Jump to content

סינגלס עם סיון סימון

Sawyer

Recommended Posts

לא יאומן, איכשהו כל הזמן בערוץ 6 יהיה פרומואים שלה ושל הפרחה ההיא בג'קוזי עם ה i would like to kiss you

שמים את שתיהן עם זום פסיכי על החזה בביקיני קטנטן

לא צריך להיות כאן הדור בשביל להבין שהתכנית הזאת נועדה בשביל להוציא את המשתתפים בה בצורה הכי מגוחכת שאפשר

מראש מה היא משתתפת בזה?

את זה אנחנו יודעים רק בדיעבד.

חברה טובה שלה הייתה מלהקת לתוכניות ריאליטי והיא זאת שגייסה אותה. אם חבר מציע לך להשתתף בדבר כזה הרבה יותר קל להסכים.

את זה אנחנו יודעים רק בדיעבד.

חברה טובה שלה הייתה מלהקת לתוכניות ריאליטי והיא זאת שגייסה אותה. אם חבר מציע לך להשתתף בדבר כזה הרבה יותר קל להסכים.

תכנית דייטים בערוץ ביפ עם 2 מנחים שידועים ביכולת הסרקזם שלהם

רק לי זה מזכיר את התכנית של רועי לוי ודנה מודן שהוציאה את כל מי שהשתתף בה בצורה מגוחכת?

תכנית דייטים בערוץ ביפ עם 2 מנחים שידועים ביכולת הסרקזם שלהם

רק לי זה מזכיר את התכנית של רועי לוי ודנה מודן שהוציאה את כל מי שהשתתף בה בצורה מגוחכת?

יש מצב .. מהסיבה שזאת אותה תוכנית |:

דאבל-דייט לא עסקה בחתונות, כל תכנית היו שני דייטים כמדומני (ומכאן השם אני מתאר לעצמי). אני לא יודע לגבי היוצרים מאחורי שתי התכניות, ייתכן שאלו השתנו, אבל אם השם לא היה משתנה ל"סינגלס", סביר שהייתי משוכנע שזו אותה התכנית - לא אופתע אם כן (מלשון דייט אחד בתכנית ולא שניים, במה שנראה כהבדל היחיד בין השתיים).

לגבי אותה בחורה, ואני מבין שיש כאן אנשים שמכירים אותה אז אני אתנצל מראש, אבל אני לא חושב שבחורה נשארת בבגד ים עם גבר מבוגר בתכנית דייטים ולא מבינה את המשמעות, גם אם חברה שלה סידרה לה את ההשתתפות. יתרה מכך, טקסט אי אפשר לערוך ואני לא יודע כמה תמימה היא ולא יודעת היכן היא כמו שזה אולי מוצג פה.