Jump to content

שער 8 לעמוד, יוזמה

eliran ben ezri

Recommended Posts

בהצלחה והכל, אבל אל תאבדו את הכיוון, תהיו מציאותיים, ותבינו שיש אנשים שמשלמים כסף כדי לשבת ביציע שהוא יציע ישיבה

ולראות את המשחק בכיף שלהם ובנוסף להנות מהאווירה.

עם כמה שאני לא תומך בזה, ומעדיף את כולם קופצים 90 דקות בטירוף, אני גם יודע שיש צד שני למטבע

ואנשים שבמקום טיפה שונה מאיתנו, לא בראש של לעודד 90 דקות.

ויותר מזה, הם רכשו מנוי ליציע שהוא יציע ישיבה עם מקומות מסומנים, כך שאף אחד לא יכול לבוא אליהם בטענות.

גוד לאק עם זה

אני מאמין שגם הזקנה בת 90 שראית אותה מעודדת עושה את זה מישיבה ביציע מסומן ולא ביציע העמידה

מי אמר שכולם צריכים לעודד 90 דקות?

מי אתה שעכשיו תקבע ל12 אלף איש אם לשיר ולעודד כל המשחק?

שער 8 היום הוא שער מסומן שיושבים בו ברוב המשחקים ברוב הדקות.. וכל מי שעשה מנוי לשם עשה את זה בכוונת תחילה.

השער מצטרף לשירה לעיתים קרובות תלוי במשחק ותלוי במצב. ומעבר לזה לא צריך לצפות ממנו לכלום כי אתם רק תתאכזבו

וכן חסר אוהדים שיבואו במקומם.

יש שמה אנשים שמנויים יותר שנים מהרבה מיושבי שער 11 וזה שהם לא עומדים כל המשחק לא אומר שהם פחות אוהדים.

ואללה אתה חי בסרט אם אתה חושב שבמקומות אחרים אצטדיון שלם עומד ושר כל המשחק כל משחק

מה זאת אומרת מי אמר? אני אמרתי! והזקנות בנות ה-90 האלה עומדות, אולי לא כל המשחק. אבל ראיתי מספיק משחקים כדי לראות אותן עומדות ושרות ביחד עם כל האוהדים. אתה יודע מה אם היו שרים לפחות זה, אבל גם זה לא. אני מצפה מאנשים לבוא לאיצטדיון לעודד, לא סתם לשבת לראות משחק. את זה אפשר לעשות גם מהבית. הקבוצה צריכה את הקהל שלה שידחוף אותה. זה אולי נשמע לך הזוי ומגוחך אבל לי זה דווקא נשמע מאוד הגיוני. אם כבר נשמע לי הזוי שבכלל צריך להתווכח על השטות הזאת. אפשר לחשוב איזו בקשה הזויה ביקשתי. 90 דקות פעם בשבועיים (כל משחק בית) לבוא לעודד את הקבוצה האהובה שלך 90 דקות. באמת מה זה חי בסרט אני. ממש משימה בלתי אפשרית.

לא אכפת לי כמה זמן האנשים שם מנויים, אני גם מנוי מלא שנים אז מה? זה נותן לי פריבילגיה לא לעודד את הקבוצה שלי ולשבת כמו דג? הסיבה היחידה שאני הולך לאיצטדיון במקום לשבת בבית זה כדי להכנס לטירוף, לעודד את הקבוצה, להרגיש את המשחק. וביום שאני לא ארגיש שאני מסוגל לזה אני אשב בבית. או אקנה כרטיס ליציע המכובדים.

יושב בשער שמונה, יש שם המון אנשים מעצבנים, אבל הרוב זה אנשים שבאו לראות את המשחק, להנות ממנו, לא אנשים שבאים לתת את הגרון כל משחק.

לזה שמעליי שאומר שמי שלא מעודד כל המשחק ורוצה לשבת בחלק ממנו, שיישב בבית. אתה מעדיף יציע חצי ריק שכולם שרים, או יציע מלא שחצי מעודדים?

אתה מכבי תל אביב, הקבוצה עם הקהל הכי גדול, לא כל האנשים באים לעודד. יש לרובם את אותה תשוקה שיש לך לקבוצה, הם שמחים ועצובים אחרי משחקים בדיוק כמוך, מה לעשות שהם מבוגרים/ילדים/לא בזין שלהם לשיר 90 דקות? אתה מדבר כאילו אתה הולך לעבודה, אתה נהנה לשיר, הם פחות.

