Jump to content

לאוהדים שאומרים שכדורסל מעניין את התחת, שלום

לא לתת

Recommended Posts

נתון דמגוגי, בכדורגל הקהל מתפלח לכל כך הרבה קבוצות בעוד שבכדורסל אין התפלגות כמו שיש לכדרוגל.

מכבי-סל קבוצה של מדינה, בעקרון. בעקרון בגלל שכמו שהסברתי מכבי מאבדת תומכים ואוהדים, אני חושב שאם תנסי למצוא נתונים של הרייטינג לפני כמה שנים תראי שהרייטינג של מכבי-סל ביורוליג היה גבוה יותר משל היום...

קראתי את זה 4 פעמים וקיבלתי כאב ראש :(

אני רציתי לשנות אבל באמת שלא היה לי כוח, שיישאר ככה...

מכבי סל זה לא קבוצת כדורסל אלא מועדון לקוחות ורצוי מהעשירון העליון.

אם אני רוצה לקנות קפוצ'ון של קבוצת הכדורגל לאחיין שלי זה עולה לי 79 שקל אם אני רוצה קפוצ'ון של קבוצת הכדורסל זה עולה לי 229.

אם אני רוצה לקנות מוצר במבצע מהחנות של קבוצת הכדורגל יש 50 מוצרים במחירים לכל כיס אם נכנסים לחנות כדורסל ולוחצים מבצעים יש בדיוק 0 מוצרים במבצע.

אם אני רוצה כרטיס לאירופה במקום טוב בכדורגל אז זה עולה בין 170 ל 250 במקום וי אי פי אם אני רוצה כרטיס לאירופה בכדורסל זה בין 350 ביציע ל 700 שקל באולם (לפאקינג משחק אחד בשלבים המוקדמים).

מנוי לכדורסל עולה במאות אחוזים יותר מהכדורגל (גם אם נוסיף את מחיר המיני מנוי לאירופה).

כרטיס למשחק ליגה בכדורגל כשהאיצטדיון סולד אאוט (ומוכרים לשער 4) ויש יותר ביקוש מהיצע עולה 100 ש"ח לעומת זאת בכדורסל כשאין ביקוש ובקושי יש 2000 אוהדים הנהלת מכבי מבקשת 100 ש"ח לכרטיס ביציע (כרטיס באולם עולה 150).

הנהלת מכבי רגל דואגת לדור הצעיר בהסעות למשחקי חוץ ומענה לכל שאלה ושמירה על הדור הותיק כמו הסיפור שפרסמו פה בפורום לפני יומיים (על האוהד הזקן שרוצה להגיע למשחק בקפריסין) לעומת זאת הנהלת מכבי סל מוותרת מראש על הקהל שלה ולא לוקחת כרטיסים לדרבי חוץ וכשהקהל מבקש לדעת מה עם הכרטיסים לא עונים לו בכלל.

בנוסף מכבי סל מעדיפה להשקיע בזרים סוג ז מאשר בישראלים הכי טובים ואל תגידו שאין ישראלים טובים כי כבר 3 פעמים העונה ישראלים זיינו את הזרים שמקבלים פי 3 יותר כסף.

האשמה היא של הנהלת מכבי סל ואליהם תבואו בטענות לא אל אף אוהד מכבי רגל וכן אני אוהד מכבי גם בכדורסל אך מרחוק כי כמו שאבנר אומר "יקר לי 750 שקל".

ההבדל היחיד הוא שחולון משחקת מול מכבי באותה ליגה!

זה כמו להיות אוהד של בארסה וריאל/צ'לסי ויונייטד וכו'.

אותו ליגה?

אתה קורא לסגל 3 של מכבי כדורסל שמשחק בליגה ?

עזוב אחי עצוב שאתה לא יודע להודות שאין מה לעשות וככה זה

אין קשר בין הכבוד שאני נותן לשמעון מזרחי ולפדרמן שתומכים גם בכדורגל והכל.

אבל בין זה לבין זה שתגיד לי מי ינצח בכדורסל חולון או מכבי בכדורסל אני יעדיף את חולון.

כן וזו זכותי .

לגבי המפגש אין לי בעייה שתבוא ותבדוק כמה אוהדי מכבי כדורגל שרופים יש ביציע של חולון כמו איציק גורילה וכו'.

מה תגיד לו שגם הוא הזוי וכאלה שהוא מגיע לכל משחק בארץ של מכבי וכאלה?

מי שלא שם בחיים לא יבין.

מכיב כדורסל וכדורגל זה 2 דברים שונים לחלוטין.

