Jump to content

הפסקתם לעשן? בואו תחלקו טיפים

הגיס של שאקירה

Recommended Posts

אני עם מסטיקים קבוע. הכי קשה היה בעבודה, כי אין הפסקות מסודרות והכול זה הפסקות סיגריה מאולתרות. גם עם הקפה היה קשה וכבר התרגלתי.

אתם תצחקו, אבל קניתי נרגילה ביום שהפסקתי כי ידעתי שיהיה לי קשה בלי העיסוק הזה. אז עכשיו פעם ביום אני יושב כמו ילד בן 16 ומעשן (טבק בלי ניקוטין). זה חרא אבל זה לא ממכר, את זה יהיה קל לזרוק בהמשך

לאדע אבנר, לא מאמין בזה. אתה רוצה להפסיק? לא בא לך על זה יותר? עשית סוויץ בראש? אז זהו, תפסיק. שום כוח בעולם לא יכריח אותך לעשות משהו שאתה לא רוצה. גם לא העובדה שאתה מכור לניקוטין כביכול.

אבל אם אתה בתכלס רוצה לעשן? בסוף אתה תחזור. אולי תצליח להפחית אבל בסוף תכנע לסיגריה כשיושבים בפאב ושותים, או באיזה דרבי מורט עצבים. או סתם באמצע יום שפתאום תבין שחיים פעם אחת וצריך לעשות מה שרוצים.

מה שכן אחי, הייתה תקופה שהפסקתי לאיזה שבוע, הייתי באטרף, עד שבאה ידידה מזדיינת ועישנה עלי/לידי ולא יכולתי לעמוד בזה.

תתרחק מאנשים שירצו לעשות לך דווקא, אני מאמין שאחרי כמה חודשים זה יהיה מאחורייך.

אתה מכור להרגל(לא רק אתה,אני,כל אחד שמעשן בת'כלס) הרבה יותר מאשר לניקוטין,ומשקר מי שיגיד לך שלא אני לא מדמיין אותי יושב בבר בלי סיגריה,שותה קפה בבוקר בלי סיגריה,אוכל בלי סיגריה אחרי זה וכו' וכו',אבל אם הצלחת יפה לך,שום "טריק" לא יעזור לך,הכל בראש אם אתה אומר בראש שלך מה שלא יהיה אני לא מוותר ואני עומד על המילה שלי,אתה תעמוד בזה.

אין כזה דבר נגמלים מעישון,גם בעוד 20 שנה שתתשה אלכוהול\תיהיה במשחק חשוב וכו' יהיה באלך סיגריה,אבל הכל בראש.

הדרך הכי יעילה זה שמישהו ישים לך בשתייה או באוכל חומר מעורר בחילה. אחר כך אתה תעשן סיגריה ותקשר את הבחילה לסיגריה (זה לא תמיד עובד אגב).

ייתכן וזה ייצור אצלך תחושת אברסיה לסיגריות ואז....מזל טוב! נגמלת מעישון!

וואלה לא מעשן כבר יותר משנה וזה עוד היה משולב עם דיאטה וירידה של יותר מ20 קג

בחודשים הראשונים צריך להיות ממש גרמני עם עצמך וממש לראות בזה אתגר ולא לעשן בבילויים וכאלה שזה הכי קשה (במיוחד עם אלכוהול)

ועכשיו אני אפילו מרביץ איזה סיגריה פעם בכמה ימים עם חבר בעבודה או משהו שמציעים לי והכל טוב בסך הכל

כח רצון זה שם המשחק

הייתי בטוח שזה נושא על מלצרים

על זה שבסוף המשמרת מי שמעשן הולך לעשן והשאר מחלקים את הטיפים.

ציפיתי לדיון לוהט על הנושא.

בכל מקרה, בהצלחה נסיך! ותרד, אני למטה

אני לא מבין למה עזבת את הסיגריות ועברת לנרגילה. זה זוועה לא פחות

כי זו זוועה לא ממכרת. זה לא מושלם אבל אני בשלב מפגר שאני צריך משהו שיוציא עשן וצריך את ההתעסקות הזאת. אני יודע שזה מקל עליי לא לרצות סיגריה, וכרגע זה הפתרון העדיף

זה לא משכנע אותי כי אני יודע באיזה גיל הזמר הזה מת):

אני לא מעשן אבל אבא שלי היה מעשן כל יום שתי קופסאות לפחות עד שיום אחד הוא פתאום הפסיק שאלתי אותו - יך הפסקת כזה מהר? הוא אמר לי החלטתי שאני לא רוצה יותר וזהו - מאז הוא לא עישן סיגריה אחת אפילו למרות שהוא והחבר'ה שלו משחקים כל יום חמישי (היום) פוקר טקסס וכולם מעשנים שם חוץ ממנו והוא לא מתפתה אפילו לסיגריה אחת...

קיצר זה עניין של כוח רצון - כשאתה תחליט שאתה לא מעשן - אתה לא תעשן.

הטיפ הכי טוב זה להיות חזק עם כוח רצון.

ברגע שאתה תעבור את החודשיים הראשונים בלי לעשן אתה תפסיק.

ואת זה אני אומר לך מניסיון כי עישנתי יותר מ18 שנה יותר מקופסאת סיגריות ואני כבר יותר מ3 שנים בלי סיגריה.

בקיצור כוח רצון נטו

אני לא מעשן אבל אבא שלי היה מעשן כל יום שתי קופסאות לפחות עד שיום אחד הוא פתאום הפסיק שאלתי אותו - יך הפסקת כזה מהר? הוא אמר לי החלטתי שאני לא רוצה יותר וזהו - מאז הוא לא עישן סיגריה אחת אפילו למרות שהוא והחבר'ה שלו משחקים כל יום חמישי (היום) פוקר טקסס וכולם מעשנים שם חוץ ממנו והוא לא מתפתה אפילו לסיגריה אחת...

קיצר זה עניין של כוח רצון - כשאתה תחליט שאתה לא מעשן - אתה לא תעשן.

שמע אותו דבר בדיוק הסיפור של אבא שלי.. וגם אבא שלי היום משחק טקסס עם חברים :blink: