Jump to content

תקשורת הספורט נגד מכבי ת"א

michael_maccabi

Recommended Posts

איציק זוהר: "למכבי אין שיטה מתחילת העונה, ב"ש הטובה בארץ."

הרמה פה פשוט מצחיקה.

כל עוד לא שגיא כהן אומר את הדברים אז על האשך האמצעי שלי.

מי ישמע....איציק זוהר. הוא סותר את עצמו אחת לחודש לפחות.

עשו לכם טובה.

תדליקו אחת הטלוויזיה ממש שניה לפני השריקה וכבו אותה בסיום.

את המשחק עצמו תראו בלי סאונד.

ופתאום תראו איך הדעה שלכם שונה.

http://sport2.thepost.co.il/content/94994

נראה כי הדס גרינברג יודעת טוב יותר גם מההנהלה במכבי לשם מה הובא סוזה. אף אחד לא יצליח לבלבל אותה, גם לא ההצהרות של ג'ורדי קרוייף בתחילת העונה שלא יביאו חיזוק רק בשביל אירופה, וגם לא סוזה עצמו שהבהיר במהלך העונה שהליגה יותר חשובה מאירופה (http://www.one.co.il/Article/224641.html).

סוזה לא הובא לצהובים בכדי לקחת אליפות, כי עם המיליונים והסגל העמוק והאיכותי שקיים בקרית שלום, גם מאמן ישראלי עם פחות ניסיון היה עושה זאת.

הלכה רחוק מדי. פרימו ויובל נעים לוקחים אליפות מהבית עם ווטסאפ.

אין ספק שמאמן ישראלי עם פחות ניסיון היה מביא אליפות, כמו שההיסטוריה מלמדת.

לדוגמא, אבי נמני ויוסי מזרחי עם מסע רכש של 13 שחקנים בקיץ ותקציב של מעל 100 מיליון שקל.

לדוגמא, מוטי איווניר הפחות מנוסה, שנהנה מתקציב זהה.

אין ספק. בואי נתחיל למנות אותם.

האמת, הדסי, שזה התחיל מול גיורי ההונגרית. והאמת שאם מסתכלים על העבר של המועדון, אין לנו זכות לפסול קבוצות כמו גיורי ולהתעלם מהיותן מבחן ראשון באירופה. אבל מבחנים שעברנו לא מתאימים לאג'נדה.

הודחנו מול באזל ונפלנו לליגה האירופית. האם מדובר ב"מבחן אמת בו סוזה פשוט נכשל"? באמת?

וואו, רגע רגע. רשימת מבחני האמת מתחילה בבאזל, ואז קופצת לאשדוד בגביע?

מכבי חיפה בקריית אליעזר זה לא מבחן? דרבי זה לא מבחן? מכבי חיפה בבלומפילד זה לא מבחן? הפועל ב"ש זה לא מבחן? פרנקפורט, בורדו וניקוסיה זה לא מבחן?

סכנין, קריית שמונה, בית"ר והפועל חיפה זה לא מבחן? 23 מחזורי ליגה הם לא מבחן?

ושוב הדס גרינברג המסכנה שלנו לוקה באיבוד זיכרון לטווח קצר. הדסי, נעזור לך להשלים את הפערים. היו עוד כמה מבחנים בדרך שאיבדת.

בין באזל לבאזל, מכבי עברה עוד 6 מבחני אמת באירופה. נכון, מבחנים שכנראה כל מאמן ישראלי עם פחות ניסיון היה צולח אותם בקלות, אבל בכל זאת.

3 נצחונות ו2 תוצאות תיקו ב6 משחקים בשלב הבתים באירופה. אבל אלה לא מבחנים, את אדון סוזה לא הביאו בשביל שיעבור את שלב הבתים בליגה האירופית. הלו, פה זה ישראל. אנחנו רגילים לסטנדרט מסויים של הצלחות.

בין לבין הרוטציה הזו גם סידרה העפלה באירופה ו57 מתוך 69 נקודות אפשריות בליגה. אבל זה לא ראוי לציון. הרוטציה התפוצצה לכולנו בפרצוף!

רבותיי, לא ההדחה של הפועל מול פאנדורי, לא העובדה שבדרך לשלב הבתים חיפה ניצחה פעם אחת מתוך שלושה משחקי חוץ (היריבות: חזאר לנקראן, ונטספילס, אסטרה), וחלילה לא העובדה שאותה חיפה רשמה ניצחון אחד באותו שלב בתים - במחזור האחרון. מול שחטאר קרגאנדי. בבית.

