Jump to content

החוזה של מונאס דאבור

lobster

Recommended Posts

מונאס נפגש היום עם אנשי המועדון במטרה לשים סוף לסאגה המייגעת הזאת ולחדש את החוזה שלו, בטרם יגיע חלון ההעברות בינואר.

אם לומר את האמת, אני לא הצלחתי כל כך להבין מהתקשורת מה מצב ההתקדמות של הנושא הזה.

בלי לתת קישורים מיותרים, בספורט5 מדווחים שקיימים פערים גדולים בין מונאס לקבוצה, בוואן ציינו שיש רק פערים (בלי הגדולים), ובוואלה בכלל כתבו ש-"דאבור קרוב לסיכום על הארכת חוזהו".

שלושה אתרים, שלוש דעות (בדגש על דעות) בנושא.

בספורט5 ובוואלה גם אומרים שהשיחות יעברו לסבב שני.

מוואלה: "מונס דאבור קרוב לסיכום על הארכת חוזהו במכבי תל אביב. החלוץ בן ה-21, שמככב במדי הנבחרת הצעירה וכבש שלושה שערי ליגה העונה ו-10 בעונת האליפות אשתקד, נפגש יחד עם בני משפחתו ונציגו אבי נמני מול אנשי מכבי, כאשר פגישה נוספת בין הצדדים צפויה להיערך בעוד 10 ימים."

מספורט5: "אפרופו דאבור, החלוץ הצעיר הגיע הערב לפגישה עם ראשי מכבי ת"א בנוגע להארכת חוזהו, בסיומה התברר כי בין הצדדים קיימים פערים גדולים. הצהובים הציעו לשחקן חוזה ל-3 שנים נוספות, אך הצדדים לא הגיעו להסכמות וייפגשו שוב ביום חמישי הבא. דאבור מסיים חוזה בסוף העונה ולכן - אם לא יחתום על חוזה חדש - יוכל לנהל מו"מ עם כל קבוצה שירצה החל מחודש ינואר."

אין מה להקשיב לאף אתר.. בכל זאת לגיטימי שמונאס רוצה שידרוג, אני מאמין שבסוף הוא יחתום, מקרה גולסה לא יהיה פה.

אני גם מאמין שהוא יחתום, אבל אני לא מצליח להבין למה לוקח כל כך הרבה זמן להגיע לסיכום ולסיים את הסיפור המתיש הזה.

ויותר מזה, למה לא סגרו את זה כבר בקיץ?

זה רק מאשש את ההנחה שנמני ומשפחת דאבור רצו לראות מה יהיה המעמד של מונאס אחרי היורו צעירות.

בהתחלה הוא רצה, כמו כולם, לחכות ליורו, מכבי בתגובה ייבשו אותו. בסופו של דבר לא הצליחו להחתים חלוץ ישראלי, ולא היתה ברירה אלא להפשיר את דאבור. דאבור חזר בכושר נהדר, הפציץ בנבחרת, ומאז הדרישות רק עלו כנראה. מקווה שיישאר, אבל יש תחושה שמנסים לסחוט את הלימון הזה עד הסוף ודוחקים את מכבי לבצע החלטה שבכל מקרה תהיה רחוקה מאידיאלית.

פשכצקי הבן זונה לא מאמין למה שהוא כותב

הוא מחפש סכסוכים בנרות

צריך להפסיק להיכנס לכתבות רעל שלו.

הרבה זמן לא היה כתב כל אנטי שמסקר אותנו.

כל העניין הוא סביב סעיף השחרור שלו, מכבי רוצה איקס, הוא רוצה וואי (שנמוך מהאיקס כמובן).

בתסריט האופטימי הם יפגשו באמצע והכל יסגר,

בתסריט הפסימי זה לא יסגר עד ינואר/סוף העונה, מואנס יסגור בקבוצה אחרת בחו"ל לעונה הבאה ומכבי תצטרך להחליט אם להמשיך לשתף אותו או לא.

ומנושא לנושא באותו נושא: לוגסי סיכם לשנתיים נוספות, צפוי להיות מושאל בינואר.

כבר היום הוא מרוויח שכר גבוה מאוד, שאף קבוצה בארץ לא תשלם לו (נהנה מכך שלא היה חייב להרוויח רק משכורת חייל)

מבחינה מקצועית הוא צריך להמשיך במכבי

אין שום סיבה שלא יחתום.

כבר היום הוא מרוויח שכר גבוה מאוד, שאף קבוצה בארץ לא תשלם לו (נהנה מכך שלא היה חייב להרוויח רק משכורת חייל)

אין שום סיבה שלא יחתום.

שוב, אני די בטוח שכולם מבינים שבארץ הוא לא יעבור לקבוצה אחרת.

אירופה זה כבר משהו אחר ...

אין שום סיבה שלא יחתום.

הבעיה היא לא המשכורת אלא הסעיף שחרור שלו.

מאמין מאוד שהוא יחתום, השנה היא שנה הפריצה האמיתית שלו, שנה הבאה הוא כבר יהיה כוכב (ע"ש עטר) ועונה אחרי זה ליגה ספרדית.