Jump to content

לאוהדים שאומרים שכדורסל מעניין את התחת, שלום

לא לתת

Recommended Posts

אלוהים אדירים, שחררו מהנושאים האלו כבר. אי אפשר לשמוע את זה.

למה אני לא יכול פשוט להתענג על קבוצת הכדורגל שלי. שאותה אני אוהד.

וששאר הענפים פחות יעניינו אותי?

למה אתם עושים מזה סיפור כזה גדול? למה כולם פה ככ נפגעים? מה נסגר איתכם אנשים

מי שלא רוצה להתרגש ממכבי כדורסל, שלא יתרגש.

כמו שאנשים לא מתרגשים ממכבי באתלטיקה. הכל בסדר.

שכל אחד יעשה מה שטוב לו.

בדיוק.

ההודעה הפותחה, והגישה הזו, פשוט משתמשים בנימה של כפייה.

מה, מישהו שלא אוהב כדורסל ישנה את דעתו כי הטפתם לו ? הוא ירגיש פתאום "פחות מכביסט" בגלל זה ?

לא.

מי שאוהב כדורסל - יכאב את ההפסדים,

ומי שלא אוהב, או לא מתרגש, או לא מתחבר לקטע של "maccabi electra" וכל האמריקאים ב"נוקיה" - ישאר בכדורגל ויהנה ממנו (סופסוף).

כספי ממש לא היה שחקן משלים בעונה האחרונה שלו במכבי.

ואיך מכבי לקחה יותר אליפויות מהשנים שהמדינה שלנו קיימת? מכבי-סל לקחה 50 אליפויות. בפעם האחרונה שבדקתי, המדינה בת 65....

נפלת בדיוק במכשולים שהצבתי לך .

שתי הדוגמאות האלה היו בשביל להעביר נקודה .

50 אליפויות ב65 שנה , איזה התרגשות יש באליפות ה50?

וכספי ? להזכיר לך את אבא שלו שכבר רצה להוציא אותו מהקבוצה כי לא נתנו לילד לשחק .

להזכיר לך את כל הישראלים (גם אלה שהחשבנו כמכביסטים) מספרים על היחס לישראלים , והתחושה שמה שלא תעשה , זר יקבל יותר רספקט ותמיד יועדף על החברה שמשלנו .

בחיאת .... מכבי של פעם תטרפד יציאה של ישראלי לnba בשביל שהוא ימשיך להיות בקבוצה(ברקוביץ) מכבי של היום תתן את הישראלי הכי בכיר שלה ליריבה המיתולוגית שלה ( אליהו)

אני מכביסט לפי הדברים שלך..

אני פשוט לא בעד הקבוצת מכבי זרים שנבנתה בשנים האחרונות.

כשיחזרו לשחק עם ישראלים אז יהיה על מה לדבר.

בכדורעף,כדוריד אין לך תקציב אז אין לך יותר מזר או שניים.

בכדורגל יש לך הרבה אבל אתה לא משתמש בכולם בכל משחק.

בכדורסל יש הרבה זרים ובקושים משתמשים בישראלים בגלל זה.

האמת הצביעות חוגגת

יש לסלוד מכל מה שנהיה ממכבי סל או יותר נכון מכבי אלקטרה נוקיה תל אביב

אבל להתנער ולהפקיר אותה לגמרי פתאום? לא לכאוב את המצב שלה? לרצות שיפסידו ועוד לילדי השטן?

רבים מאיתנו ידעו להתנחם בקבוצת הסל של המועדון בתקופות השחורות ברגל.

אז הפעם התהפכו היוצרות, האמת שאין ספק שההצלחה בכדורגל הופכת את הסל לסוג של יותר מ כי זה נוח יותר עכשיו אבל הקלות שבזים ומפקירים אותה עכשיו זה חוסר כבוד כפיות טובה ופשוט בושה. זאת מכבי קיבנימט. הפסדנו דרבי אתמול. האדומים חגגו. זין שלי לא מזיז לכם. ואם לא מזיז זה עצוב מאוד.

כולי תקווה שדברים ישתנו שם בהתנהלות של המועדון והם יבינו שהם בעצמם הביאו את עצמם למצב של היום והם גם יכולים לשנות את זה חזרה. עוד לא מאוחר.

מכבי זה מכבי.