ההדחה של מכבי ת"א ב32 האחרונות בליגה האירופית מול פ.צ. באזל היא הכישלון הגדול האמיתי.

שלושה שחקני הרכב.

זומר פתח בכל המשחקים של באזל בליגה.

מארק סוחי פתח בכל המשחקים מאז שהגיע.

אייטי פתח ב13 מתוך 23 (מתוך 22 בעיקרון, כי היה מושעה פעם אחת בגלל צבירת צהובים) משחקים של באזל בליגה. נכנס בשניים נוספים כמחליף.

ספארי פתח ב14 מתוך 23 משחקים של באזל בליגה. פתח גם ב3 משחקים בליגת האלופות.

סריי דיה אמנם פתח רק ב10 משחקי ליגה, אבל פתח גם ב4 משחקים בליגת האלופות.

אל נני פתח ב15 משחקי ליגה ונכנס ב6 נוספים כמחליף. פתח גם פעמיים בליגת האלופות ונכנס פעם אחת כמחליף.

טאולנט צ'אקה פתח ב16 משחקי ליגה ונכנס ב3 כמחליף. שותף בכל המשחקים בליגת האלופות, כולל 4 הופעות בהרכב הפותח.

נשארים 4 שחקנים - סיו, דלגאדו, סאורו ודגן, שהם באמת שחקני הרכב שני. שניים מהם, אגב, הוחלפו במהלך המשחק.

אם כך, הדסי, לא רק שעושה רושם שיש לך בעיות זיכרון, נראה גם שאת שקרנית.

במילים אחרות: באזל לא אחת מאריות אירופה - ולכן, מכבי הייתה חייבת לעבור אותה.

מש"ל.

כן, קראתם נכון. גולדהאר החתים את סוזה בשביל שיעבור את באזל בשלב 32 האחרונות של אירופה. בשביל המשחק הזה הוא הגיע.

והעובדה שגולדהאר הגיע לצפות היא ההוכחה.

...שחזר מפציעה.

נכון מאוד. העפלה שנייה בהיסטוריה עם הופעות גדולות בשלב הבתים של הליגה האירופית (כשהפעם הקודמת נגמרה עם 0 נצחונות ו4 הפסדים) והעפלה היסטורית לשלב הנוקאאוט הן לא שידרוג. אנחנו רגילים לזה כל שנה.

גברת גרינברג, מכבי אכן נמצאת מרחק נקודה אחת בלבד מהשנייה בטבלה (ומשחק חסר, אבל למי אכפת).

רוצה שנגלה לך סוד? אבל אל תספרי לאף אחד. הפער המקסימלי, תיאורטית, שמכבי הייתה יכולה לפתוח עד היום, הוא 6 נקודות. גם אם מכבי הייתה מנצחת את כל המשחקים שלה, כולל את השניים מול ב"ש, אין לה היכולת להשפיע על התוצאות של היריבה בשאר המשחקים. ואם גם ב"ש הייתה מנצחת את כל המשחקים שלה, הפער היה עומד על 6 נקודות.

מכבי צברה עד עכשיו כמות נקודות שעולה על כמות הנקודות של כל אלופה בשנים האחרונות בשלב הזה של העונה. אבל עזבו שטויות.

בחודש פברואר מכבי כבר מחוץ לאירופה (!!) ורק (!!) עם 82.60% הצלחה בליגה (ריאל מדריד, לדוגמא, עם 84% הצלחה).

גם קורצקי יכול.

1mmqljymzmud.gif1mmqljymzmud.gif1mmqljymzmud.gif

פרימו ויובל נעים לוקחים אליפות מהבית עם ווטסאפ.

1mmqljymzmud.gif1mmqljymzmud.gif1mmqljymzmud.gif

באמת מפריע לכם שאומרים על ב״ש שהיא הכי טובה?

יש הרבה דברים שמפריעים לי בתקשורת, זה לא. אמרו את זה עליהם לפני ״משחק העונה״ והם חטפו שלוש, אמרו את זה על הפועל ירושלים בכדורסל והם חטפו 22 הפרש.

בניגוד לשאר הטינופת שנאמרת ונכתבת עלינו, על כתבות כאלה עונים במגרש.

