Jump to content

תקשורת הספורט נגד מכבי ת"א

michael_maccabi

Recommended Posts

שלמה שרף, מאמן נבחרת לשעבר, שיבח את אלישע לוי על טעות טקטית מטומטמת ביותר, שהיא ויתור מלא על מרכז המגרש, כאשר אחרי ההרחקה הוציא קשר מהקישור הדליל גם ככה של הקבוצה שלו, והכניס קשר/בלם, וכל זה מול קבוצה עדיפה בהרבה.

זה מסכם את רמת תקשורת הספורט בישראל.

ויונתן כהן לא שונא מכבי, או כל קבוצה אחרת. הוא פריק של כדורגל ישראלי ברמה פסיכית.

הכל פרוטקציות ...

שליימה> יובל נעים > פרימו .. יד לוחצת יד.. כל עוד זה נגד מכבי - אלישע יקבל כמה שורות בשביל להפחית מסוזה.

גם יונתן כהן שונא מוות את מכבי. הוא נראה לי אוהד של הפו' י-ם בכלל.. פלצן.. גם עמיחי שפיגלר טרומבון קשקשן ורוצה שמכבי תמעד..

--

בקיצור- צריכים להתגייס מס' כתבים איכותיים - ולהתחיל לכתוב טורים, מאמרים (יש פה כמה טובים) ..

ולהתחיל להתעיל קשרים בערוצים השונים.

>> "ואז יהיה פה מהפך" ... ?! גם במגרש וגם לטהר את התקשורת !

לא יכול לראות את שרון פרי. יש לה אובססיה למכבי משהו לא נורמלי, תמיד מנסה לגמד אותנו, אבל הפעם היא בכלל משקרת לעצמה.

היא פשוט לומדת מ"הטובים ביותר" בתקשורת, היא לא מבינה כלום בכדורגל. היא הבינה שמי שמקבל במה ולגטימציה זה מי שיוצא נגד מכבי וגם היא זורמת על הגל הזה.

סתם עוד כלום ושום דבר בתקשורת, פשוט הפעם צבוע בבלונד.

טיוטה מניוקאסל כבש גול דומה לשל יצחקי כששחקן אחר עמד אחריי קו ההגנה והשער נפסל לא בצדק בכלל. ראיינו איזה בכיר באיגוד השופטים והוא אמר שחוק הנבדל הפסיבי כבר לא קיים

מה אתם מתעצבנים מזה ?

זה כל הכיף.. הדבר שהכי חיכיתי לו זה לשמוע את הבכי שלהם

על השופט ,שיטת המשחק של אלישע או הזלזול של סוזה.

פרימו , פרי , שרף או מי שזה לא יהיה מתפוצצים עכשיו,

אנחנו נתפסים העשירים,הרעים,המתנשאים עם הסוזות והזהבים שלנו

מול אלישע והקסדה,ברדה הצנוע והגמלים שלהם,

ברור שהרבה יותר מעניין להם שנפסיד אבל מכבי באה אתמול ותוך 5 דקות הבקיעה,

הגיעה 4 פעמים לרחבה, סחטה אדום, סחטה פנדל (ועוד אחד שלדעתי היה ולא נשרק) וסיימה את הסיפור..

גם ב96 הגדולה היינו ''יעילים ומשעממים'' מול חיפה האטרקטיבית ואז

נימני שלח את דווידוביץ' לקרן ואת כול הפרשנים לאכול תלב

different times same shit

להתראות עד העונה הבאה יא שרמוטות

למרות שזה דף ציני ופיקטיבי לא יכלתי למצא ניתוח טוב יותר

נקודה ראשונה: אני לא מוכן לקבל את התירוץ של "היינו בעשרה שחקנים ולכן הפסדנו". ראיתי את אינטר עוברת את ברצלונה בשיאה, בקאמפ נו, כשהיא ב- 10 שחקנים מהדקה ה-20. ראיתי את איטליה עוברת את הולנד בחצי גמר היורו (בהולנד!) כשהיא ב- 10 שחקנים כמעט 120 דקות וגם את הפועל ב"ש ראיתי מנצחת השנה ב- 10 שחקנים. תפסיקו לבכות, ושחקו כבר כדורגל! עובדה, גם ב- 10 שחקנים אפשר היה להתרשם מכמה שחקנים אצל ב"ש. הזרים. כולם פשוט מעולים. אג'ידה, סווארז, פלט (מישהו אמר שהוא לא שחקן, רמז? מקומות 14 ו- 9 בדירוג הפרשנים) ואפילו דניאל הובר שנכנס כמחליף, חתיכת שחקן.

