Jump to content

תקשורת הספורט נגד מכבי ת"א

michael_maccabi

Recommended Posts

יודע מה? לא רק שאני לא אפרגן להם, אני גם סופר את הימים עד לסוף העונה בידיעה שכל ההזייה הזאת תחלוף, הם יגיעו לאירופה הם יודחו תוך 3 דקות, ויחזרו להיות בש האמיתית- זאת שמזגזגת בין תחתית ללאומית. ואני אוסיף ואומר, אם הקבוצה הזאת הייתה שומרת על מעט צניעות וכבוד, גם השחקנים הבינוניים שלהם וגם הקהל הפאתטי שלהם, הייתי אומר שאפו, מגיע להם, אבל מתחילת העונה הם רק מזיינים את השכל על מכבי ואיך מכבי וכמה מכבי ולמה מכבי ומשיח מכבי ונבוא לנצח את מכבי וניקח אליפות למכבי.

קחו דוגמא מקריית שמונה על איך עושים את זה בסטייל ובפאסון. אפסים. אמן שהמשחק הכתרה שלנו יפול על הראש שלהם.

כל מילה

כל אלה שכותבים שבוזגלו חלש וחכם רק על הקטנות , שנה שעברה הזלתם ריר על אלירן עטר

למרות ששיחק מליון פעם נגד חיפה ולא כבש ובכל הדרבים שלו כבש רק פעם אחת שלא בפנדל אז זה אומר שהוא שחקן לא טוב?

עובדה שהוא מצליח בצרפת ... אהה בעצם הוא לא ...

גדול נגד רמת השרון?!

ראית את המשחק אתמול? עד דקה 60 הייתי בטוח שהוא על הספסל, הבנאדם נגע בכדור פעמיים במשך שעה!!

הגול שלו היה בעיטה אומללה שאם עומד בשער שוער פחות נרקומן זה לא גול בחיים. אבל השוער נרקומן וזה היה גול ואז רמהש התפרקה וזה הכל.

ושאני לא אפתח על דורה הזונה שמשחקת יותר בשכיבה על הדשא מאשר בריצה, על זה אף אחד לא מדבר נכון? אין משחק שהזין הזה לא נופל ברחבה לפחות פעמיים או נותן קטנות מגעילות כשהשופט לא קולט.

בש קבוצה חלשה שאם שופטים עפי יכולת וצורת משחק לא מגיע להם גם מקום 5. לא מבין אנשים שאוכלים את הזבל של התקשורת וחושבים שהם קבוצה, כנראה אתם פשוט לא רואים משחקים שלהם.

לא ראיתי אתמול, אבל ראיתי אותם המון פעמים ואתה צודק, הם משחקים בצורה מאד בינונית. ועדיין, הם מאומנים, מאורגנים ויש להם המון כלים בהתקפה (סוויסה, שהוא החלוץ הרביעי שם, שחקן מצוין לדעתי והוכיח שהוא שווה בליגת העל 12-14 גולים בעונה).

אני גם מסכים איתך שהעונה שלהם עד עכשיו היא הזייה וסטייה סטטיסטית מטורפת. עמוק בפנים אתה אומר - תכף זה יגמר. תכף הסטט' תתיישר. תכף יבוא המשחק שהם לא יקבלו 80 בעיטות חופשיות מסביב לרחבה, ברדה יפצע, בוזגלו יורחק והם יאבדו 8 נקודות בשלושה משחקים. אלא שבינתיים - 23 משחקים בתוך העונה - זה לא קורה, ואוטוטו הם משלימים פה סיבוב מהסרטים. עוד אחד.

מסכים איתך גם ששנה הבאה הם יעופו מאירופה סיבוב 1/2.

מול הפועל ת״א ומכבי חיפה בוסרמיל יש לו סה״כ 4 בישולים, שניים מול כל אחת.

בקרייה הוא לא עשה כלום, בבלומפילד סחט פנדל.

נגדנו בוסרמיל הוא הצהיב לנו שניים או שלושה שחקני הגנה, ללא הצהובים האלה היו מורידים את גבאי והוא לא היה מבקיע את השלישי.

הוא נותן עונה גדולה, אין לי ספק שאם בוזגלו היה מגיע למכבי של היום לפני הפציעות שעבר הוא היה גדל לשחקן ענק.

ברקוביץ' בטור שלו. פחות ממקום ראשון לנבחרת יהיה כישלון.

בטח כי אנחנו נבחרת שעולה כל שנה.

מתחיל להזכיר את מה שהיה שקיבלנו את יוון בבית וכולם היו באופוריה.

פשוט לא לומדים פה כלום בארץ

אתה יודע שזאת בדיחה של משה פרימו ציון 3 נכון?

