Jump to content

אדידס תאמץ את מכבי החל מהעונה הבאה!

dilen

Recommended Posts

כל אחד נהיה מומחה לענייני הכנסות הוצאות...

תודה על הציניות אמיר. מעולם לא התיימרתי או להציג את עצמי בתור אחד כזה.

רק דואג לבדוק את העובדות לפני שאני מגיב.

תודה על הציניות אמיר. מעולם לא התיימרתי או להציג את עצמי בתור אחד כזה.

רק דואג לבדוק את העובדות לפני שאני מגיב

אממ... דווקא התכוונתי לקשקשן שציטטת ;)

באותה צורה שכולנו פה עפים עליו ואומרים שזה מופרך.

זה שונה לגמרי דניאל פרי ניסה(והצליח) לנבא את העתיד הורוד כשכולנו ראינו רק שחור(אדום) ופה הוא דיי מתווכח על עובדות שהוא אולי המציא

באותה צורה שכולנו פה עפים עליו ואומרים שזה מופרך.

ההבדל פה הוא שדניאל פרי בא ו"ניבא" את העתיד.

הוא אמר בעוד X Y Z אני מאמין שלפי מה שאני רואה עכשיו המצב שלנו יהיה X Y Z.

זה בעצם היה "ניחוש/אמונה" שלפי מה שהוא רואה הוא מאמין שבעתיד תיהיה תוצאה מסויימת. מאוד מעורפל. בלי מספרים, בלי עובדות.

פשוט "ניהיה תותחים".

דניאל פרי אגב, לא היה היוזר היחיד שהאמין בזה. אני כתבתי דברים לא פחות נחרצים בנושא וגם אמרתי שנשתלט על הכדורגל הישראלי. (וגם אני לא היחיד שחשב ככה)

פה בא בן אדם

ופשוט זורק כמות אדירה של מספרים לא מאומתים וקובע עובדות בשטח ע"פ ניחושים שלו.

אין פה שום קשר לדניאל פרי

מישהו יכול לתת לינק לפוסט האגדי עם דניאל פרי? מרגיש לי כמו חור בהשכלה הפורומית שלי. ובאותה הזדמנות שמישהו יסביר לי מה זה מ.

מישהו יכול לתת לינק לפוסט האגדי עם דניאל פרי? מרגיש לי כמו חור בהשכלה הפורומית שלי. ובאותה הזדמנות שמישהו יסביר לי מה זה מ.

מ = מזיז, או בעברית צחה - מעניין ת'תחת.

דניאל פרי הוא המשתמש שהשפיע הכי הרבה על הפורום יחסית לזמן השימוש שלו, אולי היה פה חודשיים וחצי, אבל ללא ספק הוא הותיר פה חותם לדורות

אני מתגעגע לדניאל פרי...
זה היה סוגר לי את מכסת הבידור היומית.
יש כאלה שרואים חדשות הספורט לפני השינה, יש כאלה שרואים איזה קומדיה או לילה כלכלי. אני הייתי קורא את הפוסטים של דניאל פרי, מת מצחוק ונרדם כמו תינוק... כי הרי כולם ידעו שהוא איש של תשתיות...
דניאל פרי :wub_anim: :wub_anim: :wub_anim:

גם אני האמנתי שנשתלט על הכדורגל הישראלי ונהיה מה שאנחנו היום כל שנה מאז ששניידר הגיע ואפילו לפני.. בעגלקטיקוס חשבתי כל שנה שרצים לאליפות ואי אפשר יהיה לעצור אותנו

מ = מזיז, או בעברית צחה - מעניין ת'תחת.

דניאל פרי הוא המשתמש שהשפיע הכי הרבה על הפורום יחסית לזמן השימוש שלו, אולי היה פה חודשיים וחצי, אבל ללא ספק הוא הותיר פה חותם לדורות

יודע מי זה דניאל פרי רק רציתי קישור לפוסט ההוא בשביל לראות את זה במו עיני ולא רק מאנשים פה.

קבוצות דרג ב' לגיטימיות באירופה לא מקבלות מהחברות הלבשה שלהן סכומים כאלה..

לא שאני מבין גדול אבל בשנים האחרונות כשנחתמו הסכמי חסות סנסציוניים בקני מידה עולמיים עם הקבוצות הכי גדולות באירופה היה מדובר על סכומים של 20 ו30 מליון יורו לעונה..

אז להגיד ש"מכבי מקבלים 6 מליון יורו בשקט, פלאס 12 מליון יורו מנויים ותאי צפיה, פלאס 3 מליון יורו הכנסות מקולה ונקניקיות, פלאס 11 מליון יורו הכנסות ממרצ'נדייז באיזי, בלי לספור הכנסות מאירופה כשאנחנו עולים לצ'מפיונז עונה הבאה בשקט, ושמעתי מצנציפר שמיץ' שם רבע מיליארד שקל, ומכבי עם תקציב של חצי מיליארד בלי שמיץ' הכניס יד לכיס, הכל שיווק"...

בנאדם הזיה

קבוצות דרג ב' לגיטימיות באירופה לא מקבלות מהחברות הלבשה שלהן סכומים כאלה..

לא שאני מבין גדול אבל בשנים האחרונות כשנחתמו הסכמי חסות סנסציוניים בקני מידה עולמיים עם הקבוצות הכי גדולות באירופה היה מדובר על סכומים של 20 ו30 מליון יורו לעונה..

אז להגיד ש"מכבי מקבלים 6 מליון יורו בשקט, פלאס 12 מליון יורו מנויים ותאי צפיה, פלאס 3 מליון יורו הכנסות מקולה ונקניקיות, פלאס 11 מליון יורו הכנסות ממרצ'נדייז באיזי, בלי לספור הכנסות מאירופה כשאנחנו עולים לצ'מפיונז עונה הבאה בשקט, ושמעתי מצנציפר שמיץ' שם רבע מיליארד שקל, ומכבי עם תקציב של חצי מיליארד בלי שמיץ' הכניס יד לכיס, הכל שיווק"...

בנאדם הזיה

איפה?

איפה?

לשאלתך, האמת שאני זוכר שבמרץ בערך עיטרה את שער ידיעות אחרונות חשיפת ענק של צנציפח שבמידה ומכבי לוקחת את האליפות אז מיץ גולדהאר מתכנן להעמיד תקציב עתק של 250 מליון.. עם רעל ועקיצות ודברי מקורבים והכל.. היה קטעים