Jump to content

לאוהדים שאומרים שכדורסל מעניין את התחת, שלום

לא לתת

Recommended Posts

חלק מהתגובות פה , מגעילות ,דוחות,עושות לי חשק להקיא

תבינו שמכבי זה בא בחבילה מלאה לא רק בענף מסוים ..

לא מסכים בעליל, הקשר היחיד בין קבוצת הכדורסל למכבי ת"א זה רק הסמל על החולצה, מצטער אבל זה לא כך אמור להיות.

הזבל הזה הוא הנבלה הכי גדולה בתקשורת הספורט

וברור שהכתבה הזאת עלתה בעקבות הנושא פה בפורום.

איך לעזאזל אפשר לוותר על דרבי , איך??

מבחינתי גם אם יהיה דרבי על הירח אני אבדוק עם נאסא מה אפשר לעשות.

לשמוע את שמעון אומר שגייט 11 לא רוצה להגיע ובגלל זה הוא לא לוקח את הכרטיסים שמגיעים לנו.. פאק השתגעת.

איזה מסר זה לשחקנים ?איזה מסר זה לאוהדים?

איזה דור גדל לנו בנוקיה שמוכן לוותר על להיות בדרבי בכזאת קלות. להשאיר את הקבוצה שלך לבד במשחק כזה , נראה לי הזוי ובזוי.

עלק חשים סכנה , חלאס על מי אתם עובדים , פאקינג צפון תל אביב , רמת החייל.

מכבי ויתרו על כרטיסים בצורה כללית, ככל הנראה, כי הם רוצים שבדרבי הגומלין לא יגיעו אוהדים של הפועל ת"א. זה לא שסתם ככה ויתרו על הקהל, זה כנראה חלק מתכנית רחבה להפריד בין האוהדים בדרבים.

תמיד תיהיה התעניינות למכבי במיוחד במשחקים מעניים וכאלה, אבל מפה ועד ללהגיד ש"מכבי זה בא בחבילה ולא רק בענף מסויים" זה חארטה רצח.

אין, לא היה ולא תיהיה לי 10% מהאהבה למכבי כדורסל כמו שיש לי לכדורגל. פשוט מאוד כי כדורגל זה החיים וכדורסל זה עוד ענף. אמנם מעניין מאוד, אבל עדיין עוד ענף.

ונראה לך שהמנהלת תאשר למכבי דבר כזה?

לא.

אבל ככל הנראה לפי התקנון היא יכולה רק לקנוס את מכבי בסכום גבוה, אבל סכום שלא יהיה נורא כ"כ למכבי כי הוא יקוזז מעלויות אבטחה ושיטור שלא יהיו במקרה כזה.

אם התזה הזו, שמזמרים עליה כבר כמה ימים בתקשורת אכן נכונה, זה עוד צעד גדול של ההנהלה לכיוון הלא נכון.

פשוט עלוב.

מכבי ויתרו על כרטיסים בצורה כללית, ככל הנראה, כי הם רוצים שבדרבי הגומלין לא יגיעו אוהדים של הפועל ת"א. זה לא שסתם ככה ויתרו על הקהל, זה כנראה חלק מתכנית רחבה להפריד בין האוהדים בדרבים.

וזה טוב לדעתך?

תגידו לי מאיזה כוכב הגעתם? כל הכיף בדרבי זה שיש לך קהל אדום מול העיניים , אם ניצחת , מול מי תשמח? למי תגיד להשחוות? למי תגיד לקפל?

השתגעתם שם לגמרי , אני לא אומר שהאיצטדיון יהיה חצי חצי , אבל כמו שאני רוצה להיות בדרבי חוץ אני מכבד את זה שיש אוהדים מאצלם שרוצים לראות את הדרבי.

מנסים להנחיל פה תרבות אן בי איי במזרח התיכון , רק תזכירו לפדרמנים שלנו אין לברון , קובי או דוראנט.