נקודה שניה: "משחק עונה" הוא לא משחק במחזור ה- 20 כשיש עוד 2 מפגשים בין הקבוצות בהמשך. מי שנתן למשחק את התואר הזה, זה בדיוק מי שלא הגיע למשחק אתמול: הישראלים של הפועל ב"ש, משה פרימו ושאר פרשני החצר.

נקודה שלישית: אני יודע שזה לא פופולרי, כי כולנו רצינו משחק צמוד, אבל אנשים - זה פנדל ואדום. גם הגול הראשון חוקי - בן ביטון לקח מזהבי גול עם החזה, זהבי בכלל לא ראה אותו, פשוט פעולה הגנתית גרועה של המגן, עם כל הצער שבדבר. אם כבר, השער של יצחקי היה תוך נבדל של ראדי והשער של פלט (שכמובן לא צולם ע"י ערוץ 1 הנפלאים) הובקע אחרי יד ברורה שלו. ההתעסקות הזו בשיפוט לא תקדם אותנו לשום מקום. נוימן וברקוביץ' מרתיחים את הדעת כשהם טוענים "אפשר לוותר על האדום, זה גומר משחק!" ממש כמו שאמרו "צריך להעביר לרמת גן את המשחק, שתהיה חגיגה!" השאלה מה יותר חשוב, הצגה מדומה או ספורט.

נקודה רביעית: מי שלא שיחק כדורגל אתמול, הוא כל מי שדיבר כל השבוע. גל אראל, דובב גבאי, קובי דג'אני ומאור בוזגלו. הגדיל לעשות גל אראל שסיפר ש"ניצחנו במשחק הקודם את מכבי ת"א כי היינו ראשונים לכל כדור". חמוד, גם במשחק הקודם, וגם היום, לא עברתם את החצי יותר מ-5 פעמים. זה "משחק עונה", שחקו כבר כדורגל. בוזגלו הראה מדוע הוא שחקן מוביל במועדון מפואר אמנם, אבל לא בטופ של הכדורגל הישראלי - פשוט רועדות לו הרגליים במאני טיים. אתמול היו לו 3-4 מצבים נייחים קלאסיים, ושוב, כמו בימים הטובים (NOT) במכבי - הוא לא עבר את הבלם הראשון.

נקודה חמישית: סוזה שוב הפתיע את כולם, כשעלה עם 3 בלמים ו -3 שחקני מרכז שדה חזקים. התוצאה? בליץ משוגע בפתיחה, שער, פנדל, אדום ועוד 2 הזדמנויות ב- 15 הדקות הראשונות. אבל העיקר שאייל ברקוביץ ואיציק זוהר חושבים שההרכב היה הגנתי.

נקודה שישית: הקהלים של שתי הקבוצות אמש הראו שיש עדיין סיכוי לכדורגל הישראלי. מפגן מרשים מאד של עידוד בלתי פוסק, לא אלים ולא מתגרה מצד שני הקהלים, עזרו לספק מופע גדול שהוסיף כבוד לכדורגל הישראלי.

טיפים לסיום:
1. ב"ש: כדאי לכם להסתכל אחורה, הפועל ת"א מתקרבת.
2. זהבי: הכי חלש על המגרש אמש. חייב לחזור למשחק קבוצתי יותר כדי לחזור לעצמו.
3. ברדה: עוד הערה לא פופולרית, אבל מישהו יכול להסביר לי מה זה השטויות האלה, שאני רואה את ברדה משחק בתפקיד של אלברמן? הוא חלוץ מעולה! רצית קשר אחורי? תביא קשר אחורי. לא בשביל זה הביאו אותו והוא פשוט נראה רע.
4. מקווה שיעקב בוזגלו יבין שהוא המנחוס של הבן שלו ויישב בשקט כבר.

בטענה על הנבדל של ראדי בגול של יצחקי.

אם אני זוכר נכון כבר אין דבר כזה נבדל פסיבי.

ועד עכשיו אני לא רואה איפה זהבי עשה עבירה במספרת שהביאה לגול של פריצה.

אחד מסעיפי הנבדל מדבר על הפרעה לשחקן יריב בעמדת נבדל, וראדי עומד מול השוער כך שהוא הסתיר לו לפחות חלק מתנועת הכדור... זה נבדל וזו פחדנות של הקוון בתאכלס, לא משיח.

ואם תסתכל על המספרת של זהבי, תראה שהמגן הימני של באר שבע עושה כאילו הוא נוגח בכדור כשהוא רואה שזהבי מתקרב למספרת, הוא מחפש את הפאול, ולכן שיקול הדעת של השופט שלא בוצע משחק מסוכן היה לדעתי נכון.

רק אתמול הבנתי כמה זה טוב לנו שהתקשורת מתנהגת ככה.

כי בלעדיהם מאוד קל היה להכנס לתרדמת העונה כי על המגרש לא ממש נותנים למכבי תחרות וזה מחלחל גם ליציע וגם לקבוצה.

