Jump to content

רולקסים ביד אליהו

itan17

Recommended Posts

אז נכון שנושא הקהל עוד טעון שיפור ויש חלק גדול בקהל שלא מרבה לעודד יותר מדי, אבל צריך לשים את הדברים בפרופורציה. להשוות את זה לאווירה בבלומפילד זה לא צודק, תשוו את זה למשל למשחק עכשיו על מקום ראשון בין צסקא לפנר ברוסיה {ערוץ 58} - רבע 4 בקושי שומעים את העידוד הביתי, את הבוז בהתקפות היריבה... כלום, לא קרוב בכלל לאווירה אצלנו.
במשחקי היורוליג יש עידוד בסדר גמור, ממש לא הבעיה שלנו ולא קרוב לזה אז חלאס עם רולקסים וכל השטויות יש חלק ענק בקהל שבא לעודד ולתמוך בקבוצה.

איפה הקהל הזה במשחקי הליגה שיותר מחצי היכל ריק? קהל בושה

אתה בושה. יש כרטיסים בעשרה שקלים למה אתה לא קונה כרטיס ובא לעודד?

ראיתי את המשחק הזה, וזה היה די מביך

חשבתי שמדובר באיזה משחק רדיוס מרוב שהיה שם שקט ואווירה מדכאת

ראיתי את המשחק הזה, וזה היה די מביך

חשבתי שמדובר באיזה משחק רדיוס מרוב שהיה שם שקט ואווירה מדכאת

חחחח אם נעשה הישג יפה באירופה בשלב הבא, לאנשים שמסביבך תקפיד להזכיר שאתה אך ורק מכבי בכדורגל ובכדורסל אתה אנטי מכבי. סגור?

כנראה שאף פעם לא היית במשחק כדורסל.

דווקא מול קובאן היה שיפור,לפחות מהשידור בטלוויזיה, הקהל בנוקיה מעודד כשהוא רואה לחימה,כשסופו יורד לפרקט לאיזה לוס בול, חסימה של טיוס,ישראלים כמו פניני שמרימים תיציע עם שלשה ואטרף עם הידיים ושריקות בוז צורמות,הקהל של מכבי כדורסל לא טיפש,כשהשחקנים נלחמים הם מעריכים את זה. הקהל ניזון מהקבוצה ולא להיפך. ועדיין יש את אלה באולם שהם מה לעשות הפרוות והרולקסים שאתה רואה ממול המצלמה שראבאק אפילו בצהוב לא באים.שילמדו מהעורכת דין האוהדת השרופה של מכבי כל המשחק אתה רואה אותה באטרף. תאמין לי כשתהיה פה הצלבה האווירה פה תהיה כמו בסדרות מול פאו וויטוריה.

אבל ידוע שאוהדים פנאטים הם אוהדים הרבה יותר טובים ואיכותיים מאוהדים שבאים רק לשבת ולראות משחק (למשל אב ובן). הם גם הרבה יותר אוהדים. למה הנושא הזה נפתח?

אתה משווה את הליגה ישראלית בכדורסל לגביע טוטו ?

למעשה אני חושב שהעניין בגביע הטוטו בכדורגל הוא יותר גדול מאשר של מכבי בליגה הישראלית.

חחחח אם נעשה הישג יפה באירופה בשלב הבא, לאנשים שמסביבך תקפיד להזכיר שאתה אך ורק מכבי בכדורגל ובכדורסל אתה אנטי מכבי. סגור?

כנראה שאף פעם לא היית במשחק כדורסל.

מן הסתם דיברתי על המשחק של צסק"א

נו באמת

איפה אתה בגביע הטוטו?

שנה שעברה בגביע הטוטו במשחק חוץ כיביכול מול בני יהודה ברמת גן באו איזה 3 אלף אוהדי מכבי אם אני זוכר נכון

נגד הפועל רמת גן במושבה שאירחנו באו 11 אלף

ובדרבי חוץטוטו 6 אלף

שנה שעברה בגביע הטוטו במשחק חוץ כיביכול מול בני יהודה ברמת גן באו איזה 3 אלף אוהדי מכבי אם אני זוכר נכון

נגד הפועל רמת גן במושבה שאירחנו באו 11 אלף

ובדרבי חוץטוטו 6 אלף

הממוצע בליגת העל בכדורסל הוא 4500-5000 כשבדרבי ומול ירושלים באים 9-10 אלף בדרך כלל.

בקיצור חלאס לבלבל את המוח.

אם אתה רוצה דוגמא אחרת אז אתה מוזמן גם להשוות בין כמויות הקהל בליגה בכדורגל וכמויות הקהל שהגיעו כשאירחנו בליגת האלופות.

הבעיה בכדורסל זה שכדי להגיע למשחקים שהקבוצה זקוקה לך באמת אתה צריך להיות עשיר

זה אבסורד

זה שלא באים קהל לליגה זה הגיוני,בליגה אין עניין, בלי קשר לזה שהקבוצות פח אלא שבסופו של דבר הכל מנתקז למשחק אחד

אז ביורוליג לדוגמא רוב האנשים הם כאלו שלא באים לעודד אלא כאלו שיש להם כסף

הבעיה בכדורסל זה שכדי להגיע למשחקים שהקבוצה זקוקה לך באמת אתה צריך להיות עשיר

זה אבסורד

זה שלא באים קהל לליגה זה הגיוני,בליגה אין עניין, בלי קשר לזה שהקבוצות פח אלא שבסופו של דבר הכל מנתקז למשחק אחד

אז ביורוליג לדוגמא רוב האנשים הם כאלו שלא באים לעודד אלא כאלו שיש להם כסף

• 4 weeks later...

דווקא מול קובאן היה שיפור,לפחות מהשידור בטלוויזיה, הקהל בנוקיה מעודד כשהוא רואה לחימה,כשסופו יורד לפרקט לאיזה לוס בול, חסימה של טיוס,ישראלים כמו פניני שמרימים תיציע עם שלשה ואטרף עם הידיים ושריקות בוז צורמות,הקהל של מכבי כדורסל לא טיפש,כשהשחקנים נלחמים הם מעריכים את זה. הקהל ניזון מהקבוצה ולא להיפך. ועדיין יש את אלה באולם שהם מה לעשות הפרוות והרולקסים שאתה רואה ממול המצלמה שראבאק אפילו בצהוב לא באים.שילמדו מהעורכת דין האוהדת השרופה של מכבי כל המשחק אתה רואה אותה באטרף. תאמין לי כשתהיה פה הצלבה האווירה פה תהיה כמו בסדרות מול פאו וויטוריה.

מתגעגע לימים האלה..אני זוכר בהצלבה משחק אחרון(לא סגור אם ברצלונה או אלימפיאקוס) החזירו את רפי גינת,היה שם טירוף בצורה פסיכית

• 5 weeks later...

מתגעגע לימים האלה..אני זוכר בהצלבה משחק אחרון(לא סגור אם ברצלונה או אלימפיאקוס) החזירו את רפי גינת,היה שם טירוף בצורה פסיכית

שי סידי עולה הו