תמיד נשמח ונרצה שמכבי תנצח את הפועל גם בדוקים ותהיה מעלהם ומעל כולם בכל ענף.

מועדון אחד לפני כולם.

הפועל מסריח.

מה בדיוק אתה מצפה שאנשים יעשו?!

אפילו הכי שרופים לא יכלו לקנות כרטיס כי ההנהלה ויתרה עלייהם מראש (כמובן הרי לא נכנס כסף).

סך הכל זה יחס גורר יחס, הנהלת מכבי בכדורסל אומרת לנו אם אתם לא עשירים עם ארנק מנופח לכו תזדיינו ולכן חלק מהאוהדים אומרים בכאב מצטערים אנחנו לא עשירים תזדיינו בחזרה.

אני מכביסט מהיום שנולדתי ואף אחד לא יגיד לי אחרת. אבל בכדורסל הגעתי למצב שיש לי יותר רגש לגליל עליון שמיצגיים את האזור שלי מאשר למכבי כדורסל שלא מרגיש אליה חיבור כמו פעם. מרגיש שקבוצת הכדורסל נלקחה ממנו עם כל המחירי כרטיסים ואנשים עשירים וסלבים שבאים כידי לראות ולהראות.

נפלת בדיוק במכשולים שהצבתי לך .

שתי הדוגמאות האלה היו בשביל להעביר נקודה .

50 אליפויות ב65 שנה , איזה התרגשות יש באליפות ה50?

וכספי ? להזכיר לך את אבא שלו שכבר רצה להוציא אותו מהקבוצה כי לא נתנו לילד לשחק .

להזכיר לך את כל הישראלים (גם אלה שהחשבנו כמכביסטים) מספרים על היחס לישראלים , והתחושה שמה שלא תעשה , זר יקבל יותר רספקט ותמיד יועדף על החברה שמשלנו .

בחיאת .... מכבי של פעם תטרפד יציאה של ישראלי לnba בשביל שהוא ימשיך להיות בקבוצה(ברקוביץ) מכבי של היום תתן את הישראלי הכי בכיר שלה ליריבה המיתולוגית שלה ( אליהו)

אם להגדיר טעויות עובדתיות שלך (מס' אליפויות + העניין עם זה שכספי לא משחק) כנפילה שלי- לבריאות.

האמת הצביעות חוגגת

יש לסלוד מכל מה שנהיה ממכבי סל או יותר נכון מכבי אלקטרה נוקיה תל אביב

אבל להתנער ולהפקיר אותה לגמרי פתאום? לא לכאוב את המצב שלה? לרצות שיפסידו ועוד לילדי השטן?

רבים מאיתנו ידעו להתנחם בקבוצת הסל של המועדון בתקופות השחורות ברגל.

אז הפעם התהפכו היוצרות, האמת שאין ספק שההצלחה בכדורגל הופכת את הסל לסוג של יותר מ כי זה נוח יותר עכשיו אבל הקלות שבזים ומפקירים אותה עכשיו זה חוסר כבוד כפיות טובה ופשוט בושה. זאת מכבי קיבנימט. הפסדנו דרבי אתמול. האדומים חגגו. זין שלי לא מזיז לכם. ואם לא מזיז זה עצוב מאוד.

כולי תקווה שדברים ישתנו שם בהתנהלות של המועדון והם יבינו שהם בעצמם הביאו את עצמם למצב של היום והם גם יכולים לשנות את זה חזרה. עוד לא מאוחר.

מכבי זה מכבי.

תמיד נשמח ונרצה שמכבי תנצח את הפועל גם בדוקים ותהיה מעלהם ומעל כולם בכל ענף.

מועדון אחד לפני כולם.

הפועל מסריח.

אבל לא כולם,כך שהצביעות היא לגבי מי שחגג בהצלחות.

ההצלחה של מכבי כדורסל מעולם לא ניחמה אותי בימים השחורים של הכדורגל.

אוהדי מכבי (כדורגל בלבד) לא מכביסטים ? חחח זייני מוח אתם.
מבחינתי אותם אנשים שמזכירים באותו משפט את מכבי תל אביב היחידה שקיימת (כדורגל) ואת מועדון הרולקס ההוא מהכדורסל הם לא מכביסטים.