מעריב לנוער שלום, הכדורסל לא מעניין אותי, הכדורגל כן, האם אני מכביסט?

גילוי נאות, הייתי כמה פעמים בהיכל, ניסיתי להבין אם אני באמת יכול להתחבר לקבוצה הזאת, וואלה, לא.

זה לא עניין של לא רוצה, זה לא יכול.

הספורט הזה לא מעניין אותי, הקבוצה הזאת לא מעניינת אותי.

ואל תשקרו לעצמכם, כי בימים שיהיה משחק בבלומפילד ובמקביל משחק בהיכל, 90% ממכם יבחרו באופציה הראשונה.

אז די לקשקש על מכביסטים או לא מכביסטים.

לפי ההודעות שלכם משחק כדוריד זניח היה צריך להיות מול לפחות 2000 מכביסטים, לא מול 20.

למה אתם לא הולכים לכדוריד? אתם לא מכביסטים!

גילוי נאות, הייתי כמה פעמים בהיכל, ניסיתי להבין אם אני באמת יכול להתחבר לקבוצה הזאת, וואלה, לא.

ואל תשקרו לעצמכם, כי בימים שיהיה משחק בבלומפילד ובמקביל משחק בהיכל, 90% ממכם יבחרו באופציה הראשונה.

לפי ההודעות שלכם משחק כדוריד זניח היה צריך להיות מול לפחות 2000 מכביסטים, לא מול 20.

סוקראטס המושיע.

לפחות לגביי, יש הבדל בין לא לבוא כי זה לא "זה", לבין להגיד על הכדוריד שהם "מעניינים ת'תחת, מצידי שיפסידו בדרבי 30-10".

אנשים, צאו מהסרט, אף אחד לא מבקר את מי שלא אוהב את מכבי סל, מבקרים את הזלזול של אלו שאוהבים את מכבי סל רק כשהיא לוקחת את גביע אירופה, אבל משתינים עליה כשהמצב רע.

כל מילה בסלע

אותו ליגה?

אתה קורא לסגל 3 של מכבי כדורסל שמשחק בליגה ?

עזוב אחי עצוב שאתה לא יודע להודות שאין מה לעשות וככה זה

אין קשר בין הכבוד שאני נותן לשמעון מזרחי ולפדרמן שתומכים גם בכדורגל והכל.

אבל בין זה לבין זה שתגיד לי מי ינצח בכדורסל חולון או מכבי בכדורסל אני יעדיף את חולון.

כן וזו זכותי .

לגבי המפגש אין לי בעייה שתבוא ותבדוק כמה אוהדי מכבי כדורגל שרופים יש ביציע של חולון כמו איציק גורילה וכו'.

מה תגיד לו שגם הוא הזוי וכאלה שהוא מגיע לכל משחק בארץ של מכבי וכאלה?

מי שלא שם בחיים לא יבין.

מכיב כדורסל וכדורגל זה 2 דברים שונים לחלוטין.

אפחד לא אמר שזה לא זכותך,אבל האם אתה נקרא "מכביסט" או בכלל אוהד מכבי,אני בספק.

מי שאי פעם הלך למשחקים של מכבי סל ועודד אותם בניצחונות והלך לחגיגות אליפות אירופה או כל חגיגה אחרת והיום הוא אומר שמכבי סל לא מעניינים אותו ורק כדורגל חשוב,אז נכון אני מצדיק את הטענות של פותח הנושא ושות'.

אבל יש אוהדים כמוני (ויש הרבה) שמעולם לא היו בנוקיה במשחק של מכבי, ומגיל קטן הם בכדורגל חיים ונושמים רק מכבי,ואותנו פשוט לא עניין הכדורסל אף פעם,אז שלא יקפצו לי פה כל מיני חמורים ויגידו שזה שמכבי סל לא מעניינת אותי אני לא מכביסט,ובאמת שאני לא רוצה לפתוח על הרולקסים וכל החרא הזה כי מספיק אנחנו סובלים מהם בשער 2/13

למה אתה בכוונה מגזים?

אף אחד פה לא אוהד כדוריד, וגם לא כדורעף ולצורך העניין גם לא כדורסל

אבל אתה לא יכול להגיד שאין לך לגמרי זיקה לשם מכבי תל אביב גם כאשר הם משחקים כדוריד.

חוץ מזה איך מסבירים את המהלך שעשה השחקן ה12 בזמנו והלך למשחקי הגמר כדורעף של הקבוצה?

ואיך הם סחפו אחריהם 1500 איש?