כדור למעלה,בוזגלו עובר אחד,משב רוח קליל נוגע בו והוא נופל.שריקה לעבירה,הרמה,נגיחה,גול.מדהים.

כמה מילים בנוגע למליונים של גולדהאר

אכן גולדהאר ב2 העונות הראשונות הביא מהבית סכומי כסף לא מבוטלים..

שנה שעברה, בתקציב של 106 מליון שקל, הזרמת הבעלים עמדה על כ30 מליון ש"ח, זהה להזרמת הבעלים של הקסקט, פשוט למכבי היו הרבה יותר הכנסות..

השנה התקציב קטן ל90 מליון, מתוכם 10 זה נוער.. לתקציב נוספו 20 מליון הכנסות מאירופה ו למעלה מ2000 יותר מנויים וייתכן מאוד שעל אף התקציב הגדול נסיים שנה מאוזנת ללא הפרשת בעלים, וגם אם תהיה היא תהיה מינימלית..

זוכר שהייתי בהרצאה על רווחיות בספורט בעולם ונאמר במפורש שגם עם בלומפילד הקטן עליה לליגת האלופות היתה הופכת את מכבי לרווחיות..

מכבי כדורגל, כמו הכדורסל, לא אשמה שהקהל שלה רחב ו הכנסותיה גבוהות יותר... צריך לעשות שינוי פאזה בנוגע לחשיבה הרווחת על המיליונים שגולדהאר שופך הובלה בלה בלה..

אין צורך להתייחס לאמירות האלו כמו "למכבי אין דרך ושיטה" -

- פשוט מאד , הם מנסים 'לגרום לנו לחשוב' ... - להוציא אותנו מהריכוז/מסגרת ..

שנתעסק במשפטים ובביקורות- ונישאב לתוך בועת השליליות הזו.

לא לא לא אומר בודי , זה לא הולך לקרות !

נ.ב.

'בובה של לילה' -- אוטוטו ;) !

קורצקי, שהורחק על ידי השופט לירן ליאני, "אני חושב שטעויות קורות, חבל שזה נגדנו. השופט הוא אמר לי שהורחקתי כי נכנסתי מטר למגרש, אבל זה מתקזז כי פעמיים יצאתי ולא עשו לי כלום, בפעם השלישית הרחיקו אותי.

???

תפסיקו לבלבל את המוח בפורום על כמה שהתקשורת לא מזיזה לנו, היא ועוד איך מזיזה.

השטויות האלה מחלחלות לקהל הרחב (שמבחינתי הוא כל הקהל מלבד גג 500 איש שנכנסים לפורום) ואז מגיעים למצב שאוהדים שורקים בוז לחילופים.

תפסיקו לבלבל את המוח בפורום על כמה שהתקשורת לא מזיזה לנו, היא ועוד איך מזיזה.

השטויות האלה מחלחלות לקהל הרחב (שמבחינתי הוא כל הקהל מלבד גג 500 איש שנכנסים לפורום) ואז מגיעים למצב שאוהדים שורקים בוז לחילופים.

שמעתי צעקות "תתפטר" לסוזה.. ולא מבן אדם אחד שניים.. פשוט בושה של אוהדים

לא ידעתי אם לפתוח על זה עוד נושא אבל יש די ויותר נושאים על תקשורת הספורט.

חשבתי על יוזמה יום שני ללא היציע

אני כבר החלטתי עם עצמי שאני ישתדל לא לראות את החרא הזה יותר וזה הדרך להילחם בפרימו ׁ והשותפים שלו (בנוסף לכמה ברכות ביציע) כי הוא בעצמו אמר שלא מזיז לו מה חושבים כל עוד הרייטינג עולה.

כך שנעשה החרמה של יציע העיתונות ביום שני. אני מאמין שגם האלו שלא מפסיקים לראות את היציע יכולים להתמודד עם פעם אחת בשבוע בלי לשמוע את כל החרא שיוצא שם מהפה.

רק בעזרת העלמת הרייטינג אולי הם יבינו שמשהו לא בסדר כי כל מה שמדבר פה זה רייטינג ולכן לא יקרה כלום אם פעם אחת בשבוע אנשים לא יעבירו אל הדבר הזה שנקרא יציע העיתונות.

נ.ב

לטורים בONE אני כבר מזמן לא נכנס.

היום חרגתי ממנהגי ונכנסתי לטור של איציק זוהר והבנתי למה אני לא נכנס יותר לטורים בONE.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.