Jump to content

קצת לפני הדרבי - יש לנו משימה להשלים(שער 7)

Recommended Posts

קצת לפני הדרבי, יש לנו משימה להשלים.

יום חמישי, אנחנו ממשיכים במסע הפרטי שלנו, הפעם מול בורדו.
אנחנו רוצים אנשים נוספים למשפחה שלנו, אנחנו מחפשים להמשיך ולגדול, להמשיך ולהתעצם. אם אתם מגיעים לבד, חברים, משפחה, זה ממש לא משנה לנו. אם אתם נהנים להיות חלק מהאווירה, ולא רק להנות ממנה, לדחוף את הקבוצה בקולי קולות גם אם אתם לא בשער של 11, מקומכם איתנו.

עכשיו, כשגם הדף הרישמי של מכבי ת"א עשה לנו לייק, השמיים הם הגבול.

צרו איתנו קשר בהודעה פרטית לפה או בפייסבוק(שער 7 שר בקול) ותתחילו לשדרג את חווית משחקי הבית שלכם.

3675488.jpg

אל תתבאסו אם לא מצטרפים אליכם כרגע , כי לאנשים יש מקומות קבועים ומנויים .

אני שנה הבאה חושב בחיובי על לעשות מנוי לשבע בזכותכם .

שרואים אותכם מיציעים אחרים את העידוד זה מפתה אנשים לעשות מנוי ל7 עונה הבאה , פה הגדולה שלכם .

אושרי, קודם כל, תודה רבה על התגובה.

שנית, כאחד שבתוך היוזמה הזאת, אני מוכרח לומר לך שקצב ההצטרפות וההשתפרות שלנו הוא מעבר למשביע רצון.

יש עוד דברים שלא יושבים מספיק טובים, דברים שצריכים לחזק, אבל אנחנו לא ממהרים לשום מקום.

היוזמה הזו תמשיך גם אם במשך חודשיים נדרוך במקום(וזה לא יקרה). היא תעבור עם מכבי מגרש עונה הבאה אם צריך, ותתקיים עד שנגיע לכל אוהד ואוהד שמחפש שייכות בבלומפילד ולא מוצא אותה בשער 11.

דברים נראים בלתי אפשריים עד שמגיע מישהו ומגשים אותם. יש לנו סבלנות.

אושרי, אתה לא יודע כמה זה משמח לדעת שמבחינים בנו מיציעים אחרים ושאנשים שוקלים להצטרף כמנויים לשער 7 בזכות היוזמה.

מבחינתי זה הישג לא פחות גדול (שאפו ל-Brandon) מאשר יצירת גוש של כ-30 חבר'ה שמעודדים והעובדה שצעקות ה"לשבת" ירדו ל-4-3 פעמים בלבד במשך 90 דקות.

אני 10 שורות מעליכם כבר מתחילת העונה ונותן לכם חיזוק עם חברים שלי בנוהל..כל החצי הקרוב ל8 בשער 7 עומד כבר כמה משחקים קבוע בזכות המהלכים האלו. וזו הסיבה שאנחנו לא מצטרפים אליכם בנתיים.

תמשיכו לתת בראש!

מה שהלך בחמישי מול בורדו הוא תעודת כבוד ענקית להתארגנות.

בקשה מאנשי הגדר ומשער 11 - תפסיקו כבר לפנות לכיוון שער 13 בשירים מיציע ליציע. השער היחיד שעונה לכם זה שער 7.

בקשה מאנשי הגדר ומשער 11 - תפסיקו כבר לפנות לכיוון שער 13 בשירים מיציע ליציע. השער היחיד שעונה לכם זה שער 7.

אוי ואבוי אם זה קורה....

שער 13 זה השער אחרי 11 הכי מעודד בבלומפילד ( בתור אחד שיושב שם) תאמין לי וגם יש שם גוש של כמה חברה שגם מעודדים הכל המשחק ... ויש גם את האפקט של הגג אל תשכח...

פונים פעם ל13 ופעם ל7-8 הבעייה שבשתי הפעמיים כל האצטדיון עונה

מעיין, אתה יודע שאני אוהב אותך - אבל איזה שטות כתבת....