Jump to content

חואן פאבלו קולינאס

maynard_prica

Recommended Posts

די, באמת נמאס כבר. עוד משחק חלש לרפטואר. יציאות הזויות, לא יוצא כשצריך ויוצא ארבעים מטר מהשער כשקרלוס כבר עם הכדור ברגל. משחק רגל נוראי, קבלת החלטות לא מובנת, מבולבל תמידית בעבודת הרגליים. והכי חמור, משרה חוסר שקט על כל ההגנה. היציאה ההזויה שלו בסוף המשחק יכלה, שוב, להחזיר את היריב שלנו למשחק משום מקום, שוב.

הגיע הזמן לתת לברק לוי הזדמנות, מי יודע , אולי נרוויח שוער לשנים הקרובות וכך נפנה מקום של זר לעמדה נחוצה יותר, מ ג ן. י מ נ י למשל!

די כבר בחייאת ראבק, הייתה לו יציאה אחת לא במקום, וזה בגלל שאין לו ביטחון בשיט.

אבל הוא שוער פי 20 יותר טוב מברק לוי (עם כל הכבוד) , לא סתם הוא שיחק בליגה הספרדית, הוא לא ליצן, הוא יהיה השוער הבכיר שלכם לעונה הקרובה(והלוואי גם לבאות)

אז תפסיקו להיות צמאי דם ופשוט תנו לו לחזור לעצמו. אנשים יאכלו פה הרבה כובעים.

צריכים לשקול היטב אם להוריד אותו לספסל, כי ברגע שעושים מעשה כזה לדעתי זה צריך להימשך עד סוף העונה (לא משחקים עם ביטחון של שוער ואם כבר הוא יורד לספסל זה צריך להיות לצמיתות לטעמי) ואז אפשר לחתוך אותו בינואר בשביל לפנות מקום של זר וחנצ'ינסקי יהיה השוער השני.

די כבר בחייאת ראבק, הייתה לו יציאה אחת לא במקום, וזה בגלל שאין לו ביטחון בשיט.

אבל הוא שוער פי 20 יותר טוב מברק לוי (עם כל הכבוד) , לא סתם הוא שיחק בליגה הספרדית, הוא לא ליצן, הוא יהיה השוער הבכיר שלכם לעונה הקרובה(והלוואי גם לבאות)

אז תפסיקו להיות צמאי דם ופשוט תנו לו לחזור לעצמו. אנשים יאכלו פה הרבה כובעים.

אתה כותב את זה כאילו מדובר במשחק הראשון שהוא עושה טעויות

מתחילת העונה הוא גורם לנו דפיקות לב עם היציאות ההזויות שלו, ובמשחקים האחרונים אנחנו גם מקבלים גולים באשמתו על בסיס קבוע.

חוסר ביטחון קורה לתקופה מסוימת

כבר חודש שלם משחק משחק הוא עושה טעות של גול

זה לא חוסר ביטחון זה חוסר יכולת

וחוץ מזה שאתה מביא שוער כזה מבוגר בעל נסיון כזה גדול אתה מצפה בדיוק לזה שבגלל הנסיון שלו הוא לא יתן לחוסר הביטחון הזה להשפיע עליו

בנתיים הוא מדרדר את כל ההגנה ביחד איתו

אתה כותב את זה כאילו מדובר במשחק הראשון שהוא עושה טעויות

מתחילת העונה הוא גורם לנו דפיקות לב עם היציאות ההזויות שלו, ובמשחקים האחרונים אנחנו גם מקבלים גולים באשמתו על בסיס קבוע.

בשיא הרצינות - שורה בהתחלה היה נראה הרבה יותר גרוע ממה שפאבלו מראה כרגע, אבל שורה קיבל ביטחון מהמערכת ונהפך לאגדה.

נכון, זה לא המשחק החלש הראשון של פאבלו מאז שהוא הגיע למכבי, ויש כמה נקודות עליו.

אבל בוא נשפוט אותו בסוף העונה, אם בסוף העונה הוא יהיה כ״כ רע, אז זה לגיטימי לקרוא לו ליצן. עד אז? תמיכה,תמיכה,תמיכה.

הקשרים של הפועל חיפה עשו לנו היום צחוק מההגנה והכניסו שם כדורי עומר שמול שוער קצת פחות עירני היו נגמרים בשלישיה.

אבל קולינאס קלט את כל מסירות העומק האלו ויצא מוקדם להרחיק את הכדורים (ביחוד במחצית הראשונה שהחלוץ כבר הגיע לכדור אבל הוא לקח לו אותו).

