Jump to content

חואן פאבלו קולינאס

maynard_prica

Recommended Posts

איפה כתבתי שזה תקף לכל מי ששיחק בקבוצות תחתית? כתבתי שהוא ספציפית לא הסתגל. למה לא לקרוא וישר להגיב?

כנראה שכשאתה משחק 15 שנה בקבוצות תחתית זה דובק בך, והוא לא מסוגל להסתגל.

קראתי, ופירשתי את זה כאמירה כוללת ולא פרטנית לגבי פאבלו.

פח אשפה. ציפיתי ממנו ליותר, כנראה שכשאתה משחק 15 שנה בקבוצות תחתית זה דובק בך, והוא לא מסוגל להסתגל. שחרור כדור איטי, משיכת זמן, יציאות חסרות אחריות כי הוא כנראה התרגל לא לסמוך על ההגנות החלשות שהיו לו. רציתי לכתוב גם משחק רגל רע למתפרצות, וזה יצא מהרשימה כי ביחס לאניימה זה לא הוגן, אבל הוא באמת חלש גם בזה.

דווקא הוא ממש לא משחרר את הכדור לאט, ההפך , הוא משחרר ממש מהר(זה לא אומר שהוא עושה את זה טוב)

שוב, פח אשפה? את זה עוד נראה בסוף העונה, בנתיים נכון הוא לא מביא נקודות והוא לא שפיץ כמו אניימה, אבל הוא עוד יכול להפתיע לטובה. נתונים יש לו. צריך רק ביטחון ויהיה בסדר.

באיבוד הנקודות נגד פ"ת אפשר להאשים עוד הרבה אנשים..החל מסוזה בחילוף השחצני של זהבי בריף ועד כל שחקן בחלק ההתקפי שלא הפסיקו להחמיץ באותו משחק..זוכר החמצות נוראיות של פריצה ואייבינדר..ועוד כמה החמצות של זהבי ויצחקי...

נכון שהוא ספג באשמתו הישירה שער מצחיק אבל היינו צריכים במשחק הזה לנצח למרות השער הזה

באיבוד הנקודות נגד פ"ת אפשר להאשים עוד הרבה אנשים..החל מסוזה בחילוף השחצני של זהבי בריף ועד כל שחקן בחלק ההתקפי שלא הפסיקו להחמיץ באותו משחק..זוכר החמצות נוראיות של פריצה ואייבינדר..ועוד כמה החמצות של זהבי ויצחקי...

נכון שהוא ספג באשמתו הישירה שער מצחיק אבל היינו צריכים במשחק הזה לנצח למרות השער הזה

שאר השחקנים לא הביאו לנו נקודות במשחק הזה

פאבלו איבד לנו נקודות במשחק הזה

מבין את ההבדל?

מבחינת הצלות וכאלה הוא היה סבבה לגמרי

מבחינת קבלת החלטות הוא יכול לקחת שיעור אצל טבח(וזו מחמאה לטל)

מה שנה הבאה? חלאס, ינואר מתקרב, להעיף. השלב הבא בליגה האירופית בפברואר ויש עוד עונה ארוכה לפנינו, והוא אחד הזרים הגרועים שאני זוכר במכבי (אך ורק בגלל ההשפעה השלילית שהוא גורר על כל הקבוצה). לא צריך לחכות.

הוא אחד הזרים הגרועים שאני זוכר במכבי (אך ורק בגלל ההשפעה השלילית שהוא גורר על כל הקבוצה).

אחת ההיסחפויות הכי גרועות שאני זוכר בפורום.

שוער בתקופה לא משהו בקבוצה הכי טובה שזכורה שלי של מכבי.

מי ישמע איזו השפעה שלילית יש לו על הקבוצה, שעדיין מנצחת. אז עבר חודש לא טוב. לזיו היום היתה השפעה שלילית הרבה יותר משמעותית.

לא זכור לי מתי פעם אחרונה עמד שוער כזה מסוכן בשער שלנו.

הזיכרון הקצר של אנשים מדהים.

