Jump to content

תקשורת הספורט נגד מכבי ת"א

michael_maccabi

Recommended Posts

זה שהיא אוהדת חיפה- ידוע.

זה שהיא לא סובלת אותנו- ידוע.

זה שהיא חושבת שלא הגיע אדום- שתחשוב.

אבל שאיש תקשורת מתבטא בצורה פומבית כזו על שופט - גועל נפש. מותר לבקר, אסור לכתוב ככה כשאתה איש תקשורת. זו דעתי.

אם היא היתה איש תקשורת זה היה בסדר

הבעיה שהיא עובדת בערוץ ה-1

ואנחנו מממנים את השטויות שהיא אומרת

בת זונה היא וכל מי שהגיב לה שם ..!

"זה לא מה שהקהל בא לראות "לא מוציאים אדומים במשחק עונה"

החוקים בישראל מדהימים! הקהל גם לא בא לראות את השחקן הבן זונה הזה עוצר את פריצה ב1על1!!!!!

והקהל גם לא בא לראות 2 שחקנים קוקסינלים נופלים כל שניה מהרוח כדי לקבל מצב נייח..אבל זה בסדר!?

איפה אתה וואן שיעשה הדמיה של קו אחד בשער של יצחקי ..

שמישהו שם יזכיר להם איך הם ניצחו משחק קודם ..

שמישהו יראה להם את הראיון של סוזה אחרי המשחק איך הוא דיבר ..

אולי אלישעל'ה ילמד דבר או שניים.

שופט המשחק מנשה משיח ניתח את ההחלטות השונוית במחלוקת. על הפנדל והאדום: "מבחינתי דקה ראשונה ודקה 90 זה אותו דבר. כששחקן בדרך לשער, והשחקן האחרון מכשיל אותו מאחור, זה כרטיס אדום. אין פה שום מקום לפרשנות. זו מניעת הזדמנות ודאית להבקעת שער, זו החוקה.

"בשער הראשון עמדתי בזווית מצוינת. ראיתי את המספרת של זהבי. לא חשבתי שזה מנע משחקן ההגנה להרחיק את הכדור או לנגוח. כשופט, באותו רגע, לא ראיתי סיבה לשרוק לטובת ההגנה. אנחנו כאוהדים רוצים לראות גולים. באנגליה בכלל לא היו מדברים על זה. אצלנו על כל נגיעה בשחקן שורקים ועוצרים את המשחק. אני נותן לשחקנים לשחק. אני רוצה שהמשחק ישטוף.

"בנוגע לשער השלישי, ניתחנו אחרי המשחק, וראינו שאכן יש שחקן בעמדת נבדל. השאלה היא אם הוא הפריע לאג'ידה. לדעתי לא. עובדה שאג'ידה אפילו לא התלונן, אף אחד לא אמר לי כלום. אני מבין את הטענה של אלישע לוי, אבל אנחנו לקחנו את ההחלטה, שלטענתנו היא נכונה.

"לפני המשחק אמרתי לעצמי שאם יש משהו שהוא ספק - אני לא שורק. ידעתי שאם אני שורק לפנדל, זה אם הוא 100 אחוז. אם אני מוציא אדום, זה אם הוא 100 אחוז".

אומר את מה שברור לכולם חוץ מלכל מיני כאילו עיתונאיות ועיתונאים. גם ההצדקה שלו לשער של פריצה מתקבלת לגמרי - נכון שיש שופטים ששורקים על זה עבירה, אבל ברוב הליגות באירופה לא מתייחסים לזה בכלל. בדיוק כמו שנגד פרנקפורט לא שרקו לעבירה בגול הראשון של זהבי.

מקווה שבאיגוד השופטים יתנו לו גיבוי במקום ללכת על העליהום התקשורתי המסריח הזה.

חח לירן שטראובר הזה בדיחה, לא ראיתי משחק יותר חד צדדי כמשחק עונה מימי חיי, וראיתי כמה וכמה משחקי עונה, הם אפילו לא באותה סקאלה

אומר את מה שברור לכולם חוץ מלכל מיני כאילו עיתונאיות ועיתונאים. גם ההצדקה שלו לשער של פריצה מתקבלת לגמרי - נכון שיש שופטים ששורקים על זה עבירה, אבל ברוב הליגות באירופה לא מתייחסים לזה בכלל. בדיוק כמו שנגד פרנקפורט לא שרקו לעבירה בגול הראשון של זהבי.

