Jump to content

ברק יצחקי

Recommended Posts

לא ראיתי שום נושא עליו או על ה"אי חגיגה" שלו אתמול, אבל שמעתי ביציע שלנו אתמול וראיתי בהמון טוקבקים תלונות בלי סוף על כך שיש לנו שחקן שכבש והיה "באבל"

אני אומר לגיטמי לגמרי, היה תקופה מכובדת בביתר היה מחובר לקבוצה והקהל אהב אותו גם אחרי שעזב למכבי (בניגוד לזהבי) .. אם בכל מקום בעולם זה מקובל גם פה אצלנו זה צריך להיות מקובל, ברק שחקן שלנו והרבה פעמים משקיע ונילחם הרבה יותר משחקני בית, להגיד שהוא לא רוצה להבקיע (ושמעתי הרבה כאלה אתמול) זה פשוט בדיחה

כמובן שזה לגיטימי.

בית"ר לקחו אותו מאיזה קבוצה לא קיימת (אשקלון) שחקן קטן צנום שנראה שלא יכול להצליח בליגה

והוציאו אותו משם למכבי בתור השחקן הכי טוב בליגה. הוא חייב להם הרבה והגיוני שלא יחגוג ומי שמתלונן על זה אידיוט.

מה שכן,

הוא היה נראה ממש שבור. באבל. היו רגעים שחששתי שהוא יקרע תחולצה ויכנס לשק.

אבל העובדה שהוא כבש אומרת הכל.

אללה ברק!

חליק,איזה אבל ואיזה בטיח רץ כמו מטורף,הפעיל לחץ וגם הזדעזע מהחמצה של עצמו.

אקט לגיטימי ומובן מה גם שאחרי הגול סימן לקהל שלנו תנועת תודה .

רק שימשיך כך...

לגיטימי ויפה שלא חגג, אבל מעצבנת אותי רשימת ה״לא זהבי/ג׳נטלמן״ שמכניסים לתוכה כל שחקן שלא חוגג מול האקסית.

אם יצחקי היה מקבל מאוהדי בית״ר את הקללות והאיחולים שערן קיבל מאוהדי הפועל עוד לפני שכבש בדרבי, הוא היה רץ לחגוג עליהם ביציע שלהם ולא אלינו.

כנ״ל כל שחקן שעבר מועדון.

אני לא מבין למה שחקנים בכל העולם לא חוגגים נגד הקבוצה לשעבר שלהם...

כאילו זה ממש מנחם מישהו שלא חגגת את הגול שאם אתה מוריד אותו מהלוח תוצאות המשחק יוצא תיקו...

אני לא מבין למה שחקנים בכל העולם לא חוגגים נגד הקבוצה לשעבר שלהם...

כאילו זה ממש מנחם מישהו שלא חגגת את הגול שאם אתה מוריד אותו מהלוח תוצאות המשחק יוצא תיקו...

איך היית מרגיש אם נמני(בכוונה אני מקצין) היה כובש נגדנו ורץ לחגוג

האמת שנמני חגג בטירוף שער בפנדל נגדנו כשהוא היה בבית"ר, לא זוכר מי כבש. הוא כמעט קרע לו את החולצה אחרי שהבקיע..

הוא בכלל ניסה לעצור אותו מלחגוג :)

איך היית מרגיש אם נמני(בכוונה אני מקצין) היה כובש נגדנו ורץ לחגוג

המקרה קרה במציאות והרגשתי חרא...

אבל נגיד והוא כבש שער ולא היה חוגג והם היו מנצחים 1-0 זה היה מנחם מישהו שהוא לא חגג?? הרי הפסדנו משער שלו אז מה זה עוזר שהוא לא חגג??

אם סיימת עם המועדון שלך בדרך יפה ועברת לקבוצה אחרת אסור לך לחגוג שער, כי זה כפיות טובה.

אבל אם סיימת בטעם רע ומיררו לך את החיים אז תחגוג על האמא שלהם הזונה.

זה ההבדל בין יצחקי לזהבי.

(כמובן שאני לא אובייקטיבי אז זה חוק שלא תקף לשחקנים לשעבר שלנו שמשחקים נגדנו וחוגגים שער)

זה מעבר ללהיות שחקן - זה להיות בנאדם. אתה לא משתין מהמקפצה על מי שבנו לך את הקריירה ונתנו לך צ'אנס כשהיית בקבוצה דרג ז'.

יצא גבר.

כל הכבוד לו שהוא לא חגג ולא השתולל משמחה אחרי השער. מראה שיש לו כבוד לעבר שלו והוא לא יורק לבאר שממנה שתה ועל המועדון שעשה אותו למה שהוא.

ההערכה שלי אליו רק גדלה.

להזכיר לכולם מה היו התגובות פה אחרי שאלירן חגג על בני יהודה לפני שתי עונות? זה לא במקום.

במקרה של זהבי זה מוצדק כי המועדון והאוהדים של הפועל האכילו אותו מרור תקופה לא קצרה, בנוסף שזה לגיטימי כי זה הפועל...

הוא שחקן ענק. שהוא היה בבית"ר הוא היה השחקן שהכי אהבתי לראות, וכל כך רציתי אותו אצלנו. אחרי הפציעה וכל הדרעק שהיה אחריה ממש התבאסתי להבין שאת ה'חלום' הזה אני כבר לא אזכה לראות. העונה הבחור חזר, וחזר בוגר ורציני. אז הוא לא אותו ברק שהיה הטוב ביותר בארץ בפער ( לא שכטר ולא אף אחד אחר ), וכנראה שהוא כבר לא יחזור לשיאו. אבל גם 70% ממה שהיה בשיאו, ביחד עם השחקנים שמקיפים אותו ומשלימים אותו זה יהיה אדיר.

כבר כתבתי, הבנאדם ייתן לדעתי הופעת שיא לעונה הזאת בדרבי. הוא מתעב אותם כמעט כמונו.

אמרתי לכל מי שהיה לידי במשחק שאם ברק יכבוש הוא לא יחגוג, ובאמת יצא ככה.

אגב הוא אוהד בית"ר גם, ומעבר לעובדה שהם באמת נתנו לו בית חם והוא עזב שם ברוח טובה כדי להתקדם, הוא לא חגג את הגול בעיקר כדי לא לשרוף את עצמו שם אצל הקהל במידה והוא ירצה לחזור לבית"ר בעתיד.