אני באופן אישי גדלתי גם על מכבי כדורגל וגם על מכבי כדורסל, זה הכל תלוי אם גדלת על זה או לא.

הקבוצות של פעם בכדורסל היו מרגשות אפילו כמו הכדורגל, עם גודס, קטש, הנפלד, שפר, צ'ורה, ג'מג'י, מוטי דניאל וכו'. שלא לדבר על המפלצות שהיו לנו בשנות ה-2000.

אישית, אני בחיים לא אבין אוהד מכבי כדורגל שמאחל לקבוצה שלו להפסיד בדרבי כדורסל, כמו שאני בחיים לא אבין איך חברים שלי אוהדי מכבי חיפה בכדורגל, מעודדים את מכבי בכדורסל נגד מכבי חיפה.

בקיצור ולעניין מכבי סל מעניינת לי תתחת לא יוזיז לי גם אם הם ירדו ליגה איך?!שונא את הענף הזה כל כך לא מחובר בשיט לכלום משם,בחיים לא ראיתי משחק מלא שלהם נראלי..רק מכבי כדורגל נקודה.!

אבל לא כולם,כך שהצביעות היא לגבי מי שחגג בהצלחות.

ההצלחה של מכבי כדורסל מעולם לא ניחמה אותי בימים השחורים של הכדורגל.

ברור...

אבל יצאת סאחי אח שלי :crazy:

אבא שלי עובד בעלית כבר 30 שנה.

כשהפיינל פור היה בתל אביב "עלית" קיבלה כרטיסים והוא הביא אותם אליי הביתה כי הוא חשב שאני יתלהב.

לא הלכתי... והוא שמח שלא הלכתי כי הוא גם לא רצה ללכת.

אז הנה, היו לי כרטיסים לפיינל פור ולא הלכתי.. והייתי ביותר משחקים של הכדורעף ואני מעדיף להגיע גם ליד לפני הכדורסל.

ומי שמכיר אותי לא יקרא לי אוהד הצלחות.

אוהדי מכבי (כדורגל בלבד) לא מכביסטים ? חחח זייני מוח אתם.

מבחינתי אותם אנשים שמזכירים באותו משפט את מכבי תל אביב היחידה שקיימת (כדורגל) ואת מועדון הרולקס ההוא מהכדורסל הם לא מכביסטים.

משפט פאתטי כמו ה "מכבי יש רק בחיפה"

חלק מכם מבולבלים, השאר צבועים.
האם לא התרגשנו והתגאנו באותה שלשה קסומה של דרק נגד ג"לגיריס? ודאי שכן. באותם גבעי אירופה וקבוצות ענקיות? מן הסתם. אבל מכאן ועד לאהוד את קבוצת הכדורסל שמיים וארץ.

שאוהדי הכדורסל ישאלו עצמם מה אירועי ספורט אחרים גרמו להם להרגיש. זוכררים את מדליית הזהב של גל פרידמן? מדינה שלמה צפתה בטלוויזיה והלכה כמו טווס ביום שלאחרי. האם אנו אוהדי שייט? לא, השייט על הזין. הוא פשוט יצג באותה תקופה את הסמל של המדינה שלנו.
כנ"ל נבחרת הדיוויס בטניס שמילאה ברבע הגמר את יד אליהו והביאה גאווה למדינה. מישהוא ייודע להגיד משהו על המיקום שלה היום? למשהוא בכלל אכפת ממנה?

ככה אנחנו אוהדי מכבי מרגישים לגבי הכדורסל, הוא ייצג את הצהוב כחול יפה באותה תקופה ולכן נמשכנו לשם, סטוץ חולף לא יותר.

לשנוא את מכבי סל זה באמת די הזוי, אבל קשה להאשים אוהדים שאדישים לחלוטין לקבוצה הזו(ואני ביניהם).

פשוט קשה להתחבר למועדון הזה בשנים האחרונות, אין רגש ואין עם מי להזדהות.

זה מגיע למצב שהפסדים לא מזיזים(גם נצחונות לא), של לא לראות משחקים. אדישות מוחלטת.

בעונות הגדולות אמנם גם הרב היו זרים אבל זו היתה קבוצה מגובשת שרצה כמה שנים ביחד והיתה מחוברת לקהל, ולא לגיון זרים מתחלפים מדי שנה.