אתם רוצים למצוא נקודה שלילית מהמשחק היום? חפשו אותה בשני הבלמים שהיו רחוקים ממיטבם היום.

נכון היתה לו יציאה גרועה בסוף שלא קרא נכון את מעוף הכדור

אבל ב0-0 לקח 1*1 גדול שניסו להקפיץ מעליו וסך הכל היה בסדר

כל היום אתם חופרים פה על ברק לוי ראינו אותו נגד פורטוגל 4 שערים שאמנם לא אשם בהם ישירות אבל אם פאבלו היה מקבל את הגולים האלה היו הורגים אותו פה בפורום

מעניין אותי אם אנשים חושבים שזה מקצועי מה שהם אומרים או שהם פשוט אימפולסיביים.

מי שאומר שקולניאס היה גרוע אז שיצפה בשידור החוזר ויראה כמה מצבים הוא הציל לנו.

יש לקולניאס בעיה, להוריד אותו לספסל זה בדיחה שעלולה לערער את הביטחון של הקבוצה.

בלי שום קשר אליכם סוזה לא באמת יחליף אותו וטוב שכך, אם הטעויות של פבלו ימשיכו ובסופו של דבר יחליטו להחליף אותו בברק ההחלטה תצטרך להיות סופית ועד סוף העונה...

מעניין אותי אם אנשים חושבים שזה מקצועי מה שהם אומרים או שהם פשוט אימפולסיביים.

מי שאומר שקולניאס היה גרוע אז שיצפה בשידור החוזר ויראה כמה מצבים הוא הציל לנו.

יש לקולניאס בעיה, להוריד אותו לספסל זה בדיחה שעלולה לערער את הביטחון של הקבוצה.

בלי שום קשר אליכם סוזה לא באמת יחליף אותו וטוב שכך, אם הטעויות של פבלו ימשיכו ובסופו של דבר יחליטו להחליף אותו בברק ההחלטה תצטרך להיות סופית ועד סוף העונה...

היה סביר היום.

לדעתי, שוער גדול באמת לא חוטף את השער הזה (כדור שמסתובב לך מתחת לאף בתוך רחבת החמש במשך שלוש שניות), אבל היו לו גם כמה יציאות טובות.

לגפני, רק בגלל שכתבת שזה מעניין אותך, אני באמת חושב או למחות מתיימר לחשוב בצורה מקצועית.

בנושא אחר כתבתי שזה ראוי ואף לגיטימי להביע דיעה פסימית. האווירה שנוצרת בפורום היא ״ דברו רק טוב יהיה רק טוב״ שזה סבבה לגמרי, אבל בינינו, כשכולנו יודעים שכולנו רוצים בטובת מכבי, לגיטימי להחליף דיעות.

וזה לא שאני מחסידי ברק לוי, אני פשוט חושב שקולינאס לא יותר טוב ממנו. וזר צריך להיות טוב יותר מהישראלי שמתחרה איתו על העמדה. כנ״ל לגבי מאנה.

אני מקבל צרבת מלראות את היציאות האלה כמו שהוא עשה בסוף. אם זה היה מנג'ר אז היה לו PPM "יוצא מחוץ לרחבה ותופס אוויר פעם במשחק".

אני מקווה שזה עניין של ביטחון וכושר ושזה משהו שיתייצב בהמשך, כי שוער רע הוא לא יכול להיות.

אם זה היה מנג'ר אז היה לו PPM "יוצא מחוץ לרחבה ותופס אוויר פעם במשחק".

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

בשיא הרצינות - שורה בהתחלה היה נראה הרבה יותר גרוע ממה שפאבלו מראה כרגע, אבל שורה קיבל ביטחון מהמערכת ונהפך לאגדה.

נכון, זה לא המשחק החלש הראשון של פאבלו מאז שהוא הגיע למכבי, ויש כמה נקודות עליו.

אבל בוא נשפוט אותו בסוף העונה, אם בסוף העונה הוא יהיה כ״כ רע, אז זה לגיטימי לקרוא לו ליצן. עד אז? תמיכה,תמיכה,תמיכה.

א-, באיזה גיל שורה הגיע? ובן כמה קולינאס? כי לא נראה לי שקולינאס יהיה האגדה שלנו ב12 שנים הקרובות.

ב) זה שזה קרה לשורה לא אומר שלכל זר מגיע 1000 צאנסים.