Jump to content

גל אלברמן

GoMta

Recommended Posts

היי פאולו מה קורה?

מחרתיים יש דרבי. אני בניגוד לאוהדי הפועל לא אומר שאם לא תנצחו תמותו או משהו בסגנון חס וחלילה, אבל בקשה אחת בכל זאת יש לי ולעוד כמה אוהדים.

אני יודע שאתה מאוד אוהב את ניקולה מיטרוביץ׳, אבל יש מצב שתפתח עם אלברמן ביום שני? לא חובה על חשבון מיטרו כמובן, רק שאלברמן יפתח.

תודה מראש!

כבר נוכחנו לדעת השנה שהצוות המקצועי יודע טוב מאוד מה הוא עושה. גם אני חושב שגל הוא הקשר האחורי הכי טוב היום בארץ והוא צריך לשחק תמיד, אבל אני גם יודע שיש על מי לסמוך. גם אם גל לא יפתח בשני, נדע לפחות שזה אחרי שיקול דעת ומחשבה.

האובססיה הזו על גל לא מובנת לי.

נכון הוא בעונה נהדרת עד עכשיו, אבל גם בלעדיו נתנו לפרקנפורט 4 ונצחנו לא מעט.

אז נכון שהוא מביא הרבה יתרונות (בעיקר הגנתיים) למשחק אבל מצד שני גם חסרונות,

סוזה בניגוד לאוסקר פחות בקטע של הנעת כדור סבלנית ורוחבית ומעדיף לדחוף את הכדור מהר ולעומק לפני שההגנה מוכנה(פריצה בטדי דוגמא קלאסית).

וניקולה הוא סוג כזה של שחקן בניגוד לגל שהוא ההיפך המוחלט.

הייתי רוצה לראות את שניהם ביחד, מה שבטוח כמו שאמרו פה רק לא ראדי.

חייבים את גל כי הוא הגרזן היחידי שלנו. במשחקים שהוא לא משחק אנחנו הרבה יותר חשופים. הוא העוצר מתפרצות מס 1 בארץ ומתפרצות זה בדרך כלל מה שיש לקבוצות נגדנו בליגה הזאת. מעבר לכך, אני רוצה שהוא יפתח כי אני פשוט נהנה לראות אותו משחק. אחד השחקנים הכי אינטליגנטיים שיש.

ניקולה הכי טוב בתור חמישים/ חמישים. התלבטות מאוד גדולה בין איינבינדר לניקולה.

הייתי הולך עם ניקולה בפוטו פיניש.

סוזה בניגוד לאוסקר פחות בקטע של הנעת כדור סבלנית ורוחבית ומעדיף לדחוף את הכדור מהר ולעומק לפני שההגנה מוכנה(פריצה בטדי דוגמא קלאסית).

אז ככה, נתנו לפרנקפרוט 4, וגם מול ק"ש ובעוד משחקים היינו נהדרים בלעדיו, אבל שים לב שבכל המשחקים האלו שהיינו נהדרים והקישור היה מורכב מניקולה + איינבינדר שיחקנו במערך של 3 בלמים, שאיתו באופן אוטומטי אתה מרוויח שליטה באמצע.

במערך של 4 בקו האחורי אין לנו שליטה באמצע ללא אלברמן. חוץ מזה, גם בסגנון משחק של run and gun הוא טוב, כי הוא עוצר התקפות מתפרצות בצורה נהדרת.

אז ככה, נתנו לפרנקפרוט 4, וגם מול ק"ש ובעוד משחקים היינו נהדרים בלעדיו, אבל שים לב שבכל המשחקים האלו שהיינו נהדרים והקישור היה מורכב מניקולה + איינבינדר שיחקנו במערך של 3 בלמים, שאיתו באופן אוטומטי אתה מרוויח שליטה באמצע.

במערך של 4 בקו האחורי אין לנו שליטה באמצע ללא אלברמן. חוץ מזה, גם בסגנון משחק של run and gun הוא טוב, כי הוא עוצר התקפות מתפרצות בצורה נהדרת.

אני אמרתי לא לעלות עם 3 בלמים בדרבי?

הקבוצה שחקה את הכדורגל הטוב ביותר שלה העונה במערך הזה, מצד שני זה מערך בעייתי לטבח(השחקן החם שלך כרגע).

וגל הוא באמת מחלץ כדורים מס' 1 בארץ בלי ויכוח אבל האהדה אליו קצת מעוורת, נגד בורדו היו לו כמה איבודים איומים שאם זה ניקולה היו גומרים אותו.

מבחינתי הלב המקצועי של הקבוצה זה גרסיה-טיבי-זהבי, השאר ברי חילוף.

ממש לא מפריע לי אם שחקן זה או אחר לא פותח.. אבל יש משהו בשילוב של אלברמן וראדי שקשה למצוא אצל שאר הקומבינציות הקישור האחורי. ראיתי אתמול את המשחק מול באזל שוב, ובמחצית השנייה היה אפשר לראות את שניהם במיטבם (בכלל, המשחק הכי טוב של ראדי העונה, הרבה בזכות החיפוי של אלברמן).

הנעת הכדור הסבלנית זה מה שיפה וזה גם מה שפירק הגנות עונה שעברה, השנה, אנחנו מאוד מתקשים מול בונקר.

מספיק להסתכל בסטטיסטיקות (החסרות מאוד בארץ) על מנת לראות ששנה שעברה, במשחקים חלשים, בעטנו לשער היריב כמעט כפול ממה שאנחנו בועטים השנה.

וחוץ מזה, אתה זוכר את המשולשים בדרבים שנה שעברה? שהפועל לא הצליחו לגעת בכדור ולעבור את החצי? זה משהו שניתן להשיג רק עם הצמד אלבראדי. רמת הדיוק של מיטרובינדר בפסים הקצרים והקור רוח שלהם נמוך בהרבה.

עם כמה שראדי "חלש" העונה, הוא האיש שאני הכי סומך עליו לעשות את העבודה יחד עם אלברמן, לא ניקו , לא דן רק ראדי!

אני מאמין שסוזה יעלה איתו והוא יתן את משחק חייו. זה המשחק שיכול להחזיר לנו את ראדי שכולנו אוהבים.