אני מפחד לחשוב מה יקרה אם זה יצליח לשמעון , רק שלא ינסו לחקות את זה בכדורגל.

וזה טוב לדעתך?

תגידו לי מאיזה כוכב הגעתם? כל הכיף בדרבי זה שיש לך קהל אדום מול העיניים , אם ניצחת , מול מי תשמח? למי תגיד להשחוות? למי תגיד לקפל?

השתגעתם שם לגמרי , אני לא אומר שהאיצטדיון יהיה חצי חצי , אבל כמו שאני רוצה להיות בדרבי חוץ אני מכבד את זה שיש אוהדים מאצלם שרוצים לראות את הדרבי.

מנסים להנחיל פה תרבות אן בי איי במזרח התיכון , רק תזכירו לפדרמנים שלנו אין לברון , קובי או דוראנט.

אני אמרתי שזה טוב?

לא.

אבל ככל הנראה לפי התקנון היא יכולה רק לקנוס את מכבי בסכום גבוה, אבל סכום שלא יהיה נורא כ"כ למכבי כי הוא יקוזז מעלויות אבטחה ושיטור שלא יהיו במקרה כזה.

שמע זה הגיוני שזה מתקזז, אבל זה יתחיל פה מלחמה רצינית, וגם תקדים גדול לקראת העתיד.

זה עלול לעבור גם לדרבי בכדורגל וכולנו נאכל אותה

לפני הכל אני בעד מכבי בכל ענף, אם זה בכדורגל,כדורסל,כדורעף,כדוריד,אתלטיקה או דוקים.

כל מה שצהוב עם הסמל של המי כמוך באלים ה' אני בעדו.

ככה חונכתי בבית מכביסטי שיחד עם בלומפילד רואה גם ביד אליהו

ובהדר יוסף בית, אבל..

אבי שבעברו היה יושב בשער 11 בבלומפילד(או 4 המיתולוגי ברמת גן)

וגם ב11 בכדורסל כבר 7-8 שנים לא היה במשחק של הכדורסל, כמוהו ככה גם כל המשפחה שלי , את הדרבי אפילו לא ראינו.

וזה לא בכוונה או מתוך סלידה , זה פשוט כבר לא מזיז לנו, כואב קצת שאוהדי הפועל שמחים אבל האמת ?

פעם הייתי רואה דרבי כדורגל ודרבי כדורסל כבעל חשיבות שווה . היום ? מוכן לחתום על 10 דרבים

בכדורסל שיגמרו כמו שנגמרו השבוע תמורת עוד 4:0 אחד.

מכבי למעט שמעון זה מועדון מנותק , מועדון שבו העדפה הברורה היא לאוהדים בעלי הממון משער 3 ולא לאוהדים בעלי הנשמה משער 11.

מועדון בלי זהות וצביון ישראלי , מועדון בלי קהל תומך אמיתי למעט כמה עשרות אולי מאות צדיקים ב11 למעלה.

אין יותר שמעון מזרחי ששולט על הכל, שמלוק, מוני , מיקי, המוטים או אפילו נדב הנפלד ושחקנים מכביסטים.

יש חבורה אפאטית של 2-3 ישראלים ועוד 7-8 אמריקאים שבעונה הבאה ימשיכו לתחנה הבאה, כל מיני קובאן כאלה.

אין יותר קהל פנאטי,תומך ודוחף שחי את הקבוצה , אלה קהל עשיר,שבע,שבא להעביר שעתיים ביום חמישי ב''נוקיה''

ושמייחס לאותו משחק חשיבות של הצגה בתיאטרון (וכמו שציינתי יש כמה מאות שהם יוצאים מן הכלל) ,

אין יד אליהו - יש נוקיה , אין שמלוק - יש דני פדרמן.

מנוי למשפחה ביד אליהו יגיע היום ל7000-8000 ש''ח .

זאת קבוצה שמייצגת אותי ? זאת קבוצה שמייצגת את העשירון העליון.

