Jump to content

היריבות האפשריות בשלב 32 האחרונות

pirlo_21

Recommended Posts

שוב, פרסום בו ליברפול רוצה את סלאח.

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2523405/Liverpool-set-bid-12m-Mohamed-Salah-Basle.html

גם אם נקבל את באזל, לא רואה איך הוא יגיע לכאן שוב.

שוב, פרסום בו ליברפול רוצה את סלאח.

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2523405/Liverpool-set-bid-12m-Mohamed-Salah-Basle.html

גם אם נקבל את באזל, לא רואה איך הוא יגיע לכאן שוב.

אם הוא עובר לקבוצה שמשחקת באירופה בגלל שהשתתף עם באזל הוא לא ישחק איתם.. אני צודק ?

אם הוא עובר לקבוצה שמשחקת באירופה בגלל שהשתתף עם באזל הוא לא ישחק איתם.. אני צודק ?

בצמפיונס הוא בטוח לא יכול,אבל אולי באירופית הוא יוכל

אמנם כל הדיונים כאן מיותרים כי נקבל את שחטאר או קאזאן (הייתי בטוח שנקבל את קאזאן אבל לאור העזיבה של נאתכו והעובדה שלשחטאר קהל אנטישמי אני משנה את הסבירות ל-60% שחטאר 40% קאזאן), אבל הקבוצות היחידות שאפשר איכשהו עוד לחלום לעבור אותן הן גנק, אלקמאר, ליון ולודורגורץ, כשלודוגורץ פייבוריטים ממש מולנו לאור הריצה המדהימה שלהם העונה באירופה. זלצבורג אולי נתפסת כהגרלה קלה אבל הם סיימו את שלב הבתים עם מלוא הנקודות ובכללי נראים כמו קבוצה מעולה במומנטום חיובי.

פיורנטינה שיחקה בשלב הבתים עם הרכב כמעט מלא, אין סיבה שגם בהצלבה היא לא תשחק ככה.

גם נאפולי תעלה בהרכב מלא.

קאזאן הגרלה סבירה ביותר, עונה רעה בליגה הרוסית, שחקנים לא משהו ופגרה שהתחילה עכשיו לשלושה חודשים.

שחטאר הגרלה קשה למרות הפגרה.

פיורנטינה שיחקה בשלב הבתים עם הרכב כמעט מלא, אין סיבה שגם בהצלבה היא לא תשחק ככה.

גם נאפולי תעלה בהרכב מלא.

קאזאן הגרלה סבירה ביותר, עונה רעה בליגה הרוסית, שחקנים לא משהו ופגרה שהתחילה עכשיו לשלושה חודשים.

שחטאר הגרלה קשה למרות הפגרה.

משחק בפברואר בקאזאן מתחיל ב3-0 להם.

טרבזונספור

רכבת אוירית ביום חמישי בבוקר כמו לניקוסיה

וחזרה לאחר המשחק

אם אני לא טועה לטרבזונספור יש קהל אנטישמי מאוד שהיה עושה לפיני בלילי את המוות כל פעם שהוא היה מגיע לשם..

אם אני לא טועה לטרבזונספור יש קהל אנטישמי מאוד שהיה עושה לפיני בלילי את המוות כל פעם שהוא היה מגיע לשם..

סיכוי של 0 עד 0 אחוזים שהקהל שלהם הוא אנטישמי

אנחנו לא עושים לו את המוות?

סיכוי של 0 עד 0 אחוזים שהקהל שלהם הוא אנטישמי

אז עם איזו קבוצה אני מתבלבל?

היה מגרש אחד שהיו עושים לו גיהנום כל פעם שהוא היה מגיע.

אז עם איזו קבוצה אני מתבלבל?

היה מגרש אחד שהיו עושים לו גיהנום כל פעם שהוא היה מגיע.

יכול להיות שהם אנטי ישראל, אבל הם לא אנטי שמיים, בהנחה שמרבית הקהל שלהם הוא מוסלמי.

לפי דעתי נאפולי יעלו עם נוער, אין להם מה לחפש באירופית, הם ירצו להתחרות בליגה שלהם על ליגת האלופות.

לא בטוח, כי נאפולי צריכים נואשות את הדירוג הזה כדי להיות מדורגים טוב באלופות. זה פוגע בהם כל שנה.

סביליה וולנסיה לא כאלו קבוצות חזקות כמו שנשמע.

יש הרבה הגרלות מעניינת שאפשר לקבל.

לא אנטישמיים אנטי ישראלים

אם זה מרגיע אותך אני מאמין שכל קהל טורקי אחר היה מגיב אלינו באותה צורה ולא חוסך

במיוחד אחרי אירועים כמו המרמרה

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.