גם בדורטמונד לא כל הקהל שר כל המשחק, יש גוש, הוא מעודד חזק ושאר האיצטדיון ניזון מהאווירה. ברגע שיהיה לנו גוש יותר חזק ב-11, כל האצטדיון ישיר יותר.

הבעיה המרכזית של שער שמונה זה האוהדים הפרובוקטורים שכל טעות קטנה של השעיר לעזאזל התורן גוררת שרשרת קללות לאותו שחקן ולמאמן.

יושב בשער שמונה, יש שם המון אנשים מעצבנים, אבל הרוב זה אנשים שבאו לראות את המשחק, להנות ממנו, לא אנשים שבאים לתת את הגרון כל משחק.

לזה שמעליי שאומר שמי שלא מעודד כל המשחק ורוצה לשבת בחלק ממנו, שיישב בבית. אתה מעדיף יציע חצי ריק שכולם שרים, או יציע מלא שחצי מעודדים?

אתה מכבי תל אביב, הקבוצה עם הקהל הכי גדול, לא כל האנשים באים לעודד. יש לרובם את אותה תשוקה שיש לך לקבוצה, הם שמחים ועצובים אחרי משחקים בדיוק כמוך, מה לעשות שהם מבוגרים/ילדים/לא בזין שלהם לשיר 90 דקות? אתה מדבר כאילו אתה הולך לעבודה, אתה נהנה לשיר, הם פחות.

גם בדורטמונד לא כל הקהל שר כל המשחק, יש גוש, הוא מעודד חזק ושאר האיצטדיון ניזון מהאווירה. ברגע שיהיה לנו גוש יותר חזק ב-11, כל האצטדיון ישיר יותר.

הבעיה המרכזית של שער שמונה זה האוהדים הפרובוקטורים שכל טעות קטנה של השעיר לעזאזל התורן גוררת שרשרת קללות לאותו שחקן ולמאמן.

זה מה שאני אומר. כל ה"מבוגרים/ילדים/לא בזין שלהם" זה לא אמור לעניין אף אחד כולל לא אותם. אם יש לך מספיק תשוקה לקבוצה שלך אתה תמצא את הכוחות לשיר למענה אם לא 90 דקות לפחות 80 או 70 (רצוי כמובן 90 דקות, בעמידה) גם מתוך אהבה לקבוצה שלך וגם מתוך הבנה שזה דוחף את השחקנים ומשפיע עליהם לנסות ולהצליח יותר.

אתה חושב שכיף לי לחזור עם גרון צרוד? שתוך כדי משחק אני מאבד את הקול לקראת הסוף? ואני לא בחור צעיר כבר, עוד מעט בן 30...

לא יודע, אולי אני בכלל המשוגע וכל שאר העולם בסדר. פשוט נשמע לי לא הגיוני שאוהד שבאמת אוהב את הקבוצה שלו יעדיף לשבת כמו דג 90 דקות או מקסימום להצטרף לאיזה שיר או שתיים וזהו. זה דפוק. וכן, מבחינתי עדיף שיהיה חצי יציע מעודד מיציע שלם שרק חצי ממנו מעודד (במיוחד שהחצי השני, כמו שאמרת, עסוק בלקלל את השחקנים של הקבוצה שלהם. שזאת הרעה השניה הכי גדולה של האוהדים שלנו).

זה מה שאני אומר. כל ה"מבוגרים/ילדים/לא בזין שלהם" זה לא אמור לעניין אף אחד כולל לא אותם. אם יש לך מספיק תשוקה לקבוצה שלך אתה תמצא את הכוחות לשיר למענה אם לא 90 דקות לפחות 80 או 70 (רצוי כמובן 90 דקות, בעמידה) גם מתוך אהבה לקבוצה שלך וגם מתוך הבנה שזה דוחף את השחקנים ומשפיע עליהם לנסות ולהצליח יותר.

אתה חושב שכיף לי לחזור עם גרון צרוד? שתוך כדי משחק אני מאבד את הקול לקראת הסוף? ואני לא בחור צעיר כבר, עוד מעט בן 30...