קבוצה שבכל עונה מביאה 5-6 אמריקאים שהקשר שלהם למכבי ולמסורת של מכבי הוא מקרי בהחלט.

אז ככה שאף אחד לא צריך להתפלא שם שהפסד בדרבי מתקבל ככה בטבעיות.

מכרתם את המסורת , את הקהל ואת הערכים של המועדון עד שהמועדון כבר יוצר ניכור ותחושת אי הזדהות

ושייכות שמרחיקה כל מי שבאמת אוהב את הקבוצה , אז כן 10000 מנויים ימכרו גם בעונה הבאה

ומכבי זו אימפריה כלכלית אבל מעניין כמה ילכו אחריהם לנס ציונה או לגליל.

למכבי כדורסל יש צרכנים, למכבי כדורגל יש אוהדים.

אין בנוקיה וכנראה לא תחזור התחושה של בלומפילד.

ולמי שתוהה זה לא קשור להצלחה הנוכחית של הכדורגל, בשיא השפל של הכדורגל ב2008 הייתי

במשחק האחרון שלי ביד אליהו נגד ברצלונה, הגעתי אחרי תקופה ארוכה שלא הייתי ביד אליהו

וחשבתי שאולי הזיק של ההתלהבות יחזור, מכבי ניצחו במשחק טוב , אבל מה שאני שמתי לב זה שבזמן שמתחילה המחצית השנייה

חצי מהקהל עוד יושב במקדונלדס ואוכל מק רויאל , שכל דקה ודקה בוקעת מנגינה מהכריזה שאומרת לקהל מה לשיר סטייל הנ.ב.א ,

ש2 דקות לסיום המשחק במקום לחכות ולתמוך ולהודות לשחקנים כבר חצי מהקהל היה בחוץ כדי לחסוך את הפקקים ,

באותם רגעים מעולם לא התגעגעתי כל כך ל11 הבינוניים בראשות הקפטן מושיקו מישאלוב ו9000 האוהדים הנאמנים בבלומפילד.

כולי תקווה שהמצב ישתנה ויום יבוא ומנהלי מכבי יבינו שמודל כלכלי זה חשוב וטוב , אבל לא בטוח שיותר ממודל ערכי ותרבותי ,

שאוהד שקונה מנוי ב7000 שקל זה טוב אבל לא בטוח שיותר מאוהד שקונה מנוי ב1000 אבל יילך אחרי הקבוצה לגליל,לאילת ולאירופה ,

ושאמריקאי בינוני שעולה מיליון דולר לעונה וקולע לא רע מהשלוש זה טוב אבל לא בטוח שזה עדיף על ישראלי שאולי קצת פחות מוכשר(וזה גם לא בטוח)

אבל שיבוא לדרבי הוא יירק דם כמו מוטי דניאל ויזנק על כדור אובד שמטייל על הפרקט אבל לצערי, כנראה שאני הוזה.

ובקשר לאוהדי אוסישקין , תחייכו , תשמחו ותרקדו, גם אתם יודעים שהיום הדרבי האמיתי הוא מחזור 13 בבלומפילד ,

גם אתם יודעים שהשמחה המזוייפת של חלקכם תיעלם כמו שהיא נעלמה עם הרביעי של ראדי בבלומפילד בעונה הקודמת.

בכל ענף-תמיד מעליכם.

אחד הטוקבקים בוואלה.

שמע זה הגיוני שזה מתקזז, אבל זה יתחיל פה מלחמה רצינית, וגם תקדים גדול לקראת העתיד.

זה עלול לעבור גם לדרבי בכדורגל וכולנו נאכל אותה

זה לא יקרה

זו סה״כ השערה שהועלתה בוואינט ואף אחד במכבי לא אישר אותה.

אם יגיע הדרבי ומכבי לא יקציבו כרטיסים לאוהדי הפועל, נתחיל לדבר על תקדימים

לא צריך להיסחף אחרי כל שטות של התקשורת.

