Jump to content

היריבות האפשריות בשלב 32 האחרונות

pirlo_21

Recommended Posts

לא יודע למה יש לי כבר שבוע בראש "ליון" "ליון", זאת ההרגשה, גם קבוצה מעניינת, גם כבר בצרפת שמו עלינו עין, גם כי זהבי נראה כמו שד בצרפת משום מה(גם הפועל מול ליון גם מכבי מול בורדו היה אדיר), ובכלל אני חושב שהם שם שבדיוק מתאים לנו, ם גדול שנתכונן פרפקט ואף אחד לא יגיד שלא לעבור זה כשלון, מצד שני זאת קבוצה שלמודת ליגת אלופות כלכך הרבה שנים ככה שהיא פחות מרגשת את האוהדים בליגה האירופית, בקיצור מתאים לי.

יכול להיות שהם אנטי ישראל, אבל הם לא אנטי שמיים, בהנחה שמרבית הקהל שלהם הוא מוסלמי.

המונח אנטישמיות מתייחס ליהודים. נניח שהולכים על הגדרה "גורפת" - טורקים לא דוברי שפה שמית, ואם יש מוצא שמי גנטי אז הם לא חלק ממנו.

המקור שלהם מאסיה, ואני לא מדבר על אסיה הקטנה (ליהודים הם קראו פרענקים(=מערביים, כי דיברו ספרדית), ליוונים "רומאים" בגלל האימפריה, ותזכרו שאיסטנבול הוקמה כעיר יוונית והשם שלה מגיע מיוונית), אבל הם יותר מונגולים/סינים מאשר ערבים. מה שאתה רואה היום זה בעיקר תערובת של המוצא הזה עם תושבי איזור הבלקן/יוון והקווקז.

אם הם שמיים כי מוחמד שמי, אז כל אירופה היא שמית כי ישו שמי, ופיטר ופאולוס גם היו יהודים, והבסיס של האמונה שלהם הוא שמי, והבסיס של שבעה ימי שבוע, האלפבית שלהם וכו' הוא מישראל/יהודה/כנען. מבחינה תרבותית, האירופאים לקחו מהיהודים הרבה יותר ממה שהטורקים לקחו מהערבים. או מהפרסים, שהם בטח לא שמים, והערבים לקחו מהם את התרבות שלהם. בשותפות האיסלמית המקורית עד כמה שזכור לי (למדתי את זה באוניברסיטה לפני כמה שנים) הפרסים השפיעו על התרבות הרבה יותר, עם מסורות פרסיות והודיות, מאשר הערבים. בקיצור, יותר הגיוני לקרוא ליווני שמי מאשר לטורקי.

כל הדיבור על "קבוצות איטלקיות עולות עם מחליפים" זה חרטה השנה , הגמר הוא באצטדיון של יובה ככה שפיורנטינה,לאציו,נאפולי ובטח שיובנטוס לא יזלזלו ויעשו הכל בשביל להגיע לגמר

המונח אנטישמיות מתייחס ליהודים. נניח שהולכים על הגדרה "גורפת" - טורקים לא דוברי שפה שמית, ואם יש מוצא שמי גנטי אז הם לא חלק ממנו.

המקור שלהם מאסיה, ואני לא מדבר על אסיה הקטנה (ליהודים הם קראו פרענקים(=מערביים, כי דיברו ספרדית), ליוונים "רומאים" בגלל האימפריה, ותזכרו שאיסטנבול הוקמה כעיר יוונית והשם שלה מגיע מיוונית), אבל הם יותר מונגולים/סינים מאשר ערבים. מה שאתה רואה היום זה בעיקר תערובת של המוצא הזה עם תושבי איזור הבלקן/יוון והקווקז.

אם הם שמיים כי מוחמד שמי, אז כל אירופה היא שמית כי ישו שמי, ופיטר ופאולוס גם היו יהודים, והבסיס של האמונה שלהם הוא שמי, והבסיס של שבעה ימי שבוע, האלפבית שלהם וכו' הוא מישראל/יהודה/כנען. מבחינה תרבותית, האירופאים לקחו מהיהודים הרבה יותר ממה שהטורקים לקחו מהערבים. או מהפרסים, שהם בטח לא שמים, והערבים לקחו מהם את התרבות שלהם. בשותפות האיסלמית המקורית עד כמה שזכור לי (למדתי את זה באוניברסיטה לפני כמה שנים) הפרסים השפיעו על התרבות הרבה יותר, עם מסורות פרסיות והודיות, מאשר הערבים. בקיצור, יותר הגיוני לקרוא ליווני שמי מאשר לטורקי.

יפה

כל הדיבור על "קבוצות איטלקיות עולות עם מחליפים" זה חרטה השנה , הגמר הוא באצטדיון של יובה ככה שפיורנטינה,לאציו,נאפולי ובטח שיובנטוס לא יזלזלו ויעשו הכל בשביל להגיע לגמר

בגלל זה ירד שלג ויובנטוס עפו תאכלס.. רק כדי שיובה יוכלו לזכות במפעל במגרש שלהם

תודה שחסכת לי להגיב לקטנוניות שלהם.

