Jump to content

הפועל תל-אביב - מכבי תל-אביב

דקסטר

Recommended Posts

באמת שהליגה על הזין והלוואי והררי, אלטיט וכהן יקבלו המון דקות משחק גם אם זה אומר להפסיד.

אבל דרבי זה דרבי, גם אם זה בעונה הסדירה הלא חשובה הזאת.

בייחוד כשסמית', סופו וג'ו נחים מול אשדוד בשביל המשחק הזה.

אי אפשר לעלות לשחק ככה בדרבי.

אם זה היה ככה בכדורגל אז הייתי מסכים איתך בכל מילה (זה לא שאני מזלזל במה שאתה אומר, יש בזה משהו, אבל עדיין). בענף הפח הזה ברגע שתפסיד סדרה להפועל אז יפול פה דבר, גם עונה שעברה הם ניצחו דרבי אחד אבל בסוף במאני טיים זה נגמר בסוויפ.

ב-NBA משחקים 82 משחקים בעונה סדירה. זה לא NBA פה אבל שם אין זמן לבכות על הפסדים אלא ישר ממשיכים למשחק הבא. זה גם מה שצריך לקרות כאן.

לא דווקא בקשר למשחק הזה

המלחמה על סמית׳ בקיץ והיחס אליו כאל שחקן נדיר שמכבי לא ראתה מעולם, מסמלים בעיני את הבינוניות שהגענו אליה.

הוא שחקן טוב אבל הוא נעלם במאני טיים של העונה הקודמת ועדיין בחרו העונה לבנות עליו.

סמית' שחקן מעולה, שומר פנטסטי קלעי מצוין וריבאונדר טוב מאוד לעמדה 3, המלחמה עליו הייתה מאוד לעניין והמחיר שמשלמים לו מצויין למכבי. היה יכול לעזוב לקובאן ולהרוויח הרבה יותר ובחר להישאר במכבי, כאלו זרים אני רוצה.

ודי כבר עם כל האגדות שלא מופיע במאני טיים, נגד ריאל כל הקבוצה לא הופיעה והסיבה העיקרית שבכלל הגענו עד להתמודדות נגד ריאל היא סמית'.

אפשר להגיד עד מחר שהליגה לא מעניינת וכו' וכו'.

ועדיין, רק פעם אחת ב-60 שנה עד היום שמכבי הייתה אחרי 7 מחזורים עם מאזן 4-3. רק פעם אחת. "כל הכבוד" שהצלחנו להשוות את זה הערב.

סמית' שחקן מעולה, שומר פנטסטי קלעי מצוין וריבאונדר טוב מאוד לעמדה 3, המלחמה עליו הייתה מאוד לעניין והמחיר שמשלמים לו מצויין למכבי. היה יכול לעזוב לקובאן ולהרוויח הרבה יותר ובחר להישאר במכבי, כאלו זרים אני רוצה.

ודי כבר עם כל האגדות שלא מופיע במאני טיים, נגד ריאל כל הקבוצה לא הופיעה והסיבה העיקרית שבכלל הגענו עד להתמודדות נגד ריאל היא סמית'.

גבר מאני טיים זה קודם כל דרבים וגמר נגד מכבי חיפה, לא טופ 16.

אם זה היה ככה בכדורגל אז הייתי מסכים איתך בכל מילה (זה לא שאני מזלזל במה שאתה אומר, יש בזה משהו, אבל עדיין). בענף הפח הזה ברגע שתפסיד סדרה להפועל אז יפול פה דבר, גם עונה שעברה הם ניצחו דרבי אחד אבל בסוף במאני טיים זה נגמר בסוויפ.

ב-NBA משחקים 82 משחקים בעונה סדירה. זה לא NBA פה אבל שם אין זמן לבכות על הפסדים אלא ישר ממשיכים למשחק הבא. זה גם מה שצריך לקרות כאן.

לא מסכים איתך ... אנחנו לא NBA (עזוב מבחינת הרמה, אלא הרגש)

ו-וואלה שנה שעברה ניצחנו בראשון הפסדנו בשני ואח"כ נתנו להם סוויפ 3-0, ועדיין ההפסד הזה נתן טעם חמוץ לא יעזור.

לא ממש מפריעות לי החגיגות שלהם

זה שקבוצות (גם בכדורגל וגם בכדורסל) מנצחות אותנו וחוגגות כאילו הן לקחו דאבל, רק מראה איפה הם ואיפה אנחנו.

הליגה הזאת באמת יכולה להזדיין מבחינתי כל עוד משחקים כאן בפאזלים של חוקים והרכבים ולא כדורסל.

אבל אי אפשר להמשיך להעמיד כאן סגלים עלובים כאלה, להוציא כסף על שלושה שחקנים שיושבים ביציע במקום להוציא סכום גבוה על רכז

דוויד כנראה יעוף הביתה ולא הוא הבעיה.

אני מאוד אוהב את דיוויד בלאט, אבל עונה שעברה הוא יבש את מורן רוט, השנה את לנדסברג ונעימי( שאם כל הכבוד אם לא היה מתעקש לעבור לקבוצה בישראל כבר מזמן לא היה פה השנה) וההתעקשות לשחק עם אוחיון והיום ספציפית עם אינגלס הם החלטות שבגללם אנחנו נראים כמו שאנחנו נראים.