שאלההב אחת לאוהד גליל....אני גר בצפון רמת הגולן כן אחי... אני אוהד מכבי בהכול וכן אני מגיע למשחקים בכדורגל כול הזמן בית וחוץ. איך בחייאת איך אפשר לאהוד את גליל הפועל אדום ???????? אז כן אכלתי המון חרא בבית בפר בגלל זה אבל על הזין כולם מכבי בהכול!!! ואם זה ללכת לכפר בלום המיתולגי שכול החברים שלי באדום יושבים בעלק קומץ ואני הולך ליציע של מכבי ושם על כולם שם זין איכסססס גליל !!!!

וזה טוב לדעתך?

אז אני מבין שלגישתך בדרבים הגדולים של יוון וטורקיה לא כיף? אין שם קהל חוץ.

אם מכבי מתכננים שלא לתת להם כרטיסים (הלוואי) לדרבי בהיכל עדיין היינו יכולים לקחת את הכרטיסים לדרבי הזה ולהביא אוהדים. זה היה מטריף אותם במשחק הבא. הם לא היו מתעסקים בכדורסל בימים שלפני הדרבי.

אבל כמובן שהכל חלומות. הג'ורה שלהם תישמע בהיכל בדרבי הבא.

לא מתייחס נקודתית לדרבי התל אביבי ולא לקבוצות הכדורסל: מי שלא רוצה קהל אורח, מבחינתי ספק אם הוא כלל אוהב ספורט. זה חלק אינטגרלי מהמשחק, עבור רבים זו אכן הנאה מרובה.

אגב, סתם אנקדוטה: מכבי הייתה צריכה לקחת תכרטיסים בכל מקרה. לא רוצה קהל? תמשיכו עם הביזיון אבל לפחות תמנעו מ-130 אדומים להיכנס.

אז אני מבין שלגישתך בדרבים הגדולים של יוון וטורקיה לא כיף? אין שם קהל חוץ.

אם מכבי מתכננים שלא לתת להם כרטיסים (הלוואי) לדרבי בהיכל עדיין היינו יכולים לקחת את הכרטיסים לדרבי הזה ולהביא אוהדים. זה היה מטריף אותם במשחק הבא. הם לא היו מתעסקים בכדורסל בימים שלפני הדרבי.

אבל כמובן שהכל חלומות. הג'ורה שלהם תישמע בהיכל בדרבי הבא.

אתה מצדיק תמהלך המגעיל הזה ?

מעניין אם מכבי תנסה לעשות תמהלך הזה גם עם הפועל ירושלים, אם כבר אז כבר לא ?

לא רוצה לתת ציונים מי מכביסט ומי לא מכביסט.

לא אוהבים את מכבי סל? אחלה. אל תתלהמו ואל תשויצו בזה.

בעייני השם מכבי מחייב אותי לפחות לאהוב את כל מה שקשור לשם הזה, סל,עף,יד כל דבר שבו הסמל נמצא אני תמיד יהיה מאושר בנצחנות ומבואס בהפסדים. בטח אם זה הפסד לקבוצה אדומה בשם הפועל תל אביב. (שבמקרה אלה אותם אוהדים מהרגל, אז כן לראות אותם שמחים זה לא הכוס תה שלי על הבוקר)

אבל לזלזל במכבי סל ולהגיד עליה את הדברים שנאמרו בנושא הנ"ל? לא מכובד בכלל.

אתה מצדיק תמהלך המגעיל הזה ?

מעניין אם מכבי תנסה לעשות תמהלך הזה גם עם הפועל ירושלים, אם כבר אז כבר לא ?

מהלך של לא לתת להם כרטיסים לדרבי בהיכל? אחושרמוטה מצדיק.

לא בא לי לשמוע שמעון מזרחי הוא יתום, איפה אבא של רגב ולראות ש.ש.ל מול הפרצוף בבית שלי ועל הזין כל "הספורטיביות" המזוייפת.

איך ירושלים קשורים לנושא? קהל חביב ונחמד. אין מה להשוות אותם לטינופת מעבר לכביש.