Jump to content

ספי ריבלין הלך לעולמו, יהי זכרו ברוך.

שורה

Recommended Posts

כואב הלב. באמת שכואב הלב.

הרבה שעות ילדות העברתי בטלוויזיה בצפייה בו, אחד האנשים הגדולים.

לפחות הסבל שהוא חווה בשנים האחרונות נגמר.

יהי זכרו ברוך.

כל כך קשה לחבר עצב לתמונה שלו.

ממש. זה פשוט... מוזר. האינסטינקט הוא להיזכר בזמנים שהצחיק אותנו.

ואני מאמין שכך גם היה רוצה להיזכר. במקום לבכות שהלך, ואולי לא במקום אלא בנוסף, לפעמים עדיף להתרכז בטוב שאדם הספיק לתת. כולם מתים בסוף, השאלה היא איך אתה חי.

כמו שאמרו כאן, לפחות הסבל שעבר שנגמר.

לעלות עם השם שלו במקום השמות של השחקנים או עם הסיפרה 66 על הגב של כולם במשחק הקרוב.

יהי זכרו ברוך,מקווה מאוד שאם יהיה טקס לזכרו הערבים מעבר לכביש לא יחללו את זה

לא אחי אל תגזים יש דברים מעבר גם שמה מעריכים את ספי הוא היה ענק ורוב העם גדל עליו..

כמה קשה היה לראות אותו מאבד את הקול שלו שתמיד הצחיק אותי, וכמה שמחתי כשהוא שב אליו שוב. אחד האנשים הכי מצחיקים שהיו פה, לראות ראיונות איתו זאת תמיד הייתה חוויה.

יהיה זכרו ברוך.

טוביה צפיר עלה לשידור בערוץ 10 ודיבר על האהבה המשותפת של שניהם למכבי ושהיו יושבים יחד בבלומפילד.

ואחרי אריק, כמה אירוני ששבוע לפני הדרבי הולכים שני אוהדים מפורסמים שמזוהים עם שני המועדונים

1486874_223033511203672_240570075_n.jpg

אני כולי עף סף דמעות פה וזה לא דבר של מה בכך. האיש המדהים והמוכשר הזה, שהצחיק מדינה שלמה וגם בשנותיו האחרונות הראה נחישות מכביסטית מהי במלחמה בסרטן ולא התייאש וריגש את כולנו. זה כל כך עצוב ברמות על. כמה תוכניות שלו ראינו וכמה צחקנו מבדיחותיו. אייקון לאומי לכל דבר. אני שמח שלפחות בשנתו האחרונה עלי אדמות מכבי הצליחה להביא לו רגעי אושר והוא זכה לראות אותנו בונים את עצמו מחדש וזוכים באליפות עם פוטנציאל לעוד הרבה בהמשך. עכשיו הוא יוכל להצחיק את אבותינו גם בגן עדן, ואם יפגוש את אריק יזכיר לו מי הכי יפה בעיר. יהי זכרו ברוך.

ארונו של ספי ריבלין ז"ל יוצב מחר ב-10:00 ברחבת "הבימה". מאוחר יותר יוצב הארון ברחבת עיריית ראשון לציון. ב-15:00 תחל ההלוויה בבית העלמין בראשון לציון. יהי זכרו ברוך.

אחד השבועות העצובים ביותר שאני זוכר. ספי פשוט עסק, עם שכר וגם הרבה פעמים בלי שכר, בלשמח אנשים, ילדים ומבוגרים כאחד. אין מעלה יותר גדולה מזו בעיניי. יהי זכרו ברוך.

הצניעות, הכישרון, הבני אדם של הדור הזה...

מרגיש כאילו הבסיס של המדינה הזאת נעלם,

אני מקווה שנמצא דרך כחברה להמשיך את הדרך והערכים שכל ענקי הדור הזה הנחילו לנו.

יהיה זכרו ברוך

טוביה צפיר עלה לשידור בערוץ 10 ודיבר על האהבה המשותפת של שניהם למכבי ושהיו יושבים יחד בבלומפילד.

ואחרי אריק, כמה אירוני ששבוע לפני הדרבי הולכים שני אוהדים מפורסמים שמזוהים עם שני המועדונים

1486874_223033511203672_240570075_n.jpg

דיברו כאן על להקדיש לספי את הדרבי. אני בעד להקדיש לשניהם, לו ולאריק.

היה פשוט אדם מדהים.. בחיים לא ראיתי אותו בלי שהרגשתי תחושה חמה בלב, שעלה לי חיוך, ואז בא הצחוק.. אחראי להרבה תחושות אושר בחיים שלי, וייצג הרבה דברים יפים בעיני בעולם הזה.. יהי זכרו ברוך, הטובים הולכים לנו..