Jump to content

מכבי - אילת

Soul Boy

Recommended Posts

מה כבר לא נאמר על מכבי סל בזמן האחרון? "שערורייה", "סדקים באמון", אפילו המילה "זעזוע" הגיחה פעם או פעמיים.

שני משחקים חשובים ללא ניצחון, דרבי ומול קאחה הן אכן תחילתו של משבר, אבל צירוף הפציעות והיכולת של השחקנים מאששות כי קיים משבר.

הערב פוגשת מכבי את הפועל אילת לקרב על מספר דברים שבעיקרם - יציאה מהמשבר.

אז נכון, שני הפסדים רצופים, יכולת לא משכנעת ופציעות הם תירוצים.

אם מכבי רוצה לחזור לאיים ולהחזיר לעצמה את כוח ההרתעה היא חייבת לנצח את הפועל אילת שמתיימרת להיות קבוצה איכותית.

הרבה אנשים כאן חוזרים ואומרים שהכדורסל לא מעניין אותם, אבל מכבי זאת מכבי ותמיד נרגיש חיבור, קטן ככל שיהיה.

אני רוצה להאמין שאנחנו חוזרים לעצמנו.

אתם?

לגרד כמה ניצחונות בליגה או ביורוליג זה לא מה שיחזיר לנו את כח ההרתעה

ההתנהלות של ההנהלה והבניה של הסגל בשנתיים האחרונות, הם מה שהורס אותנו

תחושה של יאוש מהקבוצה ושום ניצחון היום (ואילת לא פראיירים) לא ישנה את זה, ועוד שבוע הבא אנחנו במלחה...

אגב , אם היינו אמורים בהדר יוסף לשבת איפה שאוהדי ירושלים יושבים עכשיו ומעודדים בטירוף (אגב, הקהל הטוב בליגה שכולם ליקקו לו על הכדורי ים, לא הצליחו למלא אולם של 1000 איש היום), יכול להיות שהדרבי היה נראה אחרת.

איזו ליגה בדיחה

הפועל ירושלים שיחקו עכשיו עם ארבעה זרים ועברו על החוק הרוסי

מעניין אם יענישו אותם

אין על זה עונש זה כולה פאול טכני

ניצחון שכולו הפסד, מסכם בנקודות.

• לא מאמין שאני רואה את אילת במשחק רע מפסידה לנו על הבאזר.
  • כשבפסק זמן אתה רואה את דיוויד בלו (השחקן היחיד בסגל שזכה עם מכבי באליפות אירופה) רב כך עם המאמן, את טייריס רייס יושב בפינה שבר כלי, אתה מבין שמשהו בחדר ההלבשה הזה לא עובד.

• הקבוצה הזאת משחקת בלי שכל וזה לא רק רכז שחסר לנו אלא פשוט קבוצה שלמה, שמגיעה להחלטות הלא נכונות בזמן הלא נכון, ועם מעט מאוד אהבה.

• גיא ריגש אותי מאוד היום ואני מקווה שהוא ימשיך לקבל את הקרדיט, אני מעדיף להפסיד עם שחקנים כאלו שרוצים, מנסים ולא מצליחים, מאשר עם אינגלס שמנסה למסור לאלי-אופ בפיגור 10+ ברבע הראשון, כמו לא מבין את גודל הבושה או גרוע מזה לאן הוא הגיע. (לצערי הרב הוא לא היחיד בקבוצה הזאת שלא מבין).

• עם האהבה והערכה העצומה שלי לדיוויד בלאט אני לא יכול להמשיך להתעלם מאין-ספור הטעויות שהוא מבצע לאורך המשחק, אם זה בניהול המשחק, החילופים, העדר השליטה בשחקנים וכ'ו.

• מקווה שזה ייתן לקבוצה קצת ביטחון, אני באמת מאמין שסגל השחקנים הזה בסדרי גודל איכותי יותר מזה של שנה שעברה, גם לעומק וגם לרוחב ועם החיבור הנכון יהיה אפשר להגיע להישגם.

יש אין ספור נקודות חושך היום ו-3 נקודות אור :
1. ניצחנו
2. גיא פניני
3. הקהל היה בטירוף בסוף כמו שלא היה כבר הרבה זמן במשחק ליגה {לא פלייאוף} שהוא לא ירושלים או דרבי.

צריך כנראה להחליף את רייס ולהביא רכז שנפלט מהנב"א.

אני מסכים שזאת הבעיה העיקרית בסגל שלנו (העדר רכז מוביל ברמת יורוליג).

אבל בפועל הסגל הנוכחי לא מתקרב למצות אפילו 40% מהפוטנציאל שגלום בו.