Jump to content

אריק איינשטיין הלך לעולמו. יהי זכרו ברוך.

החתול הצהוב

Recommended Posts

אפס.

שמע טוב ילד טמבל סבא שלך אפס אם מישהו פה חושב שניסיתי לעשות מזה צחוק אז ממש אבל ממש לא יש לכם טעות חמורה אני לא אעשה מזה צחוק תאמינו לי אני האחרון.

שון מלכה חתיכת זונת קהל, הבנאדם שומע חפלות של מאור אדרי, הולך לאוהדים בקניון אחרי ההפסד לחיפה ומתנצל בפניהם על ההפסד.. הבנאדם לא נפטר עוד וכבר הוא שולח אותו לשמיים, העיקר לרצות את הקהל האדום.

שמע טוב ילד טמבל סבא שלך אפס אם מישהו פה חושב שניסיתי לעשות מזה צחוק אז ממש אבל ממש לא יש לכם טעות חמורה אני לא אעשה מזה צחוק תאמינו לי אני האחרון.

בוא תסביר לי מה סבא שלי קשור? הוא עשה לך משהו? אתה חתיכת ילדון. כשתתבגר קצת תדבר איתי.

אתה אפילו לא שווה התייחסות. אתה מפרסם רושם שבן אדם נפטר בשעה שרק מעבירים אותו לניתוח, לאיזה תגובה ציפית חתיכת חוצפן?

בוא תסביר לי מה סבא שלי קשור? הוא עשה לך משהו? אתה חתיכת ילדון. כשתתבגר קצת תדבר איתי.

אתה אפילו לא שווה התייחסות. אתה מפרסם רושם שבן אדם נפטר בשעה שרק מעבירים אותו לניתוח, לאיזה תגובה ציפית חתיכת חוצפן?

שמע אני לא ילכלך פה בנושא הזה רק רוצה להבהיר משהו לחברי הפורום הנחמד הזה שלא הרגתי את הבן אדם ולא הייתה לי אפילו טיפה של ציניות או רצון לעשות מהסיפור הזה בדיחה זה הכל תשחררו.תודה.