Jump to content

ברק יצחקי

Recommended Posts

אמרתי לכל מי שהיה לידי במשחק שאם ברק יכבוש הוא לא יחגוג, ובאמת יצא ככה.

אגב הוא אוהד בית"ר גם, ומעבר לעובדה שהם באמת נתנו לו בית חם והוא עזב שם ברוח טובה כדי להתקדם, הוא לא חגג את הגול בעיקר כדי לא לשרוף את עצמו שם אצל הקהל במידה והוא ירצה לחזור לבית"ר בעתיד.

בראיון לאחר המשחק הייתה לו פליטת פה פרוידיאנית כאשר הוא בא להודות לקהל שלנו ויצא לו בטעות בית"ר במקום מכבי.

בראיון לאחר המשחק הייתה לו פליטת פה פרוידיאנית כאשר הוא בא להודות לקהל שלנו ויצא לו בטעות בית"ר במקום מכבי.

לא שמעתי, אבל ישמצב שזה מכוון אחושרמוטה

עכשיו אני עוד יותר בטוח שהוא יחזור אליהם בעתיד. מינימום עונת פרישה. (בשביל אייל)

כל שער שלו עד עכשיו היה משמעותי. רק בליגה, שער ראשון בעונה. הראשון בקריית אליעזר, הפועל חיפה כשהתקשינו, בישול וגול וטדי בחוץ השני, על סף המחצית.

רוצה אותו בהרכב בדרבי.

קולינאס; ייני, קרלוס-טיבי, בן הרוש; אלברמן, מיטרוביץ׳, זהבי; טבח, יצחקי ופריצה.

מה כאילו מישהו היה מופתע שהוא לא חגג? האיש אוהד ביתר.

כל הפמליית אייל גולן שלו ביתרים, והוא סוג של שחקן בית שם (גם יסיים שם ת'קריירה כנראה).

אני הופתעתי בכלל שהוא הכניס את הראשון ולא החמיץ בכוונה, בהחמצה של השני זה כבר יותר הסתדר.

אבל כל עוד ביתר לא פקטור לכלום אין עם זה בעיה, סה"כ ברק עד עכשיו העונה מקצוען כמו שצריך.

כל הפמליית אייל גולן שלו ביתרים, והוא סוג של שחקן בית שם (גם יסיים שם ת'קריירה כנראה).

אתה באמת חושב שהוא יירד ללאומית?

בכוונה לא דיברתי על זה,אנשים פה עוד יקללו אותו על זה

כל שער שלו עד עכשיו היה משמעותי. רק בליגה, שער ראשון בעונה. הראשון בקריית אליעזר, הפועל חיפה כשהתקשינו, בישול וגול וטדי בחוץ השני, על סף המחצית.

רוצה אותו בהרכב בדרבי.

קולינאס; ייני, קרלוס-טיבי, בן הרוש; אלברמן, מיטרוביץ׳, זהבי; טבח, יצחקי ופריצה.

לדעתי איינבינדר חייב לשחק במקום ניקולה\אלברמן, שחקן קלאסי לדרבי עם הלחימה שהוא מציג במשחקים שהוא משחק.

זה בסדר גמור שהוא לא חגג.

רק שיכל "לא לחגוג" בצורה אחרת!

הוא הוריד לי את הלב ל-2 שניות שחשבתי שנבדל כי הוא לא חגג... לקח לי רגע להזכר שהוא בא משם ובגלל זה לא חוגג.

זה בסדר גמור שהוא לא חגג.

רק שיכל "לא לחגוג" בצורה אחרת!

הוא הוריד לי את הלב ל-2 שניות שחשבתי שנבדל כי הוא לא חגג... לקח לי רגע להזכר שהוא בא משם ובגלל זה לא חוגג.

מה עם להסתכל על הקוון/שופט ישר כשיש גול? אני כבר פיתחתי מעין הרגל כזה להסתכל ישר.

אי החגיגה של יצחקי מראה שהוא אחלה גבר ובן אדם שיודע להכיר טובה למקום שטיפח אותו ועזר לו להגיע לאן שהגיע.

ההפך, אם הוא היה חוגג בטירוף הייתי מתבאס ממנו.. ידוע שהוא אוהד בית"ר וזה בסדר לא כל שחקן במכבי חייב להיות אוהד מכבי מלידה. מספיק שהוא נותן את הכל על המגרש, והוא אכן עושה את זה, בשביל שהקהל יעריך אותו. מה גם שלא מדובר על יריבה מושבעת של מכבי כמו הפועל או יריבה שבעיניי עצמה היא יריבה מושבעת והיא לא מבינה שאף פעם היא לא עניינה את אוהדי מכבי לטוב ולרע - מכבי חיפה. מדובר על בית"ר שבסך הכל למכבי יש איתה "שלום קר":).

לגבי זהבי - הקהל של הפועל עשה לו את המוות זה נכון אבל אני לא בטוח שהקהל שלנו היה מגיב אחרת לשחקן שעובר להפועל. בכל מקרה גם אם הקהל של הפועל היה מחלק לו פרחים בתחילת המשחק הייתי שמח שהוא חוגג עליהם. אולי זה היה אפילו יותר מרגש:).. כמה רגעי אושר צרוף ספורטיבי יש לכם בחיים? זה היה אחד מהם.