מכבי תל אביב זה מותג. זה כח. ולא משנה באיזה ענף

ואנשים כמו שמעון מזרחי ופדרמן יודעים את זה

ואני מאמין שלכולנו צריכה להיות איזושהי משאלה שמכבי תל אביב תיקח תארים בכל הענפי ספורט הקבוצתיים שיש

אולי אני הוזה וחי בסרט,

אבל אני מרגיש שברגע שהצהוב כחול עם הלוגו של מכבי משחקים אני באופן אוטומטי בעדו ורוצה בהצלחתו.

למה אתה בכוונה מגזים?

אבל אתה לא יכול להגיד שאין לך לגמרי זיקה לשם מכבי תל אביב גם כאשר הם משחקים כדוריד.

חוץ מזה איך מסבירים את המהלך שעשה השחקן ה12 בזמנו והלך למשחקי הגמר כדורעף של הקבוצה?

ואני מאמין שלכולנו צריכה להיות איזושהי משאלה שמכבי תל אביב תיקח תארים בכל הענפי ספורט הקבוצתיים שיש

אולי אני הוזה וחי בסרט,

אבל אני מרגיש שברגע שהצהוב כחול עם הלוגו של מכבי משחקים אני באופן אוטומטי בעדו ורוצה בהצלחתו.

כל אחד וההרגשה שלו,לי הכדורסל/כדורעף/גולות לא עושה שום דבר לטוב ולרע.

בתאכלס אכלנו תראש עם הנושא הזה,ועם כבר צהוב כחול ועניינים אני מקווה שכולנו שבדיה היום הא ?!

אמנם צהוב כחול, אבל שבדיה מדינה עם הנהגה ואוכלוסייה אנטישמית ומאוד אנטי ישראלית.

האמת הפתעתם אותי.. חשבתי שהרבה יחשבו כמוני דווקא

בכל מקרה רק שוודיה.

אבל רק בגלל שאני לא מדמיין את המונדיאל בלי האוהדות הכוסיות שלהם

בתור אחד שמושפע יותר מהתרבות היוונית שבה האוהדים הולכים גם לפולו מים וכדורעף נשים,קשה לי שלא ללכת לכל הענפים של מכבי ואני מנוי לרגל ולסל והולך לכדוריד וכדורעף,זה לא עושה אותי יותר מכביסט מכולם מבחינתי בן אדם שמעודד בכדורגל ובן אדם שמעודד בכדורסל אוהבים את מכבי,גם אנשים שלא מעניין אותם ספורט כזה או אחר אפשר להבין אבל מכאן ועד קיצוניות של לא אכפת לי שהפועל תנצח את מכבי בספורט כזה או אחר זה לא לעניין.

אני חונכתי לרצות להיות ראשון בכל דבר,בכל ענף ואני בטוח שאחרי ששטילוב זכה במדליה ואמרו שהוא ממכבי תל אביב זה הוסיף התרגשות אצל אנשים,כי בינינו,לשמוע מכבי תל אביב זה תמיד גאווה..

בתקווה ל4 אליפויות ב4 ענפים שונים,יאללה מכבי!

האמת הפתעתם אותי.. חשבתי שהרבה יחשבו כמוני דווקא

בכל מקרה רק שוודיה.

אבל רק בגלל שאני לא מדמיין את המונדיאל בלי האוהדות הכוסיות שלהם

מונדיאל בלי השחקן הטוב בעולם עדיף?

למה אתה בכוונה מגזים?

אולי אני הוזה וחי בסרט,

בתור אחד שהוביל את המהלך עם הכדורעף באותו זמן, קוראים לזה עבודה קשה ושיווק טוב, יחד עם סיטואציה שהייתה חלון הזדמנות מושלם (ועובדה שחוץ מהמשחק ההוא המספרים לא התקרבו).

אין לזה שום קשר לחיבור לענף או לא, או מכביסטיות כן או לא. זה בדיוק כמו שלמשחק אליפות שנה שעברה הגיעו 40,000, למה לא כל משחק? הרי זה אפשרי...

הצהוב והכחול והלוגו זה מאוד פיוטי וטוב ויפה, לא יכול להגיד לך ששמחתי אתמול כשהם הפסידו (קשה לי להאמין שיש אוהד מכבי שבאמת שמח), מצד שני כן יכול להגיד לך שב-2001 כשהם לקחו את הסופרוליג, לא הלכתי לכיכר, בעצם, מעולם לא הייתי בכיכר בחגיגות כדורסל, כלשהן, כי גם זה לא שימח אותי יותר מדי (ה-4:0 על הפועל חיפה עם שלושער של נימני עשה לי הרבה יותר טוב באותו יום).