לא יודע, אולי אני בכלל המשוגע וכל שאר העולם בסדר. פשוט נשמע לי לא הגיוני שאוהד שבאמת אוהב את הקבוצה שלו יעדיף לשבת כמו דג 90 דקות או מקסימום להצטרף לאיזה שיר או שתיים וזהו. זה דפוק. וכן, מבחינתי עדיף שיהיה חצי יציע מעודד מיציע שלם שרק חצי ממנו מעודד (במיוחד שהחצי השני, כמו שאמרת, עסוק בלקלל את השחקנים של הקבוצה שלהם. שזאת הרעה השניה הכי גדולה של האוהדים שלנו).

וואו אחי תשחרר... זה רק כדורגל, פנאי, אנשים באים בשביל הכיף. אם אתה לא נהנה לחזור צרוד הביתה אז אל תשיר 90 דקות... מה אתה אלטרואיסט? יש אנשים שנהנים לראות משחק בישיבה וכך הם ינהגו. להקריב בשביל הקבוצה? מה אתה מזבח בהר הבית? שחרר...

עוד מעט תדרשו מאנשים בני 40 גם להניף דגלים ולזרוק אבוקות. אני לא מבין מאיפה באה החוצפה והיומרה לחשוב שכל האיצטדיון צריך להיות כמו שער 11 . מי שרוצה לקפוץ ולהצטרד שיעשה מנוי ל-11 יש כאלה שלא בזין שלהם לעשות את זה מי אתם שתחליטו בשבילם ?

אין על אוהדי מכבי, אין.
במשך שנים אנחנו מתפללים לארגון אחד בשער 10-11 וכשזה קורה, אנחנו מציעים לפתוח ארגון חדש :)

בנודע ליזומה. רעיון מאד נחמד וחשוב, אבל לדעתי יש לרכז את הכוח לשער 7 שיאינו שער מסומן.
תצברו כוח בשער 8 העונה, תכירו אנשים ושנה הבאה תעברו ל11 או 7 וככה באמת תוכלו לשנות.

בהצלחה

עוד מעט תדרשו מאנשים בני 40 גם להניף דגלים ולזרוק אבוקות. אני לא מבין מאיפה באה החוצפה והיומרה לחשוב שכל האיצטדיון צריך להיות כמו שער 11 . מי שרוצה לקפוץ ולהצטרד שיעשה מנוי ל-11 יש כאלה שלא בזין שלהם לעשות את זה מי אתם שתחליטו בשבילם ?

אין מקום לכולם ב11

אני לא אוהב שאומרים לי כאילו מה שאני עושה זה הקיצוני יותר. זה אמור להיות הנורמה. אנשים אמורים לבוא למשחק לעודד את הקבוצה שלהם. זה כל כך טריוויאלי שזה מצחיק שאנשים רואים את זה אחרת. זה לא שאני מחליט בשביל מישהו, ככה זה אמור להיות. ואם זה חוצפה אז סבבה אני חוצפן ויומרני.

זה לא רק הקטע שלעמוד, כי אפשר לעמוד ולהיות דגים. הקטע הוא לנסות לסחוף בשירה גם את אלה שיושבים ותמיד יש את האוהדי סטנד ביי האלה שאם אתה מספיק מעורר אותם הם מתחילים לעודד, כמובן שמכבדים מבוגרים ומשפחות ולא עושים דווקא אבל וואלה לפחות לשיר שירים גם אם אתה יושב זה לא יותר מידי לבקש.

אחים לסמל : " "שער 8 לעמוד" זו יוזמה חדשה מבית היוצר של יושבי שער 8 שהתארגנו כדי לשפר את העידוד בשער. המטרה שלהם היא ברורה: לתמוך בקבוצה ולהפחית את הקללות והביקורת על השחקנים מבלי לכפות את עצמם על האוהדים. אחת המטרות שלהם היא לתמוך בשער 11 ולחזק אותו כמה שיותר כדי לשפר את העידוד בשאר יציעי בלומפילד והם מצטרפים ליוזמה נהדרת נוספת שנקראתשער 7 שר בקול אשר הוקמה לפני כשנה.

אתם מוזמנים לעקוב אחרי העמודים שלהם, להצטרף לעידוד ולתת הכל בשביל הקבוצה.

עוד שבוע למניאק.
רק מכבי" .

לא רוצה להשבית שמחות, אבל זכור לי שסדרנים מושיבים אנשים שעומדים בשער 8

הסדרנים מושיבים רק אנשים שעומדים במעברים (מדרגות וכו׳...)