מה שאני לא מבין זה למה לעזאזל, אחרי שפותחים בבליץ של 0-2 בחמש דקות, מתחילים לשחק בגעגע עם השוער עד שמישהו נלחץ ומעיף כדור במקרה הטוב. במקרה הפחות טוב הוא פשוט מוסר רע ומרוב שחשוב לו לדייק הוא נצלח ומשחרר כדורים לשחקנים בעמדה רעה או לשחקנים של היריב.

אחת ההיסחפויות הכי גרועות שאני זוכר בפורום.

שוער בתקופה לא משהו בקבוצה הכי טובה שזכורה שלי של מכבי.

מי ישמע איזו השפעה שלילית יש לו על הקבוצה, שעדיין מנצחת. אז עבר חודש לא טוב. לזיו היום היתה השפעה שלילית הרבה יותר משמעותית.

הזיכרון הקצר של אנשים מדהים.

האחרונים שהיו לנו זה אניימה (לא מדגדג) שטראובר(סבבה נכון שכחתי ממנו) יבריץ (עדיף עליו) וקאלה (שאין מה לדבר).

תשווה ציפיות בהבאתו ומה הוא מספק בשטח. עומד מאחורי זה, הוא בין הגרועים שאני זוכר.

הדבר היחיד שסביר אצלו זה כדורי גובה. הוא לא טוב באחד על אחד (רק תראה שוב את הגול של הפועל חיפה ואת הגול של היום - שוער סביר וללא כישרון מתאבד על הכדור ופשוט מציל את זה), הוא ממש לא טוב בקבלת החלטות (ראה המון דוגמאות של יציאות לא קשורות לכלום לטיולים במחוזות רחוקים), וגולת הכותרת היא הוצאת הכדור המזעזעת שלו (יש צורך להרחיב?).

עכשיו, בשביל מה הביאו אותו? המודל של ג'ורדי הוא שילוב של זרים מצוינים עם ניסיון באירופה כדי שהצעירים ילמדו מהם. מה ברק לומד ממנו בדיוק? ובמה הוא עדיף על ברק? בהתחשב באלה, הוא השחקן שסיפק הכי פחות ביחס למה שמצופה ממנו.

שערים עליו? 0

יציאות הזויות? 0

אז כן, פה מסירה עקומה, שם זריקת כדור מבולבלת. הכל זה שאלה של סטנדרטים.

אני מניח שאתה מתייחס להיום בלבד?

מה שנה הבאה? חלאס, ינואר מתקרב, להעיף. השלב הבא בליגה האירופית בפברואר ויש עוד עונה ארוכה לפנינו, והוא אחד הזרים הגרועים שאני זוכר במכבי (אך ורק בגלל ההשפעה השלילית שהוא גורר על כל הקבוצה). לא צריך לחכות.

השלב הבא בליגה האירופית בפברואר וסיכוי גבוה מאוד שהוא גם יגמר בפברואר, בלי קשר לזהות השוער. מבחינת החיפוש צריך להתחיל לחפש אתמול. מבחינת להביא מחליף, שוער טוב זר לא יסתובב לך בלי קבוצה בינואר, רוב הסיכויים שתביא דרעק. צריך לחפש בקפדנות ובשקידה כי זו עמדת מפתח, בייחוד כשהשוערים הישראלים פח, ולהנחית בקיץ. ושישלמו כל מחיר שצריך.

והוא אחד הזרים הגרועים שאני זוכר במכבי (אך ורק בגלל ההשפעה השלילית שהוא גורר על כל הקבוצה). לא צריך לחכות.

יש לי שתי מילים עבורך - אדם וזר.

לגבי חואן פאבלו - צריכים לקחת הכל בפרופורציה. בשנה שעברה שיחק במכבי שוער שהוא טופ 3 בעולם מבחינת משחק הרגל שלו.

חבל שלא נלחמו יותר בשביל להשאיר את אניימה ... אפילו במיליון יורו ! אניימה שווה כל וי-סנט !

שוער גדול , חסון , רעב להצלחות , מנוסה , שוער נבחרת , בעל שליטה פנומנלית במשחק-הרגל , נותן שקט לחוליית ההגנה ...

באמת לא מבין ,למרות ה'פרופורציה הכלכלית לתקצב לשוער'... היו מכסים את זה בכיף מהמפעלים האירופאים...