Jump to content

Black Friday13

benjamin

Recommended Posts

אז הבלאק פריידי הגיע ואיתו ההזדמנויות למצוא מציאות - אתם מוזמנים לשתף פה אם מצאתם דברים מעניינים וככה גם אחרים יוכלו להנות מזה.

שיהיה בהצלחה היום למכבי וחנוכה שמח חברים!

נקסוס אם יש לך מישהו שיביא לך מארהב אז מגוגל פליי

אם לא אס דרך buy2usa

הבעיה שכשמזמינים דרך גוגל אז המשלוח עולה 40 דולר (גם בתוך usa) וזה מאוד מייקר את העסקה

נ.ב חייב לציין שאני לא בטוח לגבי המחיר אלא ככה שמעתי מחבר

המחיר הכי זול לנקסוס 5 זה מגוגל פליי

הזמנתי נקסוס 5 לפני שבוע וחצי מגוגל פליי לכתובת של חבר שגר בארה"ב ומגיע לארץ בסוף דצמבר.

עלה לי 384 דולר כולל משלוח לניו ג'רזי.

המשלוח עצמו עלה 10 דולר ושילמתי עוד 26 דולר על מיסים בתוך ארה"ב (המיסים בארה"ב משתנים ממדינה למדינה)

אגב, מי שמזמין נקסוס 5 מגוגל פליי יאלץ לחכות כמעט חודש עד שהמכשיר יוצא למשלוח מהמחסנים של גוגל.

אני הזמנתי את המכשיר ב 18.11 וכתוב לי שהמשלוח יצא רק ב 11.12

http://www.junupetstore.com/toshiba-excite-at305t32-10-1-inch-32-gb-tablet-computer-wi-fi-nvidia-tegra-3-1-20-ghz

חבר שלח לי את הקישור הזה כבר לפני יומיים ..אז נכון זה הזוי לגמרי המחיר הזה מצד שני זה אמריקה הכול יכול להיות..מה דעתכם?

http://www.junupetstore.com/toshiba-excite-at305t32-10-1-inch-32-gb-tablet-computer-wi-fi-nvidia-tegra-3-1-20-ghz

חבר שלח לי את הקישור הזה כבר לפני יומיים ..אז נכון זה הזוי לגמרי המחיר הזה מצד שני זה אמריקה הכול יכול להיות..מה דעתכם?

לא נראה אמין בעליל

אבל מה זה משנה אני אזמין כולה 2 דולר

מקסימום אני אפתח קייס בפאיפאל ויקבל את השתי דולר תוך חודש

עריכה : ניסיתי להזמן זה עוצר לי ממש שנייה לפני האישור הזמנה בפייפאל וכותב איזה הודעה ארוכה שיש בעיה

הבעיה שכשמזמינים דרך גוגל אז המשלוח עולה 40 דולר (גם בתוך usa) וזה מאוד מייקר את העסקה

נ.ב חייב לציין שאני לא בטוח לגבי המחיר אלא ככה שמעתי מחבר

כמו ריפליי גם אני הזמנתי מגוגל פליי

יצא לי בטוטאל עוד 40$ בערך משלוח ומיסים (משלוח לניו יורק, כלומר מס של ניו יורק שאאלט הוא הגבוה ביותר בארה"ב)

בכל מקרה, מאוד מייקר את העסקה - הגזמת.

עכשיו במקום 1234 ש"ח יוצא 1375.

אם יש לך מי שמביא לך זה עדיין יוצא 400 שקל מתחת למה שמוריו אמר (שגם נשמע לי קצת הזוי, כי buy2usa לוקחים פיקסד פרייס של 2200 אם אני זוכר נכון, אבל יש מצב שאם מזמינים לבד זה ככה) ו1400 (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) ש"ח מתחת למה שהוא מתומחר בארץ

יצא לי בטוטאל עוד 40$ בערך משלוח ומיסים (משלוח לניו יורק, כלומר מס של ניו יורק שאאלט הוא הגבוה ביותר בארה"ב)

אם יש לך מי שמביא לך זה עדיין יוצא 400 שקל מתחת למה שמוריו אמר (שגם נשמע לי קצת הזוי, כי buy2usa לוקחים פיקסד פרייס של 2200 אם אני זוכר נכון, אבל יש מצב שאם מזמינים לבד זה ככה) ו1400 (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) ש"ח מתחת למה שהוא מתומחר בארץ

נכון הגזמתי ..אבל זה מנקודת המבט של חבר שדי קצר בכסף והוא מחפש להזמין ביחד אם מישהו וככה לחסוך עוד 20 דולר. לגבי המחירים בארץ בדר"כ הם שערוריה ובמיוחד בנקסוס הפערים כ"כ גדולים ..בכל אופן תתחדשו אתה ורייפלי הבנתי שהמכשיר פצצה בטוח שתהנו ממנו

הוא שילם ל-buy2usa רק על משלוח, את המכשיר הוא קנה לבד והם מסתמכים על כך ש-95% מהלקוחות שלהם לא יצליחו לקנות אותו לבד מגוגל פליי.

הוא שילם ל-buy2usa רק על משלוח, את המכשיר הוא קנה לבד והם מסתמכים על כך ש-95% מהלקוחות שלהם לא יצליחו לקנות אותו לבד מגוגל פליי.

כן זה מה שרשמתי שם בסוגריים..

ריפליי, הזמנתי אתמול רק, משלוח צפוי כמוך ב11.12

גוגל לא מוכרת את המכשירים שלה דרך האתר לישראלים ולכן אתה לא יכול להיכנס לגוגל פליי עם כתובת IP ישראלית, רק דרך פרוקסי שמחבר אותך לשרת אמריקאי תוכל לראות את עמוד המכירה של המכשיר.

אם אין לך מישהו שגר בארה"ב אתה עדיין יכול להזמין את המכשיר ל buy2usa האלה, אבל אני לא ממש יודע מה הפרוצדורה וכמה עולה המשלוח לארץ.

גוגל לא מוכרת את המכשירים שלה דרך האתר לישראלים ולכן אתה לא יכול להיכנס לגוגל פליי עם כתובת IP ישראלית, רק דרך פרוקסי שמחבר אותך לשרת אמריקאי תוכל לראות את עמוד המכירה של המכשיר.

אם אין לך מישהו שגר בארה"ב אתה עדיין יכול להזמין את המכשיר ל buy2usa האלה, אבל אני לא ממש יודע מה הפרוצדורה וכמה עולה המשלוח לארץ.

בסלולרי הם יישחטו אותך.

מבצע בלאק פריידי ייגמר במוצש בבאג

מבצעי בלאק פריידי בKSP ייגמרו ב7

אני קניתי שלט אקסבוקס עם קולטן למחשב שעולה 260 ואוזניות JBL שעולות 280 ב330 ש"ח (מבצע 80% על המוצר השני)

בנוסף קניתי מאורג'ין (הסטים של EA SPORTS) את הפיפא ב160 ש"ח (35 אירו)

תגידו, מהו הסכום המקסימלי שאפשר להזמין מאיביי כולל משלוח ושלא יהיו בעיות במכס ?

נגיד מצאתי שם מיקסר למטבח כולל משלוח ב380$ שבארץ עולה 2000 ש"ח, כדאי להזמין או שלא מומלץ להתעסק עם המכס?