Jump to content

תקשורת הספורט נגד מכבי ת"א

michael_maccabi

Recommended Posts

חחח נימני מתי הוא יפסיק להיות כזה פח?

אמר שהפער של 17 נקודות הוא לא הפער האמיתי בין 2 הקבוצות ואי אפשר לדעת איך היה נגמר המשחק 11 מול 11.

אמר שהפער של 17 נקודות הוא לא הפער האמיתי בין 2 הקבוצות ואי אפשר לדעת איך היה נגמר המשחק 11 מול 11.

ואם בנאדו היה מתחיל את העונה אז בכלל

הליקוק שלו לשחר בכלל מביך, הוא רוצה לשמור על יחסים טובים עם כל הקבוצות.

סתם חבורת קוקסינלים כל היציע האלה, לא מאמין שאני עוד רואה את זה.. 4 דקות, 3 וחצי על חיפה וחצי דקה על המספרת, איפה הניתוח המקצועי על המשחק של מכבי?

במחצית השניה שיחקנו כמו ריאל נגד מרמורק, חיפה פחדו כמו כבשים, כל כדור ברגליים שלהם נחטף אחרי 2 שניות, רעדו להם הביצים.

הליקוק שלו לשחר בכלל מביך, הוא רוצה לשמור על יחסים טובים עם כל הקבוצות.

ולהפועל?

הוא פוליטקאי ואינטרסנט, גם שהיה אצלנו.

לא בשביל לגונן על אבי, אבל גם סוזה אמר שמההרחקה היה משחק שונה לגמריי ועד אז המשחק היה שקול.

לא בשביל לגונן על אבי, אבל גם סוזה אמר שמההרחקה היה משחק שונה לגמריי ועד אז המשחק היה שקול.

ואני מסכים עם סוזה.

אבל ההחלטיות של נימני שהוא קובע שהפער בין הקבוצות הוא לא 17 נק' באימרה מתחנחנת ליענק'לה מעצבנת אותי. במיוחד שזה בה ממישהו שהמלכנו אותו וסידרנו אותו כלכלית.

קלינגר לא היה מדבר ככה.

ואני מסכים עם סוזה.

אבל ההחלטיות של נימני שהוא קובע שהפער בין הקבוצות הוא לא 17 נק' באימרה מתחנחנת ליענק'לה מעצבנת אותי. במיוחד שזה בה ממישהו שהמלכנו אותו וסידרנו אותו כלכלית.

קלינגר לא היה מדבר ככה.

לא יודע איך קלינגר היה מדבר. מה שכן אני גם לא בטוח שזה הפער האמיתי בין הקבוצות. הם השיגו הרבה נקודות (עכו, אשדוד ועוד) בעוונטה ואם אנחנו נמשיך ככה, זה יכול להיות הרבה יותר.

איכסססס למי אכפת מהם?!?!?!?? ראיתם איזה גול יצחקי נתן!!!!!!! ברקו בחיים לא שם כזה גול!!!! זה הקנאה!!! איש קטן וטיפש... ושליימה סתם טיפשששש!!!!

אני לא מאמין שנימני היה בפעם מכביסט

נייטרלי או לא

מכביסט הוא בטוח לא , אני מבין שהוא מנסה להתפרנס . אבל מכביסט אמיתי לא מדבר ככה

זו הדרך שהוא בחר ואני מכבד אותה

חבל שאי אפשר כבר להגדיר אותו כסמל בגלל זה

ואני מסכים עם סוזה.

קלינגר לא היה מדבר ככה.

אני מבין שלא נעים לשמוע מאבי מה שהוא אומר אבל לא צריך להגזים בשטויות, א) אין פה שום התחנפות לשחר, בכלל לא מבין מה הקשר. ב) סידרנו אותו כלכלית? כלכלית הוא היה מסתדר בכל מקרה, כי הוא היה שחקן כדורגל די טוב, כבש הרבה ואפילו היה בנבחרת. מילא תגיד שעשינו לו כבוד כמו שלא היה בארץ.

זה שהוא אומר שהפער הוא לא 17 נקודות הוא לא בא להמעיט מערכנו אלא פשוט להגיד שחיפה שווה מיקום יותר גבוה, ותאכלס הם הקבוצה השנייה בטיבה בליגה.קיצור אל תקחו קשה ותבחנו בזכוכית כל מה שאבי אומר וקחו בחשבון שהוא בא ממקום אחר עכשיו, זהו.

כל מי שמלכלך על אבי, אין לכם מושג מה אתם מדברים

ודרך אגב אהבתי מאוד איך נימני יצא על התקשורת בארץ (אמר שיש כמה עיתונאים ברמה מאוד נמוכה ונגועים באינטרסים, יצא על עמיר פלג בצדק)

נימני מזמן נהיה פולטיקאי

הליקוק שלו לשחר הפך להיות מגעיל

אהבתי את הדברים שברקוביץ אמר לו שכסוכן שחקנים זה שהוא עובד בתקשורת זה ניגוד אינטרסים

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.