Jump to content

מהראן ראדי

Omer

Recommended Posts

משחק טוב בסה"כ.

התעייף קצת בסוף, אבל נתן עבודה במשך קצת יותר משעה - אז לגיטימי.

הבעיה היא שהיום הוא היה במשחק טוב (ולא יותר) וזה כנראה המשחק הכי טוב שלו העונה. (או אחד הטובים)

זה צריך להיות הממוצע, לא הרבעון העלין.

איפה הבעיטות מהראן שלו איפה?!? גם אם הוא בתפקיד יותר אחורי לא הגיוני שהפעם האחרונה שהוא שחרר רקטה מהרגל היתה בגול מול באזל!! עונה שעברה היה תחת הנחיה ברורה מאוסקר להפעיל ירי ארטילרי מחוץ להרחבה.. העונה כשאלברמן גילה שיש דבר כזה לבעוט לשער ( באמת שעד העונה היה הבועט מרחוק מהגרועים שזכיתי לראות) חשבתי שהנה זה הנשק לפצח הגנות סגורות יחד עם משחק אגף.. קיצר לא יודע אני מרוצה מהשיטה שלנו אבל זה מפריע לי וחסר לי..

איזה קצב ואיזה נכנס, שחקן בינוני ומטה, לליגה שלנו בעונה גדולה כמו שנה שעברה הוא יכול להתאים וגם זה לא לטווח ארוך.

לדוגמא הוא קיבל כדור על ה16 מדור מיכה ובמקום לתת גול ניסה להעביר לימין ואיבד, 2 דקות אחרי זה ערן זהבי מקבל במצב יותר קשה כדור על ה16 ומיד בועט וגל ניר עודף בזינוק.

הוא לא פוגע ולא מתאים אני לא מבין איך סוזה נותן לו כל כך הרבה הזדמנויות שיש שחקנים יותר טובים במשבצת.

הוא לא פוגע ולא מתאים אני לא מבין איך סוזה נותן לו כל כך הרבה הזדמנויות שיש שחקנים יותר טובים במשבצת.

כנראה שתגלה בהמשך הדרך.

כנראה שתגלה בהמשך הדרך.

זה שיתן גול פה ושם כמו היום או כדור יפה לגול לא אומר ששחקן אחר לא היה נותן בזמן הזה פי 2.

נשאר בנו עוד החלק ששואף לבינוניות , וברמות שאנחנו שואפים להגיע הוא לא ברמה.

גם ליאור זאן (כמו יואב זיו היום) היה יכול לתת הברקות במכבי של עכשיו זה לא אומר שהוא מתאים.

המשחק הכי טוב שלו מאז באזל בבית, ועדיין, הפרסט טאצ' שלו בכדור פשוט חלש.

שחקן שבכושרו הנוכחי צריך רדיוס של מטר וחצי כדי להשתלט על כדור ולא לאבד אותו, ועוד שתי שניות כדי לקבל החלטה (ברוב המקרים גם החלטה לא נכונה)

הוא לא שחקן שצריך לפתוח בהרכב של מכבי.

איינבינדר תוך שנתיים משאיר לו אבק.

בול מה שחשבתי.

מה הוא עושה בזה?

מסמן תחילת מהלך. מכבי מנהלת מהלכים בכל כדור חופשי שנועדה למצוא את השחקן החופשי. זה קיים כמעט בכל מועדון אירופי- תשים לב לזה.

בהתחלה חשבתי שזה באמת לסמן איזה מהלך,אבל כל כדור חופשי הוא מרים ידיים.

הוא לא היחידי שמרים ידיים בכדור חופשי- תראה בקרנות ובכדורים חופשיים שניקו וזהבי מרימים הם גם עושים את אותו הדבר.

המשחק הכי טוב שלו מאז באזל בבית, ועדיין, הפרסט טאצ' שלו בכדור פשוט חלש.

שחקן שבכושרו הנוכחי צריך רדיוס של מטר וחצי כדי להשתלט על כדור ולא לאבד אותו, ועוד שתי שניות כדי לקבל החלטה (ברוב המקרים גם החלטה לא נכונה)

הוא לא שחקן שצריך לפתוח בהרכב של מכבי.

איינבינדר תוך שנתיים משאיר לו אבק.

כושר נוכחי הוא דבר שמשתנה. כשיש לך שחקן שאתה מאמין בו ויודע מה הוא מסוגל לתת - אתה נותן לו צ'אנס ועוד צ'אנס. כך עם פריצה וכך גם עם ראדי. יכול להיות שבמשחק החשוב של העונה - למשל, מול בורדו - הוא לא יפתח. במשחק מול רעננה, מסוכן ככל שיהיה, אתה מוכרח לתת צ'אנס למי שרק בעונה הקודמת היה שחקן העונה.

כושר נוכחי הוא דבר שמשתנה. כשיש לך שחקן שאתה מאמין בו ויודע מה הוא מסוגל לתת - אתה נותן לו צ'אנס ועוד צ'אנס. כך עם פריצה וכך גם עם ראדי. יכול להיות שבמשחק החשוב של העונה - למשל, מול בורדו - הוא לא יפתח. במשחק מול רעננה, מסוכן ככל שיהיה, אתה מוכרח לתת צ'אנס למי שרק בעונה הקודמת היה שחקן העונה.

מסכים עם הכל (פרט לכך שהוא היה שחקן העונה), ראדי הרוויח את הקרדיט שהוא מקבל.

ועדיין, אי אפשר להתחמק מכך שבמקרה שלו, "הכושר הנוכחי" הוא בפועל שליש עונה.

אלא אם יחול שינוי דרמטי ביכולת שלו, כזה שגם ילווה בעקביות, אני מתקשה לראות את מכבי מאריכה את החוזה שלו בתום העונה, וגם אם כן, לבטח

לא כשחקן "בכיר".