בתאכלס, מעבר לעצבים הרגעיים וחוסר הפרגון, הם באים לקלל ויוצאים מברכים. מכניסים טירוף גם לקהל וגם למערכת. דווקא הטקטיקה של ההרדמה שעשו לנו בתחילת העונה יותר מסוכנת לנו. מזלנו שהם טיפשים ומתוסכלים מדי בכדי להבין את זה.

הם מאחדים אותנו בזכות זה שהם נותנים לנו תאויב המשותף שהליגה לא יודעת לתת. בלי אויב משותף הדריכות והאחדות יורדת משמעותית. הם נותנים לנו תדבר היחיד שחסר לנו. את האנחנו נגד כולם הזה שגורם לך להיות חדור מטרה. תודה.

מה לא הבנתם?

מ י ש ל א א ו ה ד מ כ ב י ש ו נ א מ כ ב י ! ! !

וכל עוד זה יישאר ככה אני רגוע..

מדויק

ככל ששונאים אותי יותר, ככה אני מרגיש חי יותר.

מכבי זה מועדון שמתחילת דרכו כולם קינאו בו, כולם שנאו אותו. כולם רצו שיכשל.

ככה זה היה תמיד, וככה זה תמיד יהיה. שאתה הכי טוב תמיד יהיו לך אויבים. ורק בגלל זה אתה יודע שמצבך טוב.

הבעיה היא כזו ..

כשהשופט עושה טעות נגד מכבי מחליקים לו את זה ..כשהוא טועה לטובת מכבי שוחטים אותו!

וכשהוא שופט טוב כמו אתמול למשל עדיין הורגים אותו ..

זה יגרום לשופטים להגיע מול מכבי לחוצים שלא משנה מה יקרה הם תמיד יחשבו פעמיים ויפחדו מהתקשורת וממה שיהיה אחרי.

אפילו ההתאחדות לא מגבה את השופט ששפט בסדר גמור!

משיח בינתיים מתמודד לבד מול כל התקשורת אחרי שהורגים אותו על זה ששפט טוב!!!!

אז ב״ש הצליחו להסית את הדיון מההפסד שלהם למנשה משיח והוא הראשון שמראיינים אותו. מסתבר ששלושת השערים שלנו לא חוקיים.

הם בעטו בעיטה אחת! אחת!! למסגרת.

תתכוננו לטעויות שיפוט נגדנו במשחק הבא. חתיכת זבל פרימו.

הבעיה היא כזו ..

כשהשופט עושה טעות נגד מכבי מחליקים לו את זה ..כשהוא טועה לטובת מכבי שוחטים אותו!

וכשהוא שופט טוב כמו אתמול למשל עדיין הורגים אותו ..

זה יגרום לשופטים להגיע מול מכבי לחוצים שלא משנה מה יקרה הם תמיד יחשבו פעמיים ויפחדו מהתקשורת וממה שיהיה אחרי.

אפילו ההתאחדות לא מגבה את השופט ששפט בסדר גמור!

משיח בינתיים מתמודד לבד מול כל התקשורת אחרי שהורגים אותו על זה ששפט טוב!!!!

אכן כן. אתה מתאר פה בעיה חמורה ומהותית שנאלץ להתמודד איתה.

ב"ש מנצלת את התמיכה התקשורתית ואולי הציבורית שיש לה, מפנה אצבע מאשימה לשיפוט וכל פרשני השקל תשעים מביעים תמיכה. אין ספק ששאר שופטי הליגה יושפעו מכך.

במצב כזה כל שופט יודע שכאשר יטעה נגד מכבי אז כאילו לא קרה כלום, יטעה לטובת מכבי ויש מצב שסיים את דרכו כשופט ליגת על העונה..

אבסורד

משה פרימו: "גילוי נאות, אני לא סופר את מכבי תל אביב"

חחחחח

משה פרימו עוד שניה בוכה חחחח

מספר על זה שג'ורדי הורה לאחים שרון לא להשאיר לו מנוי ליציע הכבוד ועכשיו הוא יושב ביציע העיתונאים.

דיבר גם על זה שקיבלו אותו בשלל שירים בכניסה לבלומפילד.

יותר נכון קופמן ואיינשטיין הסתלבטו עליו שקיבלה אותו מקהלה בבלומפילד.

אוווו, פרימו אל תבכהההה, פרימו אל תבכההה פרימו אל תבכהה פרימו אל תבכההההההה

ב102 העלו אוהדי באר שבע לקו והם בתגובה מתבכיינים וטוענים לחוסר מקצוענות מצד השופטים ודורשים שופטים מחו"ל.

איזה בכי, פועלי כל העולם התאחדו.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.