היה את יד אליהו הישן והטוב לפני מגיפת הרולקסים, וכן גם מקצועית מכבי שחקה את הכדורסל האטרקטיבי באירופה.

זו היתה תקופה הרבה יותר אותנטית ותמימה מאשר הקבוצה המגה-קפיטליסטית שיש היום.

ואין מה לבוא בטענות לאוהדים, מי שאשם במצב הם מנהלי הקבוצה.

הם הביאו את זה על עצמם, וכנראה שזה היה החזון שלהם למועדון.

אם להגדיר טעויות עובדתיות שלך (מס' אליפויות + העניין עם זה שכספי לא משחק) כנפילה שלי- לבריאות.

אתה ממשיך להביך את עצמך , אני לא באמת חשבתי שלמכבי יש יותר אליפויות מהשנים שיש לנו מדינה , זה היה סוג של הקצנה בשביל להעביר נקודה .

פעם הבאה נוסיף סמיילי לילדים כמוך.

ולגבי כספי , ושאר הישראלים הבכירים , שוב תבדוק את העובדות וכשאני מתכוון לעובדות זה לנתונים ביורוליג , ליגה ישראלית זה לא פונקציה (מה שעושה את זה ליותר עצוב , כי היום גם שם אין כמעט מקום לישראלים במכבי)

הוא רק עם c אחת, אז זה בסדר.

הורדתי את הc השנייה כי זה סימן "כדורסל" נשארתי רק עם הc של הכדורגל.

לזכותי יאמר שגם בעונות השיא לא סבלתי את הכדורסל, ככה שאי אפשר להאשים אותי בצביעות

הורדתי את הc השנייה כי זה סימן "כדורסל" נשארתי רק עם הc של הכדורגל.

לזכותי יאמר שגם בעונות השיא לא סבלתי את הכדורסל, ככה שאי אפשר להאשים אותי בצביעות

כדורסל זה עם k אחי ;-)

אתה ממשיך להביך את עצמך , אני לא באמת חשבתי שלמכבי יש יותר אליפויות מהשנים שיש לנו מדינה , זה היה סוג של הקצנה בשביל להעביר נקודה .

פעם הבאה נוסיף סמיילי לילדים כמוך.

ולגבי כספי , ושאר הישראלים הבכירים , שוב תבדוק את העובדות וכשאני מתכוון לעובדות זה לנתונים ביורוליג , ליגה ישראלית זה לא פונקציה (מה שעושה את זה ליותר עצוב , כי היום גם שם אין כמעט מקום לישראלים במכבי)

אז לא העברת את הנקודה טוב. תתאמן בפעם הבאה.

ילד? סיכוי טוב שאני יותר בוגר ממך.

לגביי כספי- שחקן ששיחק 22 ד' למשחק בטופ-16 בעונתו האחרונה במכבי הוא לא בדיוק מיובש. אל תהפוך לי אותו למיובשים אחרים, כי הוא לא היה כזה.

מה עם אוהדי מכבי תל אביב כדורגל שסולדים משמעון מזרחי? יש לנו זכות קיום או שעליי להתנדף יחד עם כל שאר האנשים שמחזיקים בדעה שונה ממך?

עצוב לקרוא את התגובות, אבל זה בסדר זו בין ההזדמנויות הבודדות שיש לכל מי "שלא אכפת לו ממכבי כדורסל" להביע את הדעה המוזרה שלו בעניין. כי מכבי כמו מכבי תחזור לעצמה ותקח את האליפות ה-51, אני חוזר על המספר הענק הזה 51. אז קצת ריספקט לקבוצה של המדינה {שהמכביסט הכי גדול בנה את המותג הזה במשך עשרות שנים} שבמאזנה 5 אליפויות אירופה, לא ניצחונות על פרנקפורט, אליפויות אירופה!

ואת זה אני כותב כמנוי 10 שנים של הכדורגל.

יש דבר אחד שאני לא מבין... שאנשים מתלוננים על הרבה אליפויות ושזה יוצר חוסר עניין...הלואי שמכבי רגל יקחו כל שנה אליפות אני מוכן ושלא יהיה עניין לכאורה ״עדיף שמכבי לא יקחו כל שנה אליפות כדי שלי יהיה יותר עניין?!!??שטויותתת אין דבר כזה נמאס מתארים בחיים לא!