Jump to content

גל אלברמן

itanar

Recommended Posts

רק אני מעדיף את מיטרוביץ ?

רק אני חושב שהם צריכים לשחק ביחד?

עם איך שראדי נראה - מיטרוביץ' עדיף עליו.

לדעתי צריך לתת צאנס לשלישיית קישור של גל, ניקולה וערן.

גל מביא את המימד האחראי, השקט ועושה עבודת הגנה מעולה.

ניקולה מנהל את המשחק בצורה חכמה, לדעתי הוא מנהל יותר טוב מדן וראדי, ראינו שהוא יודע לבעוט ואי אפשר להתעלם מכדורי העומק.. אני בכלל חושב שיותר מתאים לו לשחק כקשר אמצע כמו מהראן ודן לנוכח היכולת ההגנתית הבינונית שלו.

שילוב של ביטחון הגנתי שמביא גל ושל ניהול המשחק והדחיפה קדימה של ניקולה יכול להיות מעניין.

אין ספק, אבל גם אפשר שדן יישחק במקום ניקולה כשלסוזה מתחשק לעשות רוטציות.

בינתיים (לפי הכושר של ראדי) מה שציינת אמור להיות האידאל.

הביקורות לאלברמן הגיעו כשהוא שיחק בתפקיד יותר התקפי הקישור שנה שעברה, כששם הוא לא יכול להביא את היכולות שלו.

כשהוא בקישור האחורי, כשלפניו יש 2 שעושים את העבודה ההתקפית והוא לא צריך לדאוג לזה, אז אנחנו רואים מה הוא שווה.

הביקורות לאלברמן הגיעו כשהוא שיחק בתפקיד יותר התקפי הקישור שנה שעברה, כששם הוא לא יכול להביא את היכולות שלו.

כשהוא בקישור האחורי, כשלפניו יש 2 שעושים את העבודה ההתקפית והוא לא צריך לדאוג לזה, אז אנחנו רואים מה הוא שווה.

אתה מתכוון למתי ששיחקנו בהרכב של אלברמן אבו זייד וראדי?

בעיקרון אתה צודק שזה היה הרכב לא נכון, אבל אסור לשכוח שאלברמן בבית"ר היה מסיים עם 5-8 שערים בעונה בערך.

ואת האנטי לאלברמן אנשים כאן פיתחו עוד הרבה לפני שנה שעברה.

אני חושב ששילוב של גל וניקו במשחקים בליגה האירופית ובמשחקים בהם צריכים לתת יותר מאמץ במרכז השדה יכול להיות נהדר.

בכל משחק אחר, אני אישית מעדיף שילוב של אינבינדר וניקו.

בקיצור מפה לשם 2 הקשרים שהגיעו הקיץ מתגלים כשחקנים מצוינים, מאד מתקרבים ברמתם לאלבראדי של השנה שעברה, ופתרום אפשר להרכיב 3-4 חוליות קישור שונות בלי לראות ירידה גדולה ביכולת. שנה שעברה היינו קצת תלויים בראדי.

רק שדן ישפר את הסיומת ושראדי יחזור לכושר של עונה שעברה. ואז בכלל דבש.

בקיצור מפה לשם 2 הקשרים שהגיעו הקיץ מתגלים כשחקנים מצוינים, מאד מתקרבים ברמתם לאלבראדי של השנה שעברה, ופתרום אפשר להרכיב 3-4 חוליות קישור שונות בלי לראות ירידה גדולה ביכולת. שנה שעברה היינו קצת תלויים בראדי.

רק שדן ישפר את הסיומת ושראדי יחזור לכושר של עונה שעברה. ואז בכלל דבש.

מפתיע, אז אתה אומר שהם לא מיותרים וג'ורדי וסוסה צדקו?

איזה קטע, מי היה מאמין שהם מבינים יותר מגדולי הפורום.

שראדי יחזור כבר לעצמו... אחד המוסרים הטובים בליגה,

אם יש מתפרצת, אני רוצה שראדי יוביל אותה (חוץ מזהבי), הוא יודע לתת את הפס המדויק בדיוק למי שצריך ולאן שצריך.

