Jump to content

גל אלברמן

itanar

Recommended Posts

השחקן הכי טוב על המגרש יחד עם קרלוס היום.

אני הייתי ממתנגדי אלברמן עונה שעברה, אפשר לומר קוסטאי, אבל העונה הוא פשוט גרזן מפחיד, לא עושה טעיות בכלל ונותן אחלה מסירות שבעולם.

כיף לראות אותו.

גם בכושר מטורף. אם הוא לא פותח ביום חמישי זה כבר לא מקצועי בעליל. דווקא מיטרוביץ שהתחיל בכושר טוב נחלש במשחקים האחרונים.

נכון להיום זה גם ועוד 10.

הוכיח את עצמו היום (לא שהוא צריך, אבל שאתה נמצא ברוטציה שגורמת לך להיעדר משני משחקים ואז לבוא ולתת משחק טוב זה מאוד קשה, כל הכבוד...

הגרזן הכי טוב שלנו, אבל אני עדין חושב שהנקודות שהפסדנו מול פ"ת זה אך ורק בגלל ניצול מצבים גרוע שלנו, אנחנו עושים הכל נכון עד שמגיעים לשער..........

בלי קשר, אלברמן פשוט מנהיג ובעל בית חייב לפתוח ליד מיטרוביץ' וראדי בקישור

מיטרוביץ רמה מעליו בניהול המשחק והובלת הכדור קדימה- לעומת זאת גל אחראי יותר ומתואם נהדר עם הרביעייה ההגנתית.

לפאולו יש שני שחקנים על אותה העמדה עם אופי משחק שונה לחלוטין ויש לו את הפריבילגיה להרכיב אותם בהתאם לטקטיקה הנתונה.

משחק לא רע שהתבטא בכמה מסירות עומק נהדרות וכרגיל יחד עם חילוצי כדור טובים. מעט התאכזבתי מהכאוס שהיה בקישור באמצע המחצית השנייה אבל רוב הטענות בנושא צריכות להיות מכוונות לראדי.

משחק טוב

השחקן הכי טוב על המגרש יחד עם קרלוס היום.

אני הייתי ממתנגדי אלברמן עונה שעברה, אפשר לומר קוסטאי, אבל העונה הוא פשוט גרזן מפחיד, לא עושה טעיות בכלל ונותן אחלה מסירות שבעולם.

כיף לראות אותו.

שני ושלישי, ברק ראשון.

הגנתית מעולה, חילוצי כדור כמו שרק הוא יודע.

התקפית לא להיט.

לא להיט, אבל לחץ שלו בחצי של היריב מסדר לנו מצבים מצויינים, כמו ששסידר לטל בן חיים במחצית הראשונה..

וגם סוף סוף הוא בעט טוב לשער היום..הגיע הזמן

לדעתי צריך לתת צאנס לשלישיית קישור של גל, ניקולה וערן.

גל מביא את המימד האחראי, השקט ועושה עבודת הגנה מעולה.

ניקולה מנהל את המשחק בצורה חכמה, לדעתי הוא מנהל יותר טוב מדן וראדי, ראינו שהוא יודע לבעוט ואי אפשר להתעלם מכדורי העומק.. אני בכלל חושב שיותר מתאים לו לשחק כקשר אמצע כמו מהראן ודן לנוכח היכולת ההגנתית הבינונית שלו.

שילוב של ביטחון הגנתי שמביא גל ושל ניהול המשחק והדחיפה קדימה של ניקולה יכול להיות מעניין.