מקווה שבאיגוד השופטים יתנו לו גיבוי במקום ללכת על העליהום התקשורתי המסריח הזה.

רק חסר שהוא יגיד שאסור לגעת ביד בכדורגל.

חח לירן שטראובר הזה בדיחה, לא ראיתי משחק יותר חד צדדי כמשחק עונה מימי חיי, וראיתי כמה וכמה משחקי עונה, הם אפילו לא באותה סקאלה

ה4-0 בדרבי שנה שעברה היה בערך באותה רמה.

השיפוט אתמול היה טוב מאוד.

וכל אלה שאומרים ״היה צריך להפעיל שיקול דעת״ - הפעלת שיקול דעת כמובן הייתה באותו מקרה, כי השחקן מנע מצב וודאי לכיבוש שער.

לגבי הנבדל של ראדי בגול של יצחקי יש על מה להתווכח.

מי שקרא ישראל היום, אז כמובן שגם הכתב השני חוץ משלמה שרף הסמרטוט (עודד שלו משהו) גם לכלך והחמיא רק לבאר שבע (חוץ מדור מיכה שמקבל תמיכה מקיר לקיר), בקיצר סמרטוטים, אתמול היה משחק עונה שרק קבוצה אחת השתתפה בו יא מזדיינים ולקבוצה השנייה לא הייתה שום הזדמנות כולל הגול פוקס הזה...

אגב, מראה לאנשים שמרכיבים את תקשורת הספורט בישראל של 2014. גברת שרון פרי:

1904144_10152018480582955_1644795159_n.j

או קיי, אז את חושבת שלא הגיע אדום. החוקה כנראה אומרת אחרת. ניחא.

אבל איש תקשורת, שמנחה את התכנית שקשורה למשחק הכדורגל הראשי בארץ, כותב בפומבי על השופט "בלי שכל". כמה פוסטמה את יכולה להיות? נניח שהוא טעה. מה זו הצורת דיבור הזו שלך?

להפגיז את רשות השידור במיילים , פקסים, טלפונים ועוד - להעיף אותה !

רק פגיעה במשרה של כל הליצנים האלו תגרום לרענון בתקשורת. מינימום - שתקבל אזהרה/נזיפה/טיפ להסתרת יחצון-הרגשות שלה נגד קבוצה X/Y ..

היכן האובייקטיביות בחינוכית !?

זה ערוץ 1, לא הטלויזיה החינוכית בודירוגה...

אני יודע חתול ...

יש לי קשרים עם כמה אנשים שם ...

כתבתי בכוונה 'חינוכית' - שיראה בדיוק לאן ה"חינוך" שלהם מוביל...

אני לא מבין את מכבי, אפשר לפתוח בתוך האתר ערוץ מיוחד של כתבות על מכבי, במקום לתת ראיונות לכל כלי התקשורת, לתת רק לערוץ של מכבי באיטרנט או משהו.

וככה אף אחד לא יוכל להגיד כלום

בטענה על הנבדל של ראדי בגול של יצחקי.

אם אני זוכר נכון כבר אין דבר כזה נבדל פסיבי.

ועד עכשיו אני לא רואה איפה זהבי עשה עבירה במספרת שהביאה לגול של פריצה.

שלמה שרף, מאמן נבחרת לשעבר, שיבח את אלישע לוי על טעות טקטית מטומטמת ביותר, שהיא ויתור מלא על מרכז המגרש, כאשר אחרי ההרחקה הוציא קשר מהקישור הדליל גם ככה של הקבוצה שלו, והכניס קשר/בלם, וכל זה מול קבוצה עדיפה בהרבה.

זה מסכם את רמת תקשורת הספורט בישראל.

ויונתן כהן לא שונא מכבי, או כל קבוצה אחרת. הוא פריק של כדורגל ישראלי ברמה פסיכית.

לא יכול לראות את שרון פרי. יש לה אובססיה למכבי משהו לא נורמלי, תמיד מנסה לגמד אותנו, אבל הפעם היא בכלל משקרת לעצמה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.