Jump to content

חואן פאבלו קולינאס

maynard_prica

Recommended Posts

שוער מצוין, קצת ירד לו הביטחון וכשלשוער יורד הביטחון, הלחץ עולה, ולפעמים קורה שעושים שטויות. אתמול נתן משחק רגוע, לא היה הרבה עבודה, אבל בלי העירנות שלו זה יכל להיגמר רע. כל הכבוד ושימשיך כך.

יש פה חלק שמעדיפים להגיד שהוא מלחיץ תהגנה במקום לציין את זה שהוא לקח כדור קשה שעם קצת פחות עירנות נכנס(תשאלו את קליימן)

אז עכשיו צריך להלל אותו כי הוא לקח כדור מ 30 מטר?

הביטחון קצת חזר לו תוך כדי משחק, שגם אותו הוא התחיל עם שטות, כרגיל.

אין מה לומר כי לא היה כלום במשחק הזה. לקחנו נקודת דירוג והמשכנו הלאה.

זה שהיה לו משחק שקט לא אומר שהיה לו משחק טוב. היה לו משחק שקט כי הם בקושי הגיעו לרחבה שלנו. הדיפה אחת טובה תיזקף לזכותו באחת הפעמים היחידות שהם כן הגיעו.

חוץ מזה, איגרוף מיותר של כדור גובה שהיה חייב לקלוט בשתי הידיים והמון, אבל המון איבודי כדור שלנו שנבעו מבעיטות סתמיות שלו לצדדים ולאמצע.

אגב, אין לי שום רצון להשמיץ אותו לחינם והלוואי ויגלה יכולת טובה יותר בהמשך. כרגע, לא מספיק טוב.

זה שהיה לו משחק שקט לא אומר שהיה לו משחק טוב. היה לו משחק שקט כי הם בקושי הגיעו לרחבה שלנו. הדיפה אחת טובה תיזקף לזכותו באחת הפעמים היחידות שהם כן הגיעו.

חוץ מזה, איגרוף מיותר של כדור גובה שהיה חייב לקלוט בשתי הידיים והמון, אבל המון איבודי כדור שלנו שנבעו מבעיטות סתמיות שלו לצדדים ולאמצע.

אגב, אין לי שום רצון להשמיץ אותו לחינם והלוואי ויגלה יכולת טובה יותר בהמשך. כרגע, לא מספיק טוב.

יש לך הצעה לשוער (שהוא לא אניימה) עם משחק רגל יותר טוב (תחת לחץ) ?

יש לך הצעה לשוער (שהוא לא אניימה) עם משחק רגל יותר טוב (תחת לחץ) ?

איך העובדה שאין אלטרנטיבה לפאבלו קשורה לעובדה שהוא כרגע פשוט לא מספיק טוב?

אין אלטרנטיבה,זה נכון.אבל זה בסדר לציין שכרגע,הוא פשוט לא זה.גם אתמול,כמו שאמרו פה-חוץ מהצלה אחת,היו לו כמה שטויות שלצערנו נהיו די נורמליות אצלו,מה שגורם לאנשים להגיד שהיה לו משחק טוב.הוא היה סביר,אבל סביר יחסית לחואן פבלו.

מקווה מאוד ורוצה להאמין שהוא ישתפר.כרגע זה לא נראה טוב.

אתמול נתן משחק פרווה. לא הצטיין אבל לא היה צריך להצטיין.

כרגיל-התמהמה ביציאות לכדורי גובה, לא היה החלטי ומשחק הרגל הוא לא משהו שאפשר להאשים אותו בו.

יהיה בסדר גם יחד איתו.

צריך לסיים את השנה בצורה טובה גם יחד איתו בשער.

לא מבין את הקטע שלפעמים הוא בועט בשמאל ולפעמים בימין בעיטות חמש

הלוואי שהשחקני שדה שלנו היו יודעים לבעוט כדור 5 בשתי הרגליים שלהם...חוץ מטבח וזהבי שאר השחקנים לא יכולים אפילו להגיע לשער מ20 מטר בבעיטה ברגל החלשה שלהם

הלוואי שהשחקני שדה שלנו היו יודעים לבעוט כדור 5 בשתי הרגליים שלהם...חוץ מטבח וזהבי שאר השחקנים לא יכולים אפילו להגיע לשער מ20 מטר בבעיטה ברגל החלשה שלהם

שמע, ברצינות-אני לא יודע איך להתייחס למה שכתבת עכשיו.

מאיפה אתה מביא את זה?

אמרתם בעיטות בחימום, אמרתם שיצי.

הכי טוב בזה זה מאה אחוז זהבי.

המפתיע זה טיבי ששם גולים בשמאל.

החלש מכולם זה מאנה שיש לו מושג 0

100% צודק לגבי טיבי

הבן אדם (פחח) מביא טילים עם שמאל לחיבורים

פח אשפה. ציפיתי ממנו ליותר, כנראה שכשאתה משחק 15 שנה בקבוצות תחתית זה דובק בך, והוא לא מסוגל להסתגל. שחרור כדור איטי, משיכת זמן, יציאות חסרות אחריות כי הוא כנראה התרגל לא לסמוך על ההגנות החלשות שהיו לו. רציתי לכתוב גם משחק רגל רע למתפרצות, וזה יצא מהרשימה כי ביחס לאניימה זה לא הוגן, אבל הוא באמת חלש גם בזה.

פח אשפה. ציפיתי ממנו ליותר, כנראה שכשאתה משחק 15 שנה בקבוצות תחתית זה דובק בך, והוא לא מסוגל להסתגל. שחרור כדור איטי, משיכת זמן, יציאות חסרות אחריות כי הוא כנראה התרגל לא לסמוך על ההגנות החלשות שהיו לו. רציתי לכתוב גם משחק רגל רע למתפרצות, וזה יצא מהרשימה כי ביחס לאניימה זה לא הוגן, אבל הוא באמת חלש גם בזה.

גם קרלוס שיחק במשך רוב הקריירה שלו בקבוצות קטנות. אפשר לומר עליו מילה רעה?

אני לא חושב שזה משנה כל כך איפה הוא שיחק, אבל העובדה נשארת בעינה - עד היום (19 משחקים) הוא לא הותיר רושם.

בניגוד לשחקנים כמו גורי או ארנשואו, הוא לא יעזוב בינואר לדעתי, כי למצוא שוער באמצע העונה זה לא פשוט, ככה שאני מקווה שהוא ישתפר עם הזמן, כי כנראה שהחתונה הזאת תימשך לפחות עד לסוף העונה.

זהבי הכי טוב טין על זה ויכוח אבל קרלוס דווקא אותי הפתיע לטובה כי נראה שאין לו טכניקה גבוהה.

לדעתי החלש מכולם הוא איינבינדר. יש לו בעיטה זוועתית

גם קרלוס שיחק במשך רוב הקריירה שלו בקבוצות קטנות. אפשר לומר עליו מילה רעה?

אני לא חושב שזה משנה כל כך איפה הוא שיחק, אבל העובדה נשארת בעינה - עד היום (19 משחקים) הוא לא הותיר רושם.

בניגוד לשחקנים כמו גורי או ארנשואו, הוא לא יעזוב בינואר לדעתי, כי למצוא שוער באמצע העונה זה לא פשוט, ככה שאני מקווה שהוא ישתפר עם הזמן, כי כנראה שהחתונה הזאת תימשך לפחות עד לסוף העונה.

איפה כתבתי שזה תקף לכל מי ששיחק בקבוצות תחתית? כתבתי שהוא ספציפית לא הסתגל. למה לא לקרוא וישר להגיב?