Jump to content

תקשורת הספורט נגד מכבי ת"א

michael_maccabi

Recommended Posts

זה לא בידור, זה חלק מתוכנית סיכום מחזור. כל מי שעף על קופמן וחבריו התת רמה מציע העיתונות הביא את החרא הזה לשבת בערב, וכל מי שרואה ומדבר על הזבלים האלה עכשיו משאיר אותם שם

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

מפגרת !!

"אם אראה 50% גברים ו-50% נשים בספורט - אני מקפלת הכל ואלך הביתה" ...

- בואי תחזירי את כל השטחים במדינה - גם תקפלי הכל .... בשמחה היא תעשה זאת.. [מרץ].

בתגובה לפרימו ..

"בניגוד לפרסומים הערב על שיחה שלי עם עיתונאים לפיה אמרתי להם שעזבתי את מכבי ת"א כי לא אהבתי את הרוטציה - הכל קשקוש. עזבתי לגראסהופרס כי רציתי להתקדם ולהתחיל את הקריירה שלי באירופה. את מכבי אהבתי אני אוהב ותמיד יאהב שם למדתי התחשלתי ועשיתי התקדמות משמעותית בקריירה. בהזדמנות זו אאחל לכל החברים שהשארתי בקרית שלום ולאוהדים בבלומפילד - המון הצלחה נגד הפועל ב"ש. יאללה מכבי.
מהפייסבוק של דאבור

מה דיברו על הצעת החוק ההזויה לביטול המעודדות כי זה מבזה את המין הנשי?

לכי תתעסקי בלגליזציה יש דברים יותר חשובים במדינה הזאת מפמיניזם בשקל.

וואלה אם פרימו המציא את זה על דאבור אז הוא שקרן אחושרמוטה והוא צריך לקבל תביעה שתשתה לו את כל הפנסיה מדן

אתה מדבר כאילו זה איזה אירוע חד פעמי

תמר זנדברג מהיחידות בכנסת שדוחפת ללגליזציה, מתפלא על השטויות שלה..

בדיוק מה שהתכוונתי.

במקום לנצל את הזמן שלה בכנסת בהעברת חוק ללגליזציה או הסברת הנושא היא מתעסקת בדברים הזויים בשביל להגיד שהיא קיימת.

בתגובה לפרימו ..

"בניגוד לפרסומים הערב על שיחה שלי עם עיתונאים לפיה אמרתי להם שעזבתי את מכבי ת"א כי לא אהבתי את הרוטציה - הכל קשקוש. עזבתי לגראסהופרס כי רציתי להתקדם ולהתחיל את הקריירה שלי באירופה. את מכבי אהבתי אני אוהב ותמיד יאהב שם למדתי התחשלתי ועשיתי התקדמות משמעותית בקריירה. בהזדמנות זו אאחל לכל החברים שהשארתי בקרית שלום ולאוהדים בבלומפילד - המון הצלחה נגד הפועל ב"ש. יאללה מכבי.
מהפייסבוק של דאבור

קושקושוני :wub_anim: ידעתי שהכל המצאות

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.