Jump to content

חייב עצה !

Recommended Posts

אחרי שנים שלא הפסדתי אף משחק בית/חוץ והגעתי מהצפון לכל המגרשים בארץ הגיעה הטירונות .

אחרי בלאגן וריבים הצלחתי להשיג טירונות קצרה (02), מה שממתיק במעט את הגלולה המרה.

חייב עזרה מבעלי ניסיון, מה יעזור לי לצאת למשחקים, לפחות לחלק .

אני אהיה בדיכאון עמוק ולא אתפקד אם יהיה משחק ואני לא אהיה ביציע!

תודה לעוזרים!!

אחרי שנים שלא הפסדתי אף משחק בית/חוץ והגעתי מהצפון לכל המגרשים בארץ הגיעה הטירונות .

אחרי בלאגן וריבים הצלחתי להשיג טירונות קצרה (02), מה שממתיק במעט את הגלולה המרה.

חייב עזרה מבעלי ניסיון, מה יעזור לי לצאת למשחקים, לפחות לחלק .

אני אהיה בדיכאון עמוק ולא אתפקד אם יהיה משחק ואני לא אהיה ביציע!

תודה לעוזרים!!

אור מן הסתם אתה מכיר אותי ויודע שאני באותה בעיה איתך אבל וואלה החלטתי ללכת לקרבי בכל זאת למרות שאני יודע שאני לא אהיה בהרבה משחקים ב3 שנים הקרובות ואין מה לעשות עם זה ... ככל משחק זה כמו דקירה בלב אבל מתרגלים ובסוף יהיה טוב... בהצלחה אחי וזה כולה 3 שנים, אחרי זה יש לך עוד 80 שנה ללכת למשחקים

כולם עוברים את זה, אין מה לעשות

שאני לא יספר לך באיזה מקומות הזויים אני התעדכנתי בתוצאה לייב של דרבים...

למזלי בתקופתי הקבוצה היתה די פח

לי עזר בטירונות שהמצאתי שלא מסוגל לעשות קקי מחוץ לבית כדי לצאת למשחק.. היה ממש קשה והלכתי עם זה מאוד רחוק והיה לי המון מזל גם אבל בסוף זה עבד(עם עזרה של המפקד שלי כי זה היה טירונות השלמה לרובאי יותר גבוה ואחרי זה חזרתי לאותו בסיס שהייתי לפני אז הוא כבר הכיר אותי וזרם איתי).. בסדיר הלך יותר קל למרות שגם שם בחצי שנה ראשונה נאלצתי לשקר המון..

תהיה פתוח עם המפקדים שלך. אני גם בתור מ"כ ולאחר מכן בתור קצין היו לי כמה אוהדי כדורגל מסורים(כולל 2 אוהדי הפועל שרופים) שבגלל שהיו פתוחים איתי עשיתי את המאמץ לשחרר אותם מתי שיכלתי.

לשקר ולפגוע בשירות שלך כחייל לא שווה את זה. ככה גם להמציא תירוצים כאלו או אחרים.

אני מבטיח לך שכמוך יש גם בין אלו שמפקדים עליך, וגם אם הם לא אוהבים כדורגל הם מסוגלים להבין אותך. וגם אם לא תצליח לצאת למשחק פה או שם-תדע שהשירות שלך, גם אם לא נראה לך משמעותי יותר מדי באותו הרגע, שווה יותר מרגע שמחה רגעי יחד עם שאר האוהדים. השירות שלך בסופו של דבר יצליח להשתלב בצורה מסויימת עם האהבה למכבי ואתה תצליח ברוב הזמן למצוא אוזן קשבת אצל המפקדים שלך בנושא-ולא משנה באיזו יחידה אתה נמצא כרגע או תהיה בעתיד.