Jump to content

תקשורת הספורט נגד מכבי ת"א

michael_maccabi

Recommended Posts

פרימו אמר לבודירוגה להוריד, בודירוגה בתגובה הקפיץ את כל נושאי הפורום מ2010 ולבסוף הנושא נמחק ואנחנו נשארנו עם 300 נושאים מוקפצים.

אתה עושה משהו? לך איתו עד הסוף, מה חשבת שהשמן לא יגיב? מזל שזה כבר רץ באינטרנט

פרימו אמר לבודירוגה להוריד, בודירוגה בתגובה הקפיץ את כל נושאי הפורום מ2010 ולבסוף הנושא נמחק ואנחנו נשארנו עם 300 נושאים מוקפצים.

בגלל זה כל הפורום "הודעה אחרונה ע"י בודירוגה"? חחחחחחחחח

חבל שלא פתחו פה נושא על קאפקייקס ורודים, מעניין מה בודירוגה היה כותב שם

אם אתה לא חלק מזה- אתה ...

בקיצור , זה לא שהוא איים- פשוט בשיחה איתו היה לנכון להוריד.. דברים שהם לא לכתיבה פה..

אז תכבדו , למרות שזה בוער בעצמות

אם אתה לא חלק מזה- אתה ...

בקיצור , זה לא שהוא איים- פשוט בשיחה איתו היה לנכון להוריד.. דברים שהם לא לכתיבה פה..

אז תכבדו , למרות שזה בוער בעצמות

בודירוגה לא יודע איך הוא איים עלייך אבל תהיה רגוע, אנחנו חותמים עלייך

או שחירטטת ועבדת על הפורום או שכתבת אמת אין משהו באמצע. לפי זה שהכל נמחק ברור מאליו מה נכון ומה לא. הבדיחה שלך פשוט הצליחה יותר מידי אז תודה כמו גבר וסיים עם זה.

פרימו: "אם תשמע את הסיפור שלי אתה תבין שאני כן עושה את העבודה שלי. הרי מה קורה, זה שכתב לי את הדבר הזה, לא רוצה להגדיר אותו כחולה נפש שאבא לו מתקשר אליי כבר עשר פעמים להתנצל. זה בחור שמציף אותי בהודעות ברדיו ובטלוויזיה. מה הוא לא מספר לי, מה הוא לא כותב לי? הוא יודע על טיוס, והוא יודע על מכבי חיפה, והוא כותב לי הודעה פה והודעה שם, 100 סמסים יש לי ממנו. אני לא לוקח אותו ברצינות, אבל את המספר שלו אני מכיר

פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

"כל המדינה שומעת מה שאני אומר לך פעם ראשונה: כבר יש מסמכים בהתאחדות לכדורגל של ספרד הולכים לאזרח את קרלוס גראסיה"

אחכ בפייסבוק שלו(?) הוא מתנצל בפני 'ישראל היום' שפירסמו את זה כבר לפני 3 חודשים ("אני פשוט לא ראיתי את הפרסום").

עכשיו בעין השביעית לגבי זה שהוא אמר על המסמכים - "אני לא יודע על הגשת מסמכים כאלה, אני רק אמרתי שזו הכוונה".

חתיכת אפס.

בודירוגה, אם פרימו לכלך עלייך כנראה שעשית משהו באמת גדול. אתה בחברה טובה ביחד עם אוסקר, סוזה, ג׳ורדי, קרלוס הבינוני וראדי האפור.

כל הכבוד, באמת.

בשיחה עם "העין השביעית" אומר פרימו: "התקשרו אליי היום המון עיתונאים. לא שאני מצפה, נתתי מלא מלא סיפורים טובים בחיים שלי, ואף אחד מהברנז'ה ומהתקשורת לא התקשר, אבל אם יש אצלי נפילה - איזו הסתערות".

אבל ככה זה אם אתה לא עושה את העבודה שלך.

פרימו: "אם תשמע את הסיפור שלי אתה תבין שאני כן עושה את העבודה שלי. הרי מה קורה, זה שכתב לי את הדבר הזה, לא רוצה להגדיר אותו כחולה נפש שאבא לו מתקשר אליי כבר עשר פעמים להתנצל. זה בחור שמציף אותי בהודעות ברדיו ובטלוויזיה. מה הוא לא מספר לי, מה הוא לא כותב לי? הוא יודע על טיוס, והוא יודע על מכבי חיפה, והוא כותב לי הודעה פה והודעה שם, 100 סמסים יש לי ממנו. אני לא לוקח אותו ברצינות, אבל את המספר שלו אני מכיר.

"ומה שקרה, אני לפני הרבה זמן מישהו בכיר מאוד בהתאחדות לכדורגל אמר לי שקרלוס גרסיה בלם גדול שצריך לאזרח אותו, אבל נצרתי את זה בראש ולא התייחסתי. זה קרה לפני כמה חודשים. ופגשתי את עופר רונן (דובר מכבי תל-אביב) בבלומפילד לפני איזה חודשיים, ושאלתי אם יש מצב כזה. אז הוא ענה לי – תשמע, אם זה יבוא ממכבי זה ייקח כמה שנים, אבל אם זה יבוא מהנבחרת זה ייקח פחות זמן. נצרתי את זה בראש ולא התייחסתי לזה מי יודע מה. אתמול כשהתחיל הדיון של הנבחרת, המטומטם רק הוריד לי את האסימון. זה לא שהוא נתן לי את הידיעה. אני כותב לו 'מי זה?' אני מסתלבט עליו, אז הוא כותב לי שזה עמי בורנשטיין פקיד בהתאחדות, שעכשיו קיבל פקס מספרד או שלח פקס... אני יודע שאני מדבר עם בנאדם שהוא חולה נפש ואני מסתלבט עליו בסמסים, אבל הוא הוריד לי את האסימון עם מה שדיברתי עם עופר רונן ומי שאמר לי שצריך לאזרח את קרלוס גרסיה. אז בדיון אמרתי שיש מחשבה לאזרח את קרלוס גרסיה, זה בכלל לא ממנו, אני צוחק עליו".

ועוד ביקשת ממנו שלא יפיל אותך.

"תשמע, אני מסתלבט עליו. הוא לא כתב מי זה, העניין הוא שאני מכיר כל פקיד בהתאחדות לכדורגל. אני מכיר את ההתאחדות כמו את כף היד. הוא כותב לי 'אני עמי בורנשטיין, אני פקיד בהתאחדות לכדורגל, עכשיו שלחתי פקס לספרד'. אז אני מסתלבט עליו שאל תפיל אותי ביציע העיתונות, משהו כזה כתבתי לו, נכון? אבל הוא רק הוריד לי את האסימון, כי נזכרתי בשיחה עם הבכיר בהתאחדות ומה שאמר לי עופר רונן".

אז עשית אחד ועוד אחד מהשיחות שלך, אבל האזרוח של גרסיה לא באמת קרה או קורה.

פרימו: "האחד ועוד אחד שאני עושה זה לא אחד ועוד אחד שאתה חושב עליו, זה אחד ועוד אחד שפתאום ירד לי האסימון שיש לי המון דברים בראש. עכשיו כשהוא כתב לי קרלוס גרסיה נזכרתי בזה, לא נפלתי בזה, כנראה שהסיפור הוא נכון".

עצום.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.