוץ מזה, אתה זוכר את המשולשים בדרבים שנה שעברה? שהפועל לא הצליחו לגעת בכדור ולעבור את החצי? זה משהו שניתן להשיג רק עם הצמד אלבראדי. רמת הדיוק של מיטרובינדר בפסים הקצרים והקור רוח שלהם נמוך בהרבה.

מצד שני בשיטה של סוזה אנחנו גומרים משחקים במס׳ דקות חד ספרתי.

לא אמרתי איזו שיטה עדיפה, הסברתי למה סוזה נוטה להעדיף את ניקולה.

ואני ממש לא בטוח לגבי מספר הבעיטות, אנחנו מגיעים השנה להמון מצבים, לדעתי אפילו יותר מעונה שעברה.

כמה שאלברמן היה חסר בדרבי...

הגיע הזמן שאנשים יתחילו להעריך את אלברמן ואת הצמד אלבראדי, איתם, המשחק היה נראה שונה לגמרי.

כל כך

הקישור שלנו לא היה קיים היום.סוזה לצערנו עשה טעות אחרי טעות אחרי טעות.הראשונה והקריטית-אי הכללתו של גל בהרכב,או לחילופין-הכללתו של מיטרוביץ.

אלברמן היה חסר מאוד, הקישור שלנו לא היה קיים והפועל השתלטו על מרכז המגרש.

בנוגע לראדי, לדעתי היה (שוב) חלש מאוד היום.

חוץ ממיכה, אף אחד בקישור לא הבין את ראדי, זה לא שראדי חלש, זה הסגנון שלא מתאים לו.

חוץ ממיכה, אף אחד בקישור לא הבין את ראדי, זה לא שראדי חלש, זה הסגנון שלא מתאים לו.

ראדי חלש נקודה.אין קשר לתיפקוד.הוא חלש מתחילת העונה ואין טעם להסתיר את זה.כרגע הוא לא ראדי של עונה שעברה.

נראה לי הוא שומר אותו לפלייאוף או למשחקים החשובים באמת,

הוא לא יכול לסחוב 50 משחקים בעונה.. אז הוא מביא לו לנוח שהוא יכול, שהוא חושב שלקבוצות מולנו אין אמצע.

והאמת שאין להם יותר מדי אמצע,

בדיעבד, אנחנו 9 מ9 אז הוא צדק.

ראדי חלש נקודה.אין קשר לתיפקוד.הוא חלש מתחילת העונה ואין טעם להסתיר את זה.כרגע הוא לא ראדי של עונה שעברה.

שמע, זה לא שחור ולבן, השיטה השתנתה, ראדי נראה חלש יותר כי הוא מתופקד במקום אחר ויש לו משימות אחרות.

אצל אוסקר כל כדור היה עובר דרך ראדי, אצל סוסה לא, סגנון אחר.

אני לא חושב שהוא כזה גרוע כמו שעושים ממנו פה בפורום

במידה ומכבי רוצה להמשיך באירופה ולהתחזק חייבת קשר וחלוץ ומגן ימיני.. מיטרביץ אוהב אותו אבל לא מספיק טוב מגן ייני משתפר אבל זה לא זה

וחלוץ דאבור סובב את הברך מחר יעשה צילום כנראה יעדר חודש רק יזרז החתמה של חלוץ פה..

אלברמן היה חסר. מיטרוביץ' עשה את התפקיד שלו (של הנעת כדור עם הבלמים והתחלת התקפות) וזה פחות מתאים לו.

וראדי ממש לא היה חלש היום. סתם זורקים ססמאות.

נראה לי הוא שומר אותו לפלייאוף או למשחקים החשובים באמת,

הוא לא יכול לסחוב 50 משחקים בעונה.. אז הוא מביא לו לנוח שהוא יכול, שהוא חושב שלקבוצות מולנו אין אמצע.

והאמת שאין להם יותר מדי אמצע,

בדיעבד, אנחנו 9 מ9 אז הוא צדק.

תשמור אותו נגד עכו, לא בדרבי.

לא ברור לי למה הוא לא משחק.

קשר אמצע חייב להגיע.

מיטרוביץ׳ ואיינבינדר לא מספיק טובים למשחקים החשובים באמת.

לדעת סוזה הוא לא באנקר. מסתמן שסוזה סומך על כל הקשרים האחוריים שלו ואוהב אותם בצמדים - אלברמן וראדי, מיטרוביץ ואייבינדר.

הדבר שבאמת הפריע לי אתמול זה החילוף של מונאס. סבבה, להכניס קשר כדי להשתלט על האמצע האנמי זה מחשבה מצויינת. למה את ראדי?? מי עושה את זה בליגה יותר טוב מגל אלברמן?

ראדי היה היום בסדר גמור. אלברמן היה חייב לפתוח ביחד איתו היום. זה היה פשוט אחרת לגמרי.

מהרגע שראדי נכנס ראינו קצת מאסיביות בקישור, ראינו שחקן שיכול לקחת כדור ולהוביל אותו קדימה בלי שינערו אותו בקלילות. אהבתי מאוד לראות את מהראן היום. הבעיה היחידה היא שהוא מחזיק את הכדור שנייה אחת יותר מדי וצריך לשחרר לפני , אבל זאת בעיה שידענו עליה ולא מנעה מאיתנו לפרק איתו קבוצות בשנה שעברה.