אין לי בעיה עם אנשים שאוהבים יותר או אוהבים פחות.

רק אל תנסו להיות דוקטורים ולקבוע מי מכביסט (מילה שהדור הצעיר בכלל משתמש בה יותר מדי בקלות) ומי לא.

רוצים את האמת על עניין המכביסטים? אין כאלה במכבי תל אביב בכדורסל, רק בהנהלה, וגם שם ספק אם מה שמעניין אותם זה הסמל כמו שמעניין אותם המותג והערך הכלכלי שלו.

חוץ מזה אתם יכולים להמשיך בדיון חסר הטעם הזה.

אתם הכי מכביסטים שיש ואין עוד מלבדכם.

יום טוב.

סוקרטס, אני חושש ששמעון מזרחי ייפגע ממה שאמרת עכשיו....

אגב, ציטוט יפה של אנגלידיס מהיום:

יממה לאחר ההפסד המביש של קבוצת הכדורסל בדרבי להפועל תל אביב, נשאל אנגלידיס על כך שמחלקת הכדורסל מקבלת לאחרונה ביקורות רבות, בזמן שדווקא מחלקת הכדורגל הפכה להיות מודל לחיקוי וענה בדיפלומטיות: "אני חושב שזה לא הוגן לבקר כיום את מחלקת הכדורסל של המועדון. אנשים ממהרים לבקר את הכדורסל ושוכחים שזה מועדון שעושה ועשה עבודה נפלאה. זה מועדון ברמה ובסטייל האירופאי הכי גבוה שיש מזה שנים רבות ולכן ברור שבדרך הארוכה הזו יש גם 'מהמורות קטנות בכביש'. אנחנו בכדורגל מתרכזים בעצמנו ולנו יש סטנדרטים משלנו. אנחנו רוצים להשיג הישגים וזה בכלל לא קשור לביקורות שיש על הכדורסל. יש יחסים נהדרים בין מועדוני הכדורסל והכדורגל ואנחנו עוזרים אחד לשני המון. קיבלנו הרבה ייעוץ ועזרה מאנשי מועדון הכדורסל ואם יש משהו שנוכל לעשות כדי לעזור להם, נשמח"

אני יותר מחובר לכדור רגל מגיל קטן,בכל חיי הייתי אולי ב2/3 משחקים של מכבי סל ולא נהנתי כמו בכדורגל ולא כל כך התחברתי למשחק אבל מפה וללכלך על מכבי ולהגיד שלא כואב להפסיד דרבי ולא משנה איזה דרבי רק ליראות את אוהדי הפועל חוגגים זה כבר כואב..רק מכבי ולא משנה באיזה ענף

אמנם צהוב כחול, אבל שבדיה מדינה עם הנהגה ואוכלוסייה אנטישמית ומאוד אנטי ישראלית.

ראדה פריצה

זלאטן (נראה לי שאני היחיד שאוהב אותו חח)

צהוב כחול

מספיק סיבות בשבילי לרצות ששבדיה יעלו,חוצמזה אתה מדבר כאילו הפורטוגלים הקימו מאחז בחברון

האמת הצביעות חוגגת

יש לסלוד מכל מה שנהיה ממכבי סל או יותר נכון מכבי אלקטרה נוקיה תל אביב

אבל להתנער ולהפקיר אותה לגמרי פתאום? לא לכאוב את המצב שלה? לרצות שיפסידו ועוד לילדי השטן?

רבים מאיתנו ידעו להתנחם בקבוצת הסל של המועדון בתקופות השחורות ברגל.

אז הפעם התהפכו היוצרות, האמת שאין ספק שההצלחה בכדורגל הופכת את הסל לסוג של יותר מ כי זה נוח יותר עכשיו אבל הקלות שבזים ומפקירים אותה עכשיו זה חוסר כבוד כפיות טובה ופשוט בושה. זאת מכבי קיבנימט. הפסדנו דרבי אתמול. האדומים חגגו. זין שלי לא מזיז לכם. ואם לא מזיז זה עצוב מאוד.

כולי תקווה שדברים ישתנו שם בהתנהלות של המועדון והם יבינו שהם בעצמם הביאו את עצמם למצב של היום והם גם יכולים לשנות את זה חזרה. עוד לא מאוחר.

מכבי זה מכבי.
תמיד נשמח ונרצה שמכבי תנצח את הפועל גם בדוקים ותהיה מעלהם ומעל כולם בכל ענף.

מועדון אחד לפני כולם.

הפועל מסריח.