אתה מתכוון למתי ששיחקנו בהרכב של אלברמן אבו זייד וראדי?

בעיקרון אתה צודק שזה היה הרכב לא נכון, אבל אסור לשכוח שאלברמן בבית"ר היה מסיים עם 5-8 שערים בעונה בערך.

ואת האנטי לאלברמן אנשים כאן פיתחו עוד הרבה לפני שנה שעברה.

זה יותר קרוב לממוצע של 4 שערים בעונה אבל יש משהו במה שתה אומר.

ישים גולעם או לא הוא תמיד יהיה מספר1 על המגרש.

זה הבעיה של אלברמן התקפית- הכמעט. כמעט גול, כמעט טוב בהתקפה. אני אוהב אותו והוא רוב הזמן מעולה בהגנה אבל מכבי כקבוצה ששולטת ושתי רמות מעל כל הליגה צריכה שגם יתן גולים מידי פעם ויהיה טוב התקפית.

אלברמן הוא על תקן בעל הבית מאחור, התפקיד שלו לא להבקיע גולים, אלא לעשות עבודה שחורה ולתת לשחקנים כמו ראדי\מיטרוביץ'\אייבינדר\זהבי או שחקן אחר לפרוץ קדימה , כי הם עושים את העבודה טוב ממנו בחלק הזה של המגרש, אין מה לעשות

אלברמן של בית"ר היה מהיר יותר וידוע שיכל לעשות את 2 העבודות במגרש, אבל הוים אלברמן הוא על תקן גרזן במגרש והתפקיד שלו לנהל את החלק האחורי

לדעתי צריך לתת צאנס לשלישיית קישור של גל, ניקולה וערן.

גל מביא את המימד האחראי, השקט ועושה עבודת הגנה מעולה.

ניקולה מנהל את המשחק בצורה חכמה, לדעתי הוא מנהל יותר טוב מדן וראדי, ראינו שהוא יודע לבעוט ואי אפשר להתעלם מכדורי העומק.. אני בכלל חושב שיותר מתאים לו לשחק כקשר אמצע כמו מהראן ודן לנוכח היכולת ההגנתית הבינונית שלו.

שילוב של ביטחון הגנתי שמביא גל ושל ניהול המשחק והדחיפה קדימה של ניקולה יכול להיות מעניין.

הגנתי מידי זה צריכה להיות השלישיה שמגיעים כאנדרדוג

אלברמן הוא על תקן בעל הבית מאחור, התפקיד שלו לא להבקיע גולים, אלא לעשות עבודה שחורה ולתת לשחקנים כמו ראדי\מיטרוביץ'\אייבינדר\זהבי או שחקן אחר לפרוץ קדימה , כי הם עושים את העבודה טוב ממנו בחלק הזה של המגרש, אין מה לעשות

אלברמן של בית"ר היה מהיר יותר וידוע שיכל לעשות את 2 העבודות במגרש, אבל הוים אלברמן הוא על תקן גרזן במגרש והתפקיד שלו לנהל את החלק האחורי

בלי להוריד שום דבר ממשחק ענק שלו, אין כזה דבר יותר זה נגמר לפני עשר שנים.

רק שימשיך ככה.

הגנתי מידי זה צריכה להיות השלישיה שמגיעים כאנדרדוג

אני לא מסכים איתך, לטעמי מיטרוביץ לא פחות התקפי מאיינבינדר, ובטח אם יתנו לו הוראה לשחק יותר למעלה ולא כקשר הגנתי כמו ששיחק ברוב המשחקים עד עכשיו.

(שוב אני מזכיר שלדעתי מתאים לו הרבה יותר קשר אמצע ולא קשר הגנתי כי היכולת ההגנתית שלו היא לא מספיקה לקשר אחורי).

בכל מקרה נהיה חכמים יותר אחרי שנראה אותם משחקים ביחד ואז נסיק מסקנות.