לא אומר שבגלל זה הפסדנו דרבי, אבל ראבק זה כבר מתחיל להרגיז

אני מאוד אוהב את דיוויד בלאט, אבל עונה שעברה הוא יבש את מורן רוט, השנה את לנדסברג ונעימי( שאם כל הכבוד אם לא היה מתעקש לעבור לקבוצה בישראל כבר מזמן לא היה פה השנה) וההתעקשות לשחק עם אוחיון והיום ספציפית עם אינגלס הם החלטות שבגללם אנחנו נראים כמו שאנחנו נראים.

לא אומר שבגלל זה הפסדנו דרבי, אבל ראבק זה כבר מתחיל להרגיז

נעימי היה די מביך בדקות שהוא קיבל:החטאות שלשות וליאפים

לנדסברג לא מציג כלום בדקות שהוא משחק

יוגב אוחיון על הפנים,ביורוליג הוא בקושי משחק אבל בליגה עקב חוקים הזויים חייב לשתף אותנו

הישראלים של מכבי למעט בלו על הפנים,כולם ללא יוצא מן הכלל

התגובות הטובות ביותר שלדעתי ממצות את המצב הביזיוני שאליו הגענו.

הפכנו לקהל קונצרטים מסריח.

ההפסד הזה הוא עליכם, "אוהדים".

ככה נראית קבוצה שעסוקה בלהרחיק את הקהל שלה ומתעסקת בלבנות אפליקציות פופקורן.

הקבוצה הזאת מביכה, ההנהלה מביכה וגם הקהל בכדורסל מביך.

לגיון זרים שאין לו מושג מה זה דרבי
כל עוד הפדרמנים ימשיכו לשלוט זה לא ישתנה.

אחד המשחקים המביכים שראיתי ממכבי.
כמו קבוצת נוער, חוץ מלזרוק בצורה מאוד מביכה מרחוק פשוט אין כלום.

שיזדיינו עם האירופה שלהם

נורא. נורא מאוד.
שום ניצחון באירופה לא ימחק את הבושה היום.

בית זונות בבית מכבי, באמת שרק אכפת לי מהשם ולא מהקבוצה מאחר שכדורסל לא ממש מעניין אותי, כמה בושות המחלקה הזאת עושה לנו בשנים האחרונות, ייזכר להרבה זמן הביזיון הזה, צריך לזעזע שם את כל הקבוצה...

לרולקסים זה באמת לא נורא, הם אוהדי מכבי כמו שכל הבנאדם שני בארץ אוהד בארסה

כדורסל מביש. תת רמה.

משחקים כמו ילדים במבחנים לקט סל. בלי סדר, בלי כלום.

הפועל לא כאלה גדולים, אבל החולשה של מכבי ומחויבות גדולה יותר שלהם מביאה להם ניצחון.

אין לתאר את גודל הבושה..להיות בפיגור 40 דקות לקבוצה ליגה ז' הזאת...

איך אפשר לעלות לדרבי בכזאת אדישות וחוסר מחוייבות

התגובות פה מביכות. צריך לנצח דרבי אפילו בפינגפונג. עאלק קונים הפסד.

דיברתי על העידוד בלי להיכנס לזיקה ואהבה לקבוצה ,תכניס כל קהל בארץ לתוך אולם כזה וזה יראה ככה.

אולי אתה צודק, אני לא בטוח כמוך.

החיבור שיש בין הקהל של הפועל לקבוצת הכדורסל (עם דגש על כדורסל, בכדורגל המצב פחות זוהר), הוא הכי חזק שיש בכל ענפי הספורט בישראל.

שונא אותם והכל, אבל עדיין מסוגל להודות שמדובר בתופעה.

צאו מהגישה הזאת שהקהל של מכבי כדורסל זה רק רולקסים, אני מנוי כדורסל ומנוי כדורגל שהולך עם הקבוצה לכל מקום. אז כן יש הרבה אוהדי כדורסל שאכפת להם מאוד, על אחת כמה וכמה בהפסד דרבי שמבחנתי משחק יותר חשוב מהמשחק יורוליג נגד פנא. בכל מקרה אני מתכוון ללכת ביום חמישי אך ורק לשרוק להם בוז, שיתחילו להפנים כמה הדרבי חשוב לנו.

התגובות הטובות ביותר שלדעתי ממצות את המצב הביזיוני שאליו הגענו.

הפכנו לקהל קונצרטים מסריח.

ההפסד הזה הוא עליכם, "אוהדים".

האמת שאני קצת לא מבין מה בדיוק אמרת פה, רק כדי לוודא, אמרת שההפסד בגללנו(מי שצוטט)?

אם כן אז זה מאוד טיפשי לומר משהו בלי ביסוס (אבל אני מבין את הדחף שלך לומר משהו מגניב ומרגש עם הרבה ציטוטים כדי לקבל אמפתיה)...

העונה הזאת עוד יכולה להשתנות אם ההנהלה תפתח את הכיס ותחליף את רייס יחד עם דילול של 1-2 שחקנים מהסגל.

נכון, אני עדין מאמין בבסיס השחקנים הזה והמאמן.

מה שחסר למכבי כדי לא להיות מושפלת בדרבי זה כסף?

מיץ' זה רק כסף?

למכבי סל היום חסר כל מה שמיץ' מייצג - מצוינות, עבודה קשה, צניעות, חיבור לקהל ומקצוענות (דני פדרמן משחק בנדמה לי). וכן, גם יותר כסף יכול לעזור בקטע של היורוליג.