בגלל זה ירד שלג ויובנטוס עפו תאכלס.. רק כדי שיובה יוכלו לזכות במפעל במגרש שלהם

אז אחרי שסיימת להיות ציני ואחלה גבר שבעולם בוא תסביר לי מה התגובה המטומטמת שלך קשורה למה שרשמתי ?

יובה הודחו מליגת האלופות והגיעו לליגה האירופית, בגלל שהגמר יהיה באצטדיון שלהם הם כנראה לא יזלזלו

במפעל וינסו להגיע לגמר.. צריך עוד הסבר ?

אז אחרי שסיימת להיות ציני ואחלה גבר שבעולם בוא תסביר לי מה התגובה המטומטמת שלך קשורה למה שרשמתי ?

יובה הודחו מליגת האלופות והגיעו לליגה האירופית, בגלל שהגמר יהיה באצטדיון שלהם הם כנראה לא יזלזלו

במפעל וינסו להגיע לגמר.. צריך עוד הסבר ?

כן אם אפשר..

פורום של ליצנים נהיה פה.. ולנושא - אלקמאר זה פסיכי , הרגשה חזקה שניפול עם בנפיקה. רק שיגיע כבר יום שני נדפק המוח כבר מהציפייה הזאת.

לא מבין מה אתם מדברים על זה אפילו. אין סיכוי שלא ניפול על הגרלה שתביא: א. קבוצה חזקה בלתי עבירה; ו- ב. חור ויעד בלתי סביר לנסוע אליו.

= שחטאר דונייצק.

מתוך האתר של מכבי,לקחתי רק את החזקים:

לנסיה (ספרד)

למה כן? סגנית אלופת אירופה פעמיים, אצטדיון ה'מסטאייה' ושמונה שחקנים שיגיעו למונדיאל

למה לא? סגנית אלופת אירופה פעמיים, אצטדיון ה'מסטאייה' ושמונה שחקנים שיגיעו למונדיאל

רובין קאזאן (רוסיה)

למה כן? ביברס נאתכו חוזר לבלומפילד

למה לא? באמת צריך להגיד אחרי סוף שבוע כזה?

פיורנטינה (איטליה)

למה כן? כי יש שם בקושי שישה איטלקים בסגל

למה לא? ג'וזפה רוסי ,אלברטו אקווילאני ומאסימו אמברוסיני שישחקו עם איטליה במונדיאל. וכן, גם מריו גומז

גנק (בלגיה)

למה כן? תשאלו את אליניב ברדה

למה לא? תשאלו את גיא לוזון

טוטנהאם (אנגליה)

למה כן? כי אין להם יותר את גארת' בייל

למה לא? כי יש להם את סולדאדו, פאוליניו ואדבאיור

אלקמאר (הולנד)

למה כן? וויקנד באמסטרדם

למה לא? צמד ניצחונות על מכבי חיפה

נאפולי (איטליה)

למה כן? היגוואין בבלומפילד

למה לא? היגוואין ב'סאן פאולו'

שחטאר דונייצק (אוקראינה)

למה כן? עם עשרה ברזילאים בסגל זה הכי קרוב שנגיע לברזיל בשנה הקרובה

למה לא? עם כל הכבוד לברזיל, בכל זאת צריך לנסוע לאוקראינה

באזל (שוויץ)

למה כן? יש דברים שהשתיקה יפה להם

למה לא? יש דברים שהשתיקה יפה להם

מתוך האתר של מכבי,לקחתי רק את החזקים:

לנסיה (ספרד)

למה כן? סגנית אלופת אירופה פעמיים, אצטדיון ה'מסטאייה' ושמונה שחקנים שיגיעו למונדיאל

למה לא? סגנית אלופת אירופה פעמיים, אצטדיון ה'מסטאייה' ושמונה שחקנים שיגיעו למונדיאל

רובין קאזאן (רוסיה)

למה כן? ביברס נאתכו חוזר לבלומפילד

למה לא? באמת צריך להגיד אחרי סוף שבוע כזה?

פיורנטינה (איטליה)

למה כן? כי יש שם בקושי שישה איטלקים בסגל

למה לא? ג'וזפה רוסי ,אלברטו אקווילאני ומאסימו אמברוסיני שישחקו עם איטליה במונדיאל. וכן, גם מריו גומז

גנק (בלגיה)

למה כן? תשאלו את אליניב ברדה

למה לא? תשאלו את גיא לוזון

טוטנהאם (אנגליה)

למה כן? כי אין להם יותר את גארת' בייל

למה לא? כי יש להם את סולדאדו, פאוליניו ואדבאיור

אלקמאר (הולנד)

למה כן? וויקנד באמסטרדם

למה לא? צמד ניצחונות על מכבי חיפה

נאפולי (איטליה)

למה כן? היגוואין בבלומפילד

למה לא? היגוואין ב'סאן פאולו'

שחטאר דונייצק (אוקראינה)

למה כן? עם עשרה ברזילאים בסגל זה הכי קרוב שנגיע לברזיל בשנה הקרובה

למה לא? עם כל הכבוד לברזיל, בכל זאת צריך לנסוע לאוקראינה

באזל (שוויץ)

למה כן? יש דברים שהשתיקה יפה להם

למה לא? יש דברים שהשתיקה יפה להם

חזק אהבתי.

נשמע כמו ניסוח של סוייר.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.