ברקוביץ' בטור שלו. פחות ממקום ראשון לנבחרת יהיה כישלון.

בטח כי אנחנו נבחרת שעולה כל שנה.

מתחיל להזכיר את מה שהיה שקיבלנו את יוון בבית וכולם היו באופוריה.

פשוט לא לומדים פה כלום בארץ

http://www.one.co.il/Article/229931.html

עם כל הכבוד לוויילס, קפריסין ואנדורה, משחקי החוץ יהיו קשים ואני לא פוסל שהמשחקים האלו לא יהוו מכשול לא פחות גדול מבלגיה ובוסניה.

המשפט הזה נראה כאילו הוא ענה על שאלת תחביר בפסיכומטרי באופן רנדומלי.

אתה יודע שזאת בדיחה של משה פרימו ציון 3 נכון?

אופס טעות שלי. לא שמתי לב ישר הלכתי על הכותרת

ערכתי.

הפרודיה כבר הפכה ליותר אמינה מתקשורת הספורט :)

הכי גומר אותי מה שהוא מסתלבט על האלו שכותבים טורים בפינה בצד

http://www.one.co.il/Article/229931.html

המשפט הזה נראה כאילו הוא ענה על שאלת תחביר בפסיכומטרי באופן רנדומלי.

כמו ילד בכיתה ו שלא למד לחשוב לפני שהוא מתנסח, במקום להשתמש כל פעם במילה ״לא״ עם המילה שקופצת לו לראש, יכל להשתמש פשוט במילה מתאימה יותר. מעציב אותי שאנשים שאמורים לכתוב ״כתבה״ גם אם זה טור דעה, לא יכולים להשקיע 5 דקות כדי להתנסח יותר טוב.

מזל שמעלים אנשים לשידור:

שלומי דורה, תכנית הספורט ברדיו (אינשטיין ושות׳):

״יש למכבי קהל אדיר, מה שהלך אתמול לא רואים בכל יום. הם לבד שווים את הקאמבק״

כמו ילד בכיתה ו שלא למד לחשוב לפני שהוא מתנסח, במקום להשתמש כל פעם במילה ״לא״ עם המילה שקופצת לו לראש, יכל להשתמש פשוט במילה מתאימה יותר. מעציב אותי שאנשים שאמורים לכתוב ״כתבה״ גם אם זה טור דעה, לא יכולים להשקיע 5 דקות כדי להתנסח יותר טוב.

"לכתוב" - אייל ברקוביץ לא באמת כותב. כלומר, הוא לא יושב מול המחשב, פותח וורד, כותב ושולח במייל לעורך. מישהו באתר מתקשר אליו, הוא מדבר 5 דקות, השני מתמלל והנה לך טור דעה. כשגם זה שמתמלל אדיוט וכשאין מחלקת הגהה, אין מי שיתן את הדעת על המשפטים האלה.

"לכתוב" - אייל ברקוביץ לא באמת כותב. כלומר, הוא לא יושב מול המחשב, פותח וורד, כותב ושולח במייל לעורך. מישהו באתר מתקשר אליו, הוא מדבר 5 דקות, השני מתמלל והנה לך טור דעה. כשגם זה שמתמלל אדיוט וכשאין מחלקת הגהה, אין מי שיתן את הדעת על המשפטים האלה.

זה אגב מה שקורה ב90% (ואני מפרגן לכותבים, זה יותר קרוב ל100 אחוז לדעתי) מטורי הדעה בתקשורת.

כשאתה רואה את שייע פייגנבוים, בן אדם שלא מסוגל להגיד משפט תקני בעברית, כותב לך טור ברמה של תזה בתואר בפילוסופיה, הכל ברור.

פנינים מהרדיו:

פרימו: "רפי דהאן יותר טוב מגל אלברמן"

ברקוביץ': "מכבי לא נותנת הצגות, האוהדים לא מזדהים עם הקבוצה"

וכמובן עוד קשקושים של ברקו על הרוטציה

שרון פרי בעוד סטטוס אתמול:

משחק גדול בנתניה!! חבל שהפועל חיפה לא לקחה פה שלוש נקודות אבל גם תיקו בחוץ זה הישג!! קאלה היה ענק!!! והכי חשוב יש חמצן לליגה!!

היא לא אוהדת של מכבי חיפה?

שרון פרי בעוד סטטוס אתמול:

משחק גדול בנתניה!! חבל שהפועל חיפה לא לקחה פה שלוש נקודות אבל גם תיקו בחוץ זה הישג!! קאלה היה ענק!!! והכי חשוב יש חמצן לליגה!!

פתטית.

לאיזה מצב גרוע בשוערים הגענו אם הם אומרים שקאלה ועמוס צריכים להיות שוערי נבחרת

מי